Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdecydowanie auto przejściowe, nawet stratą czasu bym to nazwał:kox:

Mam wrażenie, że gtr odpadł kiedyś w dyskusjach w przedbiegach:decayed:

Gratulacje!

Opublikowano

za***isty wóz:slina:

Chyba najlepsze dostępne przeniesienie napędu w aucie drogowym.

W ogóle dopracowanie tego auta jeśli chodzi o efektywne wykorzystanie osiągów miażdży mi system.

Gratuluje, świetny wybór.

Opublikowano

Gratki Szymon :brawo:

BTW

Jeśli autko przejściowe to jakie masz już plany na coś docelowego :decayed::question:

Opublikowano

Gratulacje nowej fury, plany zacne, mam andzieje będzie mi dane keidyś pomacąc na jakimś zlocie ;)

Opublikowano

Mowia ze to auto nie ma duszy. Ale co z tego. Przeuj:kox:

Opublikowano

Moze i nie ma duszy bo to sam diabeł:) Szymon gratuluje pięknego wozidla:)

Opublikowano
  • Autor

Auto przejściowe bo, jednak wygrała ekonomia i wartości użytkowe na co dzień. Za niedługo będzie pewnie nowy model, poza tym owszem F458 jest kosmiczne, ale niestety ceny dobrego modelu używanego powalają i niewiele się różnią od nówki. Gallardo jeździłem ale niestety jest to technologiczny staroć, z pozostałych aut typu F12 czy Aventador, to zdecydowanie nie ten rozmiar kapelusza, jeśli chodzi o utrzymanie nie dałbym rady tego serwisować i ubezpieczać

Opublikowano

Za,szybkie i wogóle nie praktyczne. Jestem na,nie!!!

Matko i córko będzie zapierdacz :kox::kox: :dancing:

Opublikowano

Pierwszy jeżdżę w Bukowinie 2015 ! :naughty::decayed::kox:

Opublikowano

No w końcu jakaś konkretna fura ...W java car design ogarną ci temat że nie poznasz auta... byłem , widziałem i kopara mi opadła

Opublikowano
  • Autor
Pierwszy jeżdżę w Bukowinie 2015 ! :naughty::decayed::kox:

Spoko :grin:

Opublikowano

Gratki fury Szymek wpadaj do kamienia w niedzielę :wink:

Opublikowano

Szymciu ja bym na Twoim miejscu olał Javę czy te Tapcary Łódzkie i odstawił auto do CARLEX !! :kox:

Wnętrze Nissan GTR - Carlex Design

Opublikowano
  • Autor
Gratki fury Szymek wpadaj do kamienia w niedzielę :wink:

jak odbiorę auto to na pewno będę tylko kwestia czy zdążą zarejestrować

---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:44 ----------

Szymciu ja bym na Twoim miejscu olał Javę czy te Tapcary Łódzkie i odstawił auto do CARLEX !! :kox:

Wnętrze Nissan GTR - Carlex Design

O takie coś mi właśnie chodzi :kox:

Opublikowano

No to wiesz gdzie uderzać. Wg. mnie jest to najlepsza firma tapicerska w PL , a to co robią z autami to istne porno. Całe wnętrze jest projektowane tak jak chcesz, a nie na zasadzie ściągniemy stare i zrobimy kopię tylko z innego materiału :wink:

Przejrzyj ich galerię..idzie się zeszczyć z zachwytu :grin:

Opublikowano

Ładne :kox::kox: Jedzie to po przesiadce z esy? :naughty:

Opublikowano

po tym jak sprzedałeś S6 czekałem na nowy wątek z nową furą, ale musze przyznać, że zaskoczyłeś mnie tym GTR:decayed:

niech służy jak najlepiej... czekamy na fotki, filmiki:kox:

Opublikowano
z zewnątrz miazga, środek faktycznie do obszycia bo jakiś taki tandetny, ciężko się na nie patrzy porównując z esą, plany zacne

też odniosłem takie wrażenie co do środka, jest tragiczny przynajmniej na zdjeciach, kolorystyka... dobra decyzja że to chcesz obszyć:wink:

z zewnatrz:kox:

Opublikowano
  • Autor

Ja wiem że wszyscy czekali na Ferrari albo Lambo, ale nie lubię kupować auta 3 letniego za 700 tys, gdzie nowe z salonu kosztuje ok 1mln. To się mija z celem, poza tym może za rok kupię takie naprawdę lekko używane S650 albo Huracana bo to auta najnowsze technologicznie, śliczne też było Turbo S 991 ale cena 800 tys. zabija mnie jak na razie. Jest co jest i się z tego cieszę, ludzie się ze mnie śmieją że mi firma pada, skoro się przesiadłem z Audi na Nissana :grin:

Opublikowano

Szymon dzięki za telefon, daj znać i odbieramy w Krk GT-R'a:kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.