Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jaki antywirus dla windows 8.1 ?


xXPiotrekXx19

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Eset Nod, wg mnie najlepszy. Nie obciąża komputera i chroni go skutecznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie używam antywirusów. Jak coś boli komputer to odpalam combofix + antimalware i po problemie w 90% przypadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w 10 % kradnie twoje dane z kompa.

Czasami może to wyczyścić twoje konto z każdej złotówki. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam : Microsoft Security Essentials - Microsoft Windows

Jeżeli masz ori system :wink:

cabanmat, poczytaj opinie o tym programie innych użytkowników... Na co dzień zajmuję się komputerami i z doświadczenia wiem, że to straszny shit :kwasny: zresztą, jak wszystko, co Microsoftu. Jedyny jego plus to niski pobór pamięci. Teoretycznie poleciłbym Ci Avasta, ale strasznie obciąża komputer podczas startu i w ogóle. Ja nic nie używam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tej pory jechałem na nortonie ale nie za każdym razem jak sam chcę włączyć skanowanie to nie za każdym razem się włącza i dlatego szukam innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instaluj AVG 2014 i po problemie. Jest lepszy od Avasta. Sam się zajmuje komputerami i każdemu komu go zainstalowałem jest zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam : Microsoft Security Essentials - Microsoft Windows

Jeżeli masz ori system :wink:

cabanmat, poczytaj opinie o tym programie innych użytkowników... Na co dzień zajmuję się komputerami i z doświadczenia wiem, że to straszny shit :kwasny: zresztą, jak wszystko, co Microsoftu. Jedyny jego plus to niski pobór pamięci. Teoretycznie poleciłbym Ci Avasta, ale strasznie obciąża komputer podczas startu i w ogóle. Ja nic nie używam.

Mi Essentiala także polecił człowiek który na co dzień zajmuje się komputerami.

Sam mam na wszystkich komputerach (2 laptopy, 1 PC) i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten AVG bez problemu będzie współpracował z moim systemem

Będzie. Tutaj masz link do ściągnięcia -> AVG AntiVirus FREE 2014 - Download - Instalki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Essentiala także polecił człowiek który na co dzień zajmuje się komputerami.

Sam mam na wszystkich komputerach (2 laptopy, 1 PC) i polecam.

w windows 8 już nie ma MSE jest Windows Defender...

ja obecnie na Win 8.1 mam AVG IS 2014 i jest ok. Wydłuża delikatnie start systemu ale później niezauważalnie działa :wink:

Zresztą w dobie obecnych procesorów serii "i", szybkich dysków ssd, wielu GB ramu... ma znaczenie jaki antywir?

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avira Free Antivirus 2014 nie obciąża procesora i jest skuteczniejsza w usuwaniu niż Avast. No i oczywiście jest darmowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Essentiala także polecił człowiek który na co dzień zajmuje się komputerami.

Sam mam na wszystkich komputerach (2 laptopy, 1 PC) i polecam.

w windows 8 już nie ma MSE jest Windows Defender...

ja obecnie na Win 8.1 mam AVG IS 2014 i jest ok. Wydłuża delikatnie start systemu ale później niezauważalnie działa :wink:

Zresztą w dobie obecnych procesorów serii "i", szybkich dysków ssd, wielu GB ramu... ma znaczenie jaki antywir?

:naughty:

a powiedz mi czy tego AVG da się tak ustawić aby wszystko sobie sam organizował np. skanowania co ileś dni abym nie musiał do niego zaglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Essentiala także polecił człowiek który na co dzień zajmuje się komputerami.

Sam mam na wszystkich komputerach (2 laptopy, 1 PC) i polecam.

w windows 8 już nie ma MSE jest Windows Defender...

ja obecnie na Win 8.1 mam AVG IS 2014 i jest ok. Wydłuża delikatnie start systemu ale później niezauważalnie działa :wink:

Zresztą w dobie obecnych procesorów serii "i", szybkich dysków ssd, wielu GB ramu... ma znaczenie jaki antywir?

:naughty:

a powiedz mi czy tego AVG da się tak ustawić aby wszystko sobie sam organizował np. skanowania co ileś dni abym nie musiał do niego zaglądać

Tu masz -> http://www.avg.com/pl-pl/faq.num-5188

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze kazdy chwali to do czego sie przyzwyczail a na czym sie nie zawiodl... jeden informatyk bedzie uzywal programu Microsoftu, drugi na niego nie spojrzy (tym bardziej jesli ma uprzedzenie do Windows'a i uzywa linuksa).

Osobiscie przez dlugi czas uzywalem NOD'a AV, pozniej NOD'a IS ale ciagle blokowali klucze i ciagle problem z uaktualnieniem bazy wirusow (mowa o nielegalnej kopii). W koncu przesiadlem sie na darmowego AVAST'a i od dwoch lat go uzywam i instaluje kazdemu komu stawiam system i prosi o jakiegos antywirusa. Pewnie gdybym dwa lata temu zainstalowal AVG to uzywalbym go dalej. Dobre opinie ma wlasnie AVG i Comodo (tego nigdy nie uzywalem).

W kazdym razie odradzam McAfe - a raczej POLECAM... odinstalowac zaraz po przywroceniu systemu na laptopie. Strasznie muli komputer, szczegolnie slabsze laptopy wyraznie szybciej pracuja po odinstalowaniu tego porgramu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodać trzeba też, że w nowych laptopach jest dużo zbędnych programów, które tylko spowalniają jego pracę.

Ja na tę chwilę używam Kasperskiego Anti-Virus i Malwarebytes Anti-Malware. Oba programy się uzupełniają, jeżeli chodzi o ochronę systemu przed wirusami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...