Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Żaba quattro <3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:thumbup1: pięknie to wygląda, możesz jeszcze pomalować dokładki w kolor i lusterko od angola wrzucić i sądzę że będzie :kox:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
:thumbup1: pięknie to wygląda, możesz jeszcze pomalować dokładki w kolor i lusterko od angola wrzucić i sądzę że będzie :kox:

Lusterko bedzie , co do dokładek w kolor zastanawiamy sie :grin: Narazie odkladam na GwYnt i 18" :banan:

Na dzien dzisiejszy stwierdzilem , ze tylne jasne lampy troszke nie pasuja do ciemnych z przodu wiec troszke je przydymilem , oczywiscie wszystko nadal w oryginale , tylko lekkie przyciemnienie , tak samo kierunki w blotnikach i halo z przodu :decayed:

Tutaj jeszcze jedna ciemna druga jasna , zeby bylo widac lekka roznice :

Obraz_079.jpg

A tu już w całości :

Obraz_083.jpg

Obraz_082.jpg

Kierunki i halo :

Obraz.jpg

Obraz_084.jpg

---------- Post dopisany 19-07-2014 at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2014 at 23:12 ----------

Mała zmiana :naughty:

Obraz_100.jpg

Obraz_103.jpg

Obraz_091.jpg

Obraz_101.jpg

Obraz_099.jpg

Obraz_098.jpg

Obraz_097.jpg

Felgi 18" ABT , opony Toyo 225|40 :decayed:

Opublikowano

no i teraz morda to wyglada pieknie :slina: . gratki :good:

Opublikowano
  • Autor

Musze poszukac kupca na poprzedniczki s-line'ki to szybciej gwincik wpadnie :D wtedy dopiero fajnie sie spasuja :P

Opublikowano

lampy tylne przyciemnione folią wyglądają jak przedliftowe:wink: a powiedz mi co dokładnie za końcówki wydechu? domyślam się ze fi80? spawane? czy tylko skręcone?

Opublikowano
  • Autor

Tak fi 80 :) przyspawane tylko trzeba delkatna korekte zrobic bo minimalnie nierowno wyszlo . Co do lamp to nie wyszly jak przedlifty , moze na tamtych zdjeciach , zobacz teraz :

image.jpg

Opublikowano

lampy tył nie wygladaja za dobrze .... a raczej jak by były brudne

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
lampy tył nie wygladaja za dobrze .... a raczej jak by były brudne

Hehe dziwne bo wlasnie ostatnio kilka osob ogladalo lampy i chwalili ze fajnie wygladaja i dobrze pasuja do calosci ale oczywiscie szanuje Wasze zdania i nie mam nic przeciwko krytyce : D

Kilka aktualnych zdjec , niestety JESZCZE bez gwintu :D

image.jpg image.jpg image.jpg

Opublikowano

Jest Q jest szmoc :kox:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Cały czas coś sie dzieje , nie śpie :D


Gwint zamówiony , duzo szukałem i wszedzie trzeba czekac , ale na środe ma być :decayed:


:banan:AP_ogol_2.jpg :banan:


A w miedzyczasie wpadło lustro z angola :D tylko szkiełko musze dopasc nowe bo to troszke przyfatygowane i wyleciała dokladka cupra bo jakos mi sie odwidziala , a po zalozeniu gwintu z bramy bym nie wyjechal bo ona juz szła po ziemi :grin:

Obraz_104.jpg Obraz_108.jpg Obraz_106.jpg

Obraz_111.jpg Obraz_112.jpg Obraz_109.jpg

Opublikowano

Auto masz wypasss :kox:

Ciężko było obrobić lampy w środku ?? Jak coś to może przepis podasz na pw :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki :)

Poszlo pw :D

Opublikowano

Dokładke sprzedajesz czy zostawiasz sobie? ;) jak coś to daj info na PW :hi:

Opublikowano

za***iście trafiłeś z tym autem, środek kox.Jedynie zrobiłbym coś z dekorami,dokładka od cupry mi sie podoba szkoda ze wyleciala. Na gwincie będzie idealnie. Nie myslales o Logo z grila w chromie co by do relingow siadło?

Opublikowano

właśnie kolego sam robiłeś te lampy mógłbyś coś podpowiedzieć na PW

Opublikowano
  • Autor

właśnie kolego sam robiłeś te lampy mógłbyś coś podpowiedzieć na PW

Poszlo :)

za***iście trafiłeś z tym autem, środek kox.Jedynie zrobiłbym coś z dekorami,dokładka od cupry mi sie podoba szkoda ze wyleciala. Na gwincie będzie idealnie. Nie myslales o Logo z grila w chromie co by do relingow siadło?

Ale ja relingi mam czarne :)

Opublikowano

W poście wyżej co masz 3 foty to na środkowym tak wyszły jak by w chromie były

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wkoncu udalo mi sie dorwac dolne listwy drzwi w fajnej cenie i to w dodatku na forum :) gdy zaczolem sciagac moje stare listwy to nie wiedzialem czy plakac czy sie smiac. :D tak prawde mowiac to malo co z nich zostalo od srodka poza silikonem "ratowniczym " hahaha :P
image.jpg

Tu juz wymienione :
image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

Co do gwintu mial byc juz u mnie ale cos tam niby sie odwleklo wiec zamowilem gdzie indziej :)
Podobno dzisiaj wyjechal do mnie z Dojczlandii :D

UP

No wkoncu gwint AP na pokladzie :banan:

IMG_0685.jpg

Na dzien dzisiejszy taka wysokosc , nizej bedzie jak dorwe wkoncu flat fajfy z 215/40 :grin: jak narazie plastiki powycierane ale nie ma zle ^_^ da sie nizej :P

IMG_0707.jpg IMG_0706.jpg

IMG_0705.jpg IMG_0703.jpg

IMG_0709.jpg IMG_0708.jpg

IMG_0711.jpg

Edytowane przez quattro_1991

Opublikowano

:kox::kox::kox::kox::kox:

Opublikowano

siedzi suka dobrze :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.