Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie konto firmowe??


Wandej

Rekomendowane odpowiedzi

Pany jak w temacie. Szukam najlepszego i w sumie też najtańszego konta dla firmy:wink:

Ktoś coś poleca? przydałoby się coś z apką na androida. Przelewów sporo wykonuję i nie radzę sobię z rozliczeniami tego na koncie prywatnym:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w Millenium z aplikacja na fona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w aliorbank'u. Utrzymanie konta to 8zł/miesiąc. Każdy przelew 1.50zł, wypłaty z bankomatów również 1.50zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w aliorbank'u. Utrzymanie konta to 8zł/miesiąc. Każdy przelew 1.50zł, wypłaty z bankomatów również 1.50zł

W sumie to troszke sporo:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w aliorbank'u. Utrzymanie konta to 8zł/miesiąc. Każdy przelew 1.50zł, wypłaty z bankomatów również 1.50zł

W sumie to troszke sporo:whistling:

No w mbank utrzymanie firmowego konta 140,00/m-c,a każdy przelew w kraju to 2,50.

To chyba już całkiem sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale potrzebujesz konta dla zwykłej działalności gospodarczej? Bo jeśli tak to nie musi to być żadne soecjalne konto firmowe tylko najzwyklejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale potrzebujesz konta dla zwykłej działalności gospodarczej? Bo jeśli tak to nie musi to być żadne soecjalne konto firmowe tylko najzwyklejsze.

Tak. Ale chce miec po prostu odrębne konto żeby mi się fundusze nie myliły:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale potrzebujesz konta dla zwykłej działalności gospodarczej? Bo jeśli tak to nie musi to być żadne soecjalne konto firmowe tylko najzwyklejsze.

Tak. Ale chce miec po prostu odrębne konto żeby mi się fundusze nie myliły:kwasny:

No ok ale to czy nie prościej założyć nowe konto prywatne np w ING czy mBanku? I używać go jako firmowego? Bo do zwykłej działalności gospodarczej nie jest potrzebne konto strikte firmowe.

---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:10 ----------

Dodam jeszcze, że wg mnie najprostsze apki mają ING oraz Alior Sync (teraz to jest T-Mobile Usługi Bankowe), nie mylić z Alior Bankiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak potem np z jakimś kredytem na działalność?Latwiej jest jesli było konto firmowe? Obroty narazie nie duże. Na pewno nie trzeba mieć typowo firmowego konta?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem jak jest na 100%. Byc moze zalezy to od profilu dzialalnosci. Ja mialem zwykla dzialalnosc. Rozliczalem sie na zasadzie ryczaltu i mialem zwykle konto w alior sync (nie firmowe).

Ale jak jest z kredytem to nie mam pojecia. Podejrzewam ze powinno byc firmowe wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kredytu nie potrzeba nikomu twoich obrotów na koncie tylko będą chcieli zerknąć na PIT.

Przy zarobkach mojego ojca, chcialem kiedyś brać kredyt to banki robiły strasznie pod górkę, i ograniczały mnie bardzo co do wysokości kredytu.

Gdyby nie to,że tata ma złote konto w PKO, miałbym rpboelm, a tak to zupełnie inna śpiewka.

Jeśli chcesz zakładać "firmowe" załóż zwykłe konto i traktuj je jako firmowe, o ile jest to działalność jednoosobowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kredytu nie potrzeba nikomu twoich obrotów na koncie tylko będą chcieli zerknąć na PIT.

Przy zarobkach mojego ojca, chcialem kiedyś brać kredyt to banki robiły strasznie pod górkę, i ograniczały mnie bardzo co do wysokości kredytu.

Gdyby nie to,że tata ma złote konto w PKO, miałbym rpboelm, a tak to zupełnie inna śpiewka.

Jeśli chcesz zakładać "firmowe" załóż zwykłe konto i traktuj je jako firmowe, o ile jest to działalność jednoosobowa

Dzięki za info i tak też chyba zrobie:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...