Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaczelo sie tak jak u wszystkich - chip. Na jakis czas wystarczylo ale dojrzewala juz we mnie decyzja o wiekszym turbo :) Najpierw k04 a nastepnie po smierci tej fajnej sprezarki wpadlo frankenturbo. Frankenturbo okazalo sie byc fantastyczna sprezarka ale choroba postepowala dalej i wbrew rozsadkowi postanowilem isc krok dalej:

Modyfikacje głowicy:

- seria ADR na duzym kanale z wałkami ADR, planowana, wymienione uszczelniacze, dotarte zawory

Modyfikacje bloku:

- wał korbowy ABF

- kute korby Techno5

- tłoki z AXX, po odpowiedniej obrobce, nowe pierscienie Mahle

- panewki korbowodowe ACL Race

- panewki główne KS

- panewki wałka posredniego Glycko

- przerobiony wałek posredni

- podebrany blok coby korby sie mijaly

- cały dół pasowany, obrabiany, wywazany na Krasnobrodzkiej

Układ dolotowy:

- stal nierdzewne, 2,5 cala do IC, 3" do przepustnicy

- BOV HKS SSQV

- intercooler z FMIC.pl

- kolektor ssacy BRmotoRS, przepustnica 68mm, dwukomorowy, na trabkach

- czerwone silikony z FMIC.pl

Układ wydechowy:

- 3" DP, 2,75" wydech na 2 tłumiach przelotowych z m-tech

- kolektor wydechowy baran BRmotoRS

Układ wtryskowy:

- pompa paliwa Bosch 044 od SiDa

- wtryski Siemens DEKA 850cc/min tez od SiDa

Elektronika:

- EMU

- 2 x EGT

Układ chłodzenia:

- seria

Układ napędowy:

- koło zamachowe Audi 80

- sprzeglo RS4 B5

Zawieszenie:

- seria

Hamulce przód:

- zaciski Boxter 4 tłoki

- tarcze 323mm od S8 D2 pre-FL

Hamulce tył:

- piasty od jakiegos starego Audi

- tarcze S8 D2 FL (280mm)

- zaciski S8 D2 FL

zestaw na strokera:

WP_20140408_003_zps7eacf14a.jpg

tloki po obrobce:

WP_20140514_004_zpsb6d46022.jpg

WP_20140514_005_zps7f5c372c.jpg

l9GafZe.jpg

zamach pod sprzeglo rs4:

WP_20140520_001_zpsa5876f72.jpg

walek posredni:

AivwQPl.jpg

WP_20140527_003_zps7e57bba3.jpg

wKyP8TM.jpg

blok po obrobce:

WP_20140528_004_zps017584e2.jpg

znHUA0t.jpg

C3GG1uc.jpg

kolektor wydechowy + downpipe:

O9EIxLr.jpg

UVLeTR3.jpg

BGPD8yk.jpg

pYQgerg.jpg

pvWSIAZ.jpg

kolektor ssacy:

0WDcvXz.jpg

bYQY3ew.jpg

RTlcbmZ.jpg

ltdG9DP.jpg

bov + chlodnica oleju:

eSfouEE.jpg

słit focie spod maski:

WP_20140315_021_zpseb6fe221.jpg

WP_20140315_022_zps37d8fadb.jpg

hamownia:

10402453_838749926137056_952063573102700676_n_zpse04e3afc.jpg

ostatni wykres na 1.35b:

10177373_838749919470390_3876802029051986617_n_zpsff480a2a.jpg

heble tyl:

zTnFveB.jpg

knbMCY3.jpg

S9V2Eto.jpg

rozne roznosci:

9lbFd8w.jpg

SFR0SUN.jpg

Auto zostalo wystrojone przez Kriskisa z CP-Tuning.pl a zbudowane w BRmotoRS

Ostatecznie doladowanie wynosi 1.65b i auto jezdzi mega fajnie :) Pierwszy bieg z przyczyn oczywistych nie istnieje ale dwojka pomimo tego ze opony sie smieja to ciagnie az milo. Sprzeglo znosi dzielnie starty z drugiego biegu z procedury ustawionej na 4500obr. Cisnienie oleju przy temperaturze oleju w okolicy 110 stopni nie spada ponizej 2b na obrotach jalowych (5w50) :D EGT wynosi ~800 stopni. Po poprawce softu w EMU bedzie mozna powalczyc o lepsze wstawanie turbo i jeszcze podniesc boost. Wydech jest bardzo cichy i nadaje sie na dlugie trasy, spalanie nie jest dramatycznie wysokie i przy normalnej jezdzie wynosi ~10-11l/100km w trasie.

turbo wstaje od 2tys obr, 1bar jest przy 3tys i trzyma 1.65b do odcinki (7tys).

- 1b - niecale 300KM

- 1.4b - 350KM/450NM

Stroker robi mega robote i polecam taki zabieg kazdemu kto planuje wieksze turbo :) Wydaje mi sie ze moj stroker na bloku 058 moze byc pierwszym opisanym w gminie albo i w powiecie :P

Opublikowano

Dawaj foty Panie i wykres... Taki projekt to powinien byc udokumentowany jak dobra playmate ;)

Opublikowano
  • Autor

poprawilem ;)

Opublikowano

Tyle zabawy dla 300 paru koni? :decayed:

Opublikowano
:jerk::jerk::jerk: prosto na te pinkowe kola <3
Opublikowano

Szacun:whistling:

Btw:

IMG_3790.jpg

:decayed: tyle, że samochodem jeździ głównie dziewczyna.

Opublikowano

Szacun za wykonane mody. Da się poprawić to wstawanie turbo? Możesz nagrac jakies filmiki jak się tym startuje np. w ruchu ulicznym oraz w trybie wycigowym?

Felgi obleśne, psują totalnie projekt, brakuje tylko naklejki hello kitty :/

Opublikowano
  • Autor

Hello kitty juz czeka ;) a za tymi felgami kryje sie dluga historia :D da sie poprawic wstawanie, Jadzwin juz pracuje nad nowym softem do EMU. na ta chwile i tak jest mega fajnie :)

Opublikowano

A możesz nagrac jakiś filmik jak się tym startuje w trybie jazdy ulicznej oraz wyscigowym ?:)

Opublikowano
  • Autor

Pewnie, nagram filmiki jak tylko znajde na to czas... Niestety na ta chwile slabo z tym u mnie :/

Opublikowano

Robota konkret! ale felgi porażka tak samo jak chłop idący po mieście w różowej koszuli..

Opublikowano

fajny projekt :) ja sie bawiłem też ostatnio z takim :)

Zdj_cie0757.jpg

tyle że a4 B5 ANB baza, wszystko na seryjnych gratkach z różnych modeli silników, sworznie tłokowe na 21mm z pancernymi korbami, na suszarce K03SS. Stroker jest mega robota to fakt :) mam nadzieje że dobrze założyłeś korby? :) tryba od pompy za mocno zrezałes :/ jak ci wyszło przeróbka tłoka z 4 cylindra, a czy seryjne podebranie z AXX wydało? :) na ile zrobiłeś CR?

Opublikowano

Co zescie sie tak tych kol czepili ... temat na czasie gender i wogole pozatym ... kto pomysli ze rozowe kolka go objada ? Ja propsuje ... i tez zrobie takie kola ;)

Opublikowano
Co zescie sie tak tych kol czepili ... temat na czasie gender i wogole pozatym ... kto pomysli ze rozowe kolka go objada ? Ja propsuje ... i tez zrobie takie kola ;)

W A3 też mamy różowe koła.

Taki wabik na myślenie, że jak różowy to "baba". A A3 robi z większości z nich wiatrak:wink:

Tu jest podobnie:eusathink:? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

kola kolami, moge swoje zdjecie wrzucic wtedy kola beda jedna z ladniejszych rzeczy w temacie :decayed:

takie tam z A2 ;)

Opublikowano

140 to jak z gorki bujne to i moje poleci ... :decayed::wink:

Opublikowano

Nie nooo coś tam idzie :D:shock3: Prawie jak w 1.6 :polew:

Opublikowano

zayebista żmija :kox::kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor
fajny projekt :) ja sie bawiłem też ostatnio z takim :)

http://s12.postimg.org/valrltl15/Zdj_cie0757.jpg

tyle że a4 B5 ANB baza, wszystko na seryjnych gratkach z różnych modeli silników, sworznie tłokowe na 21mm z pancernymi korbami, na suszarce K03SS. Stroker jest mega robota to fakt :) mam nadzieje że dobrze założyłeś korby? :) tryba od pompy za mocno zrezałes :/ jak ci wyszło przeróbka tłoka z 4 cylindra, a czy seryjne podebranie z AXX wydało? :) na ile zrobiłeś CR?

Tryb jest zrezany tyle ile musial byc, bylo mierzone z milion razy. Korby sa zaciesnione a caly silnik jest poskladany jak trzeba ;) Jezeli chodzi o tloki z axx to seryjne podebrania pod zawory byly ok zostalo tylko wyciete okno na trzeci zawor. Generalnie z tlokow zostalo zebrane nieduzo materialu i calosc obrobki rowniez zostala wyliczona - cr 8.5

Opublikowano
fajny projekt :) ja sie bawiłem też ostatnio z takim :)

http://s12.postimg.org/valrltl15/Zdj_cie0757.jpg

tyle że a4 B5 ANB baza, wszystko na seryjnych gratkach z różnych modeli silników, sworznie tłokowe na 21mm z pancernymi korbami, na suszarce K03SS. Stroker jest mega robota to fakt :) mam nadzieje że dobrze założyłeś korby? :) tryba od pompy za mocno zrezałes :/ jak ci wyszło przeróbka tłoka z 4 cylindra, a czy seryjne podebranie z AXX wydało? :) na ile zrobiłeś CR?

Tryb jest zrezany tyle ile musial byc, bylo mierzone z milion razy. Korby sa zaciesnione a caly silnik jest poskladany jak trzeba ;) Jezeli chodzi o tloki z axx to seryjne podebrania pod zawory byly ok zostalo tylko wyciete okno na trzeci zawor. Generalnie z tlokow zostalo zebrane nieduzo materialu i calosc obrobki rowniez zostala wyliczona - cr 8.5

chodziło mi o natrysk na denko tłoka na 4 cylindrze i prawidlowy kierunek korb :)

no to mi na CR 8,5 wyszło z tego

Zdj_cie0423.jpg

na to

Zdj_cie0424.jpg

i okienka

Zdj_cie0434.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.