Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Moja wymarzona czerwona strzała RS4 1.8T AEB(Zaczynamy projekt)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

zderzak 750 pierwszy lepszy z olx, nie wierzę że jak się nie poszuka to nic nie upoluje powiedzmy do klejenia za 500 ale jak kto chce, można szukać idealnego tylko pod malowanie wtedy i po 2000zł są, ja nie będę się upierał.

Owszem najpierw mechanika, nie jest tego dużo ale od tego zacznę. A po drodze mogę kompletować elementy nadwozia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak 750 pierwszy lepszy z olx, nie wierzę że jak się nie poszuka to nic nie upoluje powiedzmy do klejenia za 500 ale jak kto chce, można szukać idealnego tylko pod malowanie wtedy i po 2000zł są, ja nie będę się upierał.

Owszem najpierw mechanika, nie jest tego dużo ale od tego zacznę. A po drodze mogę kompletować elementy nadwozia.

Z klejeniem nie ma tak łatwo ale fakt jak się poszuka wytrwale to napewno da się znaleźć ;) Ostatnio były błotniki rs4 na przód za 800zł/szt ale widzę że już ogłoszenie nie aktualne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie i tak jestem w pracy za granicą także jeszcze 2 miechy do zjazdu, czasu na szukanie mam, ale już na oku mam przedni al'a RS4,za śmieszną kase tyle żę 150km musiałbym po niego jechać, tylni chyba nie będę miał opcji i kupię od kombi bo sedana nigdzie nie widzę a od kombi są 2 po ok 300zł i myślę że środkową cześć do klapy przespawałbym z mojego i od kombi byłby ok, lamp poliftowych w ok 300zł na alledrogo czy olx jest trochę do przebierania więc myślę że nie jest tak źle, co do progów to są za 300 i to 2 jeden lekko pęknięty ale czego się nie sklei :P

Myślę że podliczenie całości nie będzie aż takie złe jak się chce ;)

Co do gadżetów na tylko i wyłącznie RS4, mało takich aut=mało części=drogie ceny= jeśli jest coś po cenie sprzedaje się w mig bo nie jedna osoba szuka takich rarytasów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem ilu już takich kozaków było co robiło RSy na ori body..paru się udało, reszte poległo. Ciebie czeka chyba ten sam los sądząc po wypowiedziach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem ilu już takich kozaków było co robiło RSy na ori body..paru się udało, reszte poległo. Ciebie czeka chyba ten sam los sądząc po wypowiedziach :decayed:

Odnosze to samo wrażenie, ale może to tylko takie pozory i wyjedzie czerwone rs4 w sedanie:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a ja jestem ciekaw, jak nawet byś ogarnął body rs to chyba nie zostawisz nędznego 1.8T pod maską? Dolicz silnik + heble= cena zaporowa, tylko dla wytrwałych :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jeśli zrobiłbym ori body rs4 to jak już pisałem silnik 1.8T zostaje dla mnie 190/200KM na auto o masie +- 1500kg to naprawdę wystarczająco a do 17' przy 225 szer bez problemu sobie poradzi.

Dopiero wróciłem z pracy także o 23 w PL nie będę dzwonił do kogoś ale wiadomość wysłałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 do body RS ? Tam minimalnie to 18..17 to dobre na zimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo tu sie nie zmieni w wyglądzie tego auta:wink: lepiej skup sie na feldze i zawiasie, taniej a przynajmniej da efekty, bo jak czytam

na oku mam przedni al'a RS4,za śmieszną kase tyle żę 150km musiałbym po niego jechać

to jestem przekonany że nie wiesz w ogóle na co sie porywasz

Co do zakupu zderzaka od eski do klejenia proste że kupisz goły zderzak za 500zł skleisz tylko wiedz że jego uzbrojenie to drugie 500zł:whistling:

co do progów to są za 300 i to 2 jeden lekko pęknięty ale czego się nie sklei :P
nic sie nie poklei bo to plastik niespawalny PUR:whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie odświerzam temat

Z racji że los zmusił zjazd na urlop do audi zakupiłem trochę gratków

Lampy DEPO Soczewka z miejscem na przetwornice

Zestaw Xenon 8000K z cyfrowymi przetwornicami(żekomo nie zakłucają CB) zobaczymy, niestety nie oryginały

I tu się przekonałem że chyba na jedno by wyszło kupić ori xenon z b5 helli bo kompletne są po ok.550zł a 500 wyszło mnie za osobne kompletowanie :( może w przyszłości wleci ori jak bd widział co z mocą i jaki będzie przedni zderzak

Najważniejsze Pakiet chrom

Ori poliftowe przednie błotniczki w kolorze idealne

Ori tylne poliftowe lampy chyba 2 wersja liftu z białym pod kierunkiem

Próbowałem założyć dziś pakiet chrom ale niestety nie obejdzie się bez wycinania tylnych trójkącików i na razie odchodzi to na dlaszy plan gdyż zostało mi 7 dni urlopu, chyba że ktoś wie jak to obejść. Nie chcę sam próbować bo wszystkie szyby o dziwo mam w oryginale i szkoba by było gdyby któraś się uszkodziła.

Doszło też trochę koni nieszczelny był zawór jednokierunkowy w trójniku odmy oraz puszczało na opaskach jeszcze nie ma 150 ale jest lepiej niż bylo

Jadą do mnie jeszcze podświetlane kratki nawiewów

Niestety zderzak który miałem na oku RS już poszedł, błotników przednich RS nie znalazłem prócz tych po 800zł/szt (to dla mnie za dużo) chyba palny nieco się zmienią nie sądziłem że aż tak ciężko o gratki do rs-a o ile z błotnikami mam jeszcze jedną koncepcie przednimi jak i tylnymi mianowicie poszerzanie oryginalnych to problem pojawia się na tylnych drzwiach RS do sedana jak na razie w ogóle takowych nigdzie nie namierzyłem.

Audi umówiona do fachowca z serwisu seata na przegląd dolegliwości mocy oraz jesli to zdąrzy ogarnąć przed moim wyjazdem to chip na 180 + sprzegło od 1.9TDI

Jutro wrzucę fotki z zmiany lamp oraz błotników ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzwi tył do sedana nie ma i nie było. do sedana pasuja z avanta po zmianie ramki drzwi.

jak znajdziesz błotniki taniej niż 800 za sztukę to biorę każdą ilość, te graty po prostu tyle kosztują, co z tego że kupisz skorupę zderzaka za 500 zotych jak belka, kratki, halogeny, spryskiwacze, kły to następny tysiąc?

koszty zrobienia body z malowaniem i dopracowaniem są ogromne, potrzeba 1,5 razy tyle ile ci wyjdzie z twojego liczenia, pod warunkiem że będziesz liczył rozsądnie a widzę że nie do końca ogarniasz

tu masz elementy na sprzedaż:

http://sportaudi.pl/viewtopic.php?t=5654

powodzenia ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałem wcześniej nic z tego nie bedzie, kup fajną felge i dobry zawias i po prostu jeździj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówice hop może ale małe szanse trafi się coś po cenie :)

Na raziel do wyjazdy lecą ori poliftowe bloty i lampy choć wlacze z tym od rana to i tak nie wszystko pasuje i trzeba przerabiać...

A znalazłem coś co mnie zainteresowało na przód mianowicie to zestaw niemieckiej firmy Mattig

Ale nigdzie nie mogę napmierzyć nawet nowego zderzaka

86884_2.jpgBankoboev.Ru_mattig_audi_a4_b5_8d_bok.jp86908_5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie rób tego... :facepalm: ja np bardzo powoli coś sobie planuje ale staram się aby było po prostu schludnie prosto a nie jakieś laminaty. Przemyśl to na spokojnie a zobaczysz że ori B5 jest ładna sama w sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak Kowi miales racje, duzo gadki zero efektow, zaloze sie ze auto zostanie w serii, i za niedlugo bedzie post do zamkniecia sprzedane :lol:

Edytowane przez szafa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybys nawet trafił gdzies na nówke takie body to 2ka pęka na dzień dobry :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...