Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chip w Łodzi, jakiś dobry tuner

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czasem do Wawy jadę, więc się pomyśli... ;)

Opublikowano

Jakbyś dzwonił lub pisał do Rogala to mów od razu, że jesteś ode mnie to będzie na pewno lepsza cena ;)

Opublikowano

:thumbup1: najpierw muszę ogarnąć te koniki a potem będą mody :rolleyes:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Koledzy polecam chłopaków z ZTR z Puszkina 80! Banan z gęby nie znika :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy polecam chłopaków z ZTR z Puszkina 80! Banan z gęby nie znika :)

Pochwal się wykresem

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Pany troche odświeżę temat.

Kto w Łódzkim dobrze ogarnia 1.8T ?

 

 

Opublikowano
59 minut temu, kamien85 napisał:

Pany troche odświeżę temat.

Kto w Łódzkim dobrze ogarnia 1.8T ?

 

 

polecam juby_p tylko musiałbyś jechać do płocka, ale warto.

Opublikowano
Dnia 26.02.2017 o 20:04, mlodziak22 napisał:

polecam juby_p tylko musiałbyś jechać do płocka, ale warto.

No Płock jest w łódzkim że ho ho...

Opublikowano
1 minutę temu, Złomiarzu napisał:

No Płock jest w łódzkim że ho ho...

nie jest,ale czasami warto jechać gdzieś dalej . to raptem 150km , ja byłem i wielu forumowiczów było u Piotrka i każdy poleca

  • 1 rok później...
Opublikowano

Mam Peugeota, ale miałem realne problemy z wyprzedzaniem. Chiptuning w sumie mnie uratował. Korzystałem z usług chłopaka z funwarechiptuning.pl. Teraz mam maksymalną moc, mogę docisnąć, a i skutek uboczny jest taki, że poprawiła się elastyczność silnika, jakby mniejsze zagrożenie zużyciem i nawet efektywniejsze serwisowanie bym powiedział. Początkowo miałem zrobiony standardowy chiptuning, ale później poprosiłem o przesuniecie momentu jeszcze wcześniej. Jeżdżę już od pół roku i jestem zadowolony.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja robiłem u Seby w G-lab jakieś 7 lat temu i jak na razie auto śmiga bez zarzutu. Auto strojone na hamowni  a nie jakiś tam gotowiec . Seryjny Afn 110 KM zrobione na 142 KM i 327 NM 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja robiłem chipa u siebie w aucie w firmie Funware chiptuning

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

U kogo 1.8t na stage II w lodzkiem ?

Opublikowano

Z TDI dużo mi wyciągnęli (skok o 20%, lekko ponad) w funwarechiptuning.pl. Miałem samochód używany (AUDI), powiedziałbym ze średnim stanem technicznym. Natomiast po tuningu rozpędza się znacznie lepiej. Modyfikacja przeprowadzona w sposób spersonalizowany. Nie chciałem przesadzać, bo trochę kiepska skrzynia biegów. Powiedzą ci, jak bardzo można zrobić w danym modelu. Jestem też z okolic Łodzi i takich warsztatów zbyt wielu nie ma.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Nie wiem dlaczego nikt nie wspomniał o Comp-Sport Łódź, który zdecydowanie polecam zarówno do turbo benzyny jak i tdi.

Pierwsze auto, które u nich robiłem to Audi A3 1.8t AUM ze 150km po modach na 230km, zero problemów, pełen profesjonalizm.

W tamtym roku zrobiłem nowy program w AVF po wymianie pompek na AL, które też w CS zostały wymienione i jestem mega zadowolony.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.