Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prosze o informację kolor obudowy silnka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

noszę się z zamiarem zakupu A4 z sinikiem 1.9

w związku z tym mam pytanie czy kolor obudowy pokrywy silnika ma jakieś znaczeni i informuje o czymś?

oglądałem kilka modeli i jedne maja czarny a inne srebrny

pozdrawiam i dzięki za informacje

Opublikowano

Ja mam AWX-a i mam srebrną. Zauważyłem że AVF zazwyczaj ma czarną.

Opublikowano

Mam AVF'a i mam czarną :thumbup1:

Opublikowano

AWX - 5 biegów - ma srebrną obudowę i ciemny zbiorniczek wyrównawczy płynu chłodniczego

AVF - 6 biegów - czarna obudowa i biały zbiorniczek

Opublikowano

Awx czarna obudowa i ciemny zbiorniczek.

Opublikowano

U mnie AWX i srebrna obudowa, skrzynia 5.

Opublikowano
  • Autor

heh dziś zrobiłem sobie spacer na Śląsk i Audi A4 22800.00 PLN. sosnowiec - otoMoto.pl masakra poskładane z 2 albo 3 nie polecam.

dzięki za odpowiedz

Opublikowano

U mnie AWX i czarna obudowa, biały zbiorniczek. :wink: Gdzie w tym reguła?

Opublikowano
heh dziś zrobiłem sobie spacer na Śląsk i Audi A4 22800.00 PLN. sosnowiec - otoMoto.pl masakra poskładane z 2 albo 3 nie polecam.

dzięki za odpowiedz

Jaki Śląsk takie auto...

Za ten Sosnowiec na Śląsku to ci się pała z gegry i histy należy. O strzale z liścia nie wspomnę

Opublikowano

No to cos tu nie pasuje... bo jak srebrna obudowa to wynika ze AWX 5 biegów a quattro były tylko AVF 6 biegów. No chyba ze sie myle.

A co do tego sosnowca to chłopak dal ciala ze lezy na slasku...;/

Opublikowano

nie ma reguł co do koloru i zbiorniczka i obudowy , sam mam AVF i czarną obudowę i czarny zbiorniczek , a widziałem też takie ze srebrną osłoną

Opublikowano
nie ma reguł co do koloru i zbiorniczka i obudowy , sam mam AVF i czarną obudowę i czarny zbiorniczek , a widziałem też takie ze srebrną osłoną

Dokładnie

Dajcie sobie spokój i nie wymyślać jakiś dodatkowych opcji :P

PS-u mnie jest srebrna i nawet jeśli by była czarna też bym jeździł

Opublikowano

Ja też mam srebrną a auto jest z marca 2002. Wydaje mi się że od roku modelowego 2003 czyli wyprodukowane od 07.2002 jest czarna.

Opublikowano

Srebrny lepiej jeździ. Tak oznaczali samochody z fabrycznymi naddatkami mocy w stosunku do nominału.

Opublikowano

AWX , 2002 rok , srebrna obudowa , zbiornik ciemny

Opublikowano

z tego co studiowałem ogłoszenia przez kilka mcy, to srebrne są do zmian 2002/2003 r. a potem już czarne

Opublikowano

napewno?? mam AVF 2001/02 i czarny zbiornik pokrywa takze

  • 1 rok później...
Opublikowano

AWX czarna obudowa i biały zniornik rok 2003

Opublikowano

2003 AWX osłona szara, zbioeniczek biały, skrzynia 5

2004 AVF osłona czarna, zbiorniczek biały, skrzynia 6

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Dla odmiany u mnie:2003 grudzień AVF srebrna osłona, biały zbiorniczek, skrzynia 6

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.