Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF/AWX] Max prędkość ?


adi55

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ja swoim A4 B8 143 KM leciałem 213 km/h - chciałem dogonić chyba A8 ale nic z tego, na filmiku poszła jak strzałą, zdjęcie w profilu mam z 212 (jest to wyciecie z filmiku zależało mi na pokazaniu obrotów auta)

Poleciałbym szybciej z 230 ale auta wjeżdżały na lewy pas i trzeba było zwolnić.

A co ciekawe w katalogu swojego auta mam prędkość fabryczną max 205 km/h filmik kiedyś wstawie jak się naucze zdjęcia wklejać na tej stronie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucasz zdjęcia na hosting że zdjęciami i wklejasz link do zdjęcia w link. A film na yt...

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucasz zdjęcia na hosting że zdjęciami i wklejasz link do zdjęcia w link. A film na yt...

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Albo jest mały manual na forum przygotowany przez Prezesa :ok2:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/284277-jak-dodac-zdjecia-na-forum/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy moj awx 130km rozpedza sie do 190km/h i ani wiecej niechce ,zadnych bledow niema na kompie.kapcie mam 17 lato a zima 15 i tez tyle 190 leci max,zna ktos moze przyczyne???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

190 na iczniku to za malo, powinien minimum 220 leciec.

moj bke @140 leci na tacho bez problemu 220.

Edytowane przez januszm41
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz wtedy obroty?

Bo mi od 160 w górę już dynia pęka.

A to sedan.To troszkę inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoim AWX 1.9 tdi leciałem 210 km/h papucie 195/65 R15, według mnie 17 sa zbyt duże na polskie drogi, zawieszenie pada raz dwa ;p a ja w dodatku zawieszenie sline mam xD
Według mnie to ile lecą nasze fury zależy od tego jak wcześniejsi użytkownicy o nie dbali :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz wtedy obroty?

Bo mi od 160 w górę już dynia pęka.

A to sedan.To troszkę inna bajka.

Nie powiem Ci dokładnie ile było, byłem za bardzo skupiony na drodze ale na czerwone pole zaczynało wchodzić, może by jeszcze coś pociągnął, ale w Rzeszowie co chwile autostrada sie konczy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój AFN na małym koksie i kołach 225/30/20 zamyka budzik.Więc pewnie 200km/h przekroczy w realu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest chyba coś nie halo, dla porównania do Waszych samochodów 2.0TDI PD 140KM A4 B7 Avant laczki 205/55R16 i 1 osoba na pokładzie ledwo 195km/h...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest chyba coś nie halo, dla porównania do Waszych samochodów 2.0TDI PD 140KM A4 B7 Avant laczki 205/55R16 i 1 osoba na pokładzie ledwo 195km/h...

to że masz śilnik 2.0 tdi i 140 kucy pod maska nie oznacza że polecisz swoim avantem szybciej niż chlopaki co maja 1.9 tdi ; )

wszystko zależy od kondycji silnika, to że w dowodzie rejestracyjnym masz wpisane 140KM nie oznacza że w rzeczywistości właśnie tyle hula Ci pod maska.

A po drugie któreś z podzespołów może szwankować, duży wpływ na moc ma np, przepływomierz, jeśli zaczyna sie psuć to pedał możesz mieć w podłodze a auto więcej nie poleci ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

342c1e32d01690816d6c53e4822d56d4.jpg

Jeszcze nie max droga sie kończyła

Wysłane z Ugryzionego Jabłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio prubowalem sie swoja b7 2.0tdi po sofcie na 170km z b8 i b8 nie dala rade odjechac na liczniku bylo 210km/h i to nie byl v-max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja a4 b6 avant 1.9 TDI AWX również leci tylko 190k/h - mam wtedy około 3,500 obr/min i to nie jest takie proste, aby ją dobić do tych 190 heheh.... na kompie również żadnych błędów... kola 225/45/17 opony nowe.

Co można posprawdzać? Mam wrażenie że buczy bardziej przy 90km/h tak jakby katalizator był przytkany, nie wiem takie mam wrażenie... co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVF b6 163 ps 390 nm 210km/h przy oponach 225/40/18 myśle ze pojdzie jeszcze więcej coś koło 230km/h nie próbowałem więcej bo droga się skończyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy jest sie czym chwalić bo przy jakimś kolwiek nawet małym przypadku przy takich prędkościach każde uderzenie w cokolwiek to raczej pewna śmierć. Niemniej z swojej a4 b6 avf quattro w seri licznikowo 210 wyciągłem na autostradzie a4 kraków katowice. Dodam że może by i poszła więcej ale żona mnie w łeb zdzieliła i sie uspokoiłem. Zresztą musze posprawdzać silniczek bo mi motorówka telepie i to do tego stopnia ze rezon wydech mi robi. Duże korekcje pd mam więc najprawdopodobniej to to.

Edytowane przez nik23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...