Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reduktor - puszcza gaz przy przełączeniu na LPG (gaśnie, piszczy itp)


cebsoon

Rekomendowane odpowiedzi

Mówiłem że gazownik się nie zna i nie umie ustawić mapy.Wymiana listwy nie pomoże.

Kup sobie interfejs lpg i sam ustawisz mapy.

Tak jak pisałem pewnie masz za małe ciśnienie lub małe dysze i jest zapętlanie przy 5000obr.Dotrysk benzyny tu nie pomoże

A logi wrzucaj tu

http://vaglog.rtnet.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciśnienia jak podglądałem u niego to było ok 1.1 bara czy coś podobnego, a dysze to kiedyś zmienialiśmy jak był problem z listwą (wypadanie zapłonów jak się porządnie nagrzał silnik, 1 i 2 cyl przy butowaniu) i nic to nie dało to samo było ;/ Możecie mi powiedzieć tak w podpunktach co mam przekazać gazownikowi ? Tak aby zrozumiał xd co sprawdzić ewentualnie co poprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kilku zdaniach nie da się opisać.

Ja bym podłączył dwa interfejsy vag i lpg i sprawdzał korekty oraz korygował mapę lpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest ustawione ciśnienie ?

Jaki jest spadek przy max obciążeniu ?

Jakiej średnicy są dysze ?

Jak będziesz miał to info to pomyślimy dalej , najlepiej jakby był nagrany jakiś oscyloskop z jazdy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam bylem u gazownika i zamienil mi listwe na nowa i nie ma tego problemu. Masakra wszystko chyba.przez.ta.listwe bylo i syf gazu bo jak zdjal to bylo widac taki ciemny nalot na wtryskach. Polecacie.jakies praparaty do gazu aby wtryskiwacze.sie czyscily ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Preparatów nie ale po prostu dobre filtry :)

Z tego co widzę jesteś z Dęblina ? Zakładałeś gaz na Warszawskiej gdzieś na przeciwko Intermarche ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten twój gaziarz sam sobie strzela w kolano jak zakłada takie filtry że syf puszczają, chyba że za każdą wymianę listwy płacisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Preparatów nie ale po prostu dobre filtry :)

Z tego co widzę jesteś z Dęblina ? Zakładałeś gaz na Warszawskiej gdzieś na przeciwko Intermarche ?

Tak dokładnie u prządki. Znasz go moze ?

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

To ten twój gaziarz sam sobie strzela w kolano jak zakłada takie filtry że syf puszczają, chyba że za każdą wymianę listwy płacisz ?

wczesniej miałem zwykły bibułowy filtr, po pierwszym przegadzie po ok 11 tys powiedziałem aby założył mi fazy lotnej lepszy ten z odstojnikiem. A fazy ciekłej sa jakieś dobre filtry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...