Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z


kazuyaet

Rekomendowane odpowiedzi

Gad Dejm - co to za klucz:kox:

Czy takie oznaczenie ma spline? Gdzieś wyczytałem, że da się je odkręcić Torxem T50.

Ale tak czy siak dzięki. Poszukam takiego z takim oznaczeniem.

pozdr:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dotyczące fotel z A6 C6. Z tego co wiem, prowadnice pasują do B6 bez żadnego problemu, natomiast jak wygląda sprawa poduch? W tamtych fotelach zabudowane są w środku (chodzi o fotele z regulowanym podudziem), więc poduszki nie da się przełożyć. Czy ktoś z was orientuje się czy poducha zadziała? Zastanawia mnie to na zasadzie analogii z poduchą kierownicy B7 --> B6, które są inaczej sterowane. Tutaj co prawda nie ma dwustopniowego zapalnika, ale sygnał inicjujący może być inny. Zgłębiał ktoś temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R Dobry opis zrobienia wiązki.

Zastanawiam mnie tylko jedna rzecz. Do czego potrzebny jest bezpiecznik na plusie lędźwi. Pytam bo oglądałem wiązkę z kufatec i tam nie ma bezpiecznika, ale z drugiej strony jest też pin żeński do plusa. To jest wpinane bezpośrednio w skrzynkę bezpieczników ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Pytam bo oglądałem wiązkę z kufatec i tam nie ma bezpiecznika, ale z drugiej strony jest też pin żeński do plusa. To jest wpinane bezpośrednio w skrzynkę bezpieczników ?

plus i minus podłączony przez konektor oczkowy,

plus jest bezpośrednio z głównej skrzynki pod kierownicą dlatego tam jest bezpiecznik aby w razie większego przepięcia spalił się bezpiecznik a nie silniczek od lędźwi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do stołków.

Czy występują fotele s-line B7 w pełnej elektryce, bo do tej pory się z takimi nie spotkałem?

Jak były w pełnej elektryce to tylko płaskie stołki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy występują fotele s-line B7 w pełnej elektryce, bo do tej pory się z takimi nie spotkałem?

Jak były w pełnej elektryce to tylko płaskie stołki.

Oczywiście ,że występują.

Tyle,że trudno je upolować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do stołków.

Czy występują fotele s-line B7 w pełnej elektryce, bo do tej pory się z takimi nie spotkałem?

Jak były w pełnej elektryce to tylko płaskie stołki.

Ja takowe posiadam , luknij w mój temat tam są foty : http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-awx-mysi-granatowy-sedan-276593/

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest taka wersja, ale muszą być rzadko spotykane bo rozglądam się w tym temacie już dobre pół roku i wcześniej się na takie nie natknąłem.

Thx. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To słabo się rozglądasz :wink: bo w ostatnich 2 miesiącach Wojtek_A4 miał 2 komplety na sprzedaż - ten który ja mam i miał jeszcze z pamięcią , grzana kanapą i poduchami z tylu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że po części przyznam Ci rację bo pierwsze to były s-line z b6 a drugie niestety szmaciaki :kwasny: a mi mocno zależy na skórce :decayed: a dokładniej na skóra + alkantara :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczniki powinny być jak najbliżej + ze skrzynki?

Czy mogę je zamontować w pobliżu kostki już przy fotelu?(Tam łatwiej będzie je wymienić gdyby coś)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zrobiłem wymianę foteli w mojej b6 założyłem komplecik z b7, odłączyłem akumulator, niestety po podpięciu akumulatora po całej operacji zapalił się airbag. Sprawdzałem żółte kostki wszystko jest wpięte prawidłowo, co może być nie tak dodam, że stare fotele miały zieloną, czerwoną i żółtą kostkę te z b7 maja dodatkowo czarną od czujników pasów którą zostawiłem luzem. Jeśli ktoś ma jakieś pomysły proszę o informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie kasowałem recznie przez vaga , ale nie chciało sprawdziłem jeszcze raz i kostka nie dociskała do konca ta zółta od airbag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te z b7 maja dodatkowo czarną od czujników pasów którą zostawiłem luzem

Jeśli nie masz wpiętej czarnej kostki to jest błąd od czujnika/maty zajęcia fotela i wtedy pali się AIR BAG,

bo teraz komp nie wie czy ktoś tam siedzi czy nie siedzi i nie wie czy w razie czego ma odpalać poduszkę czy nie...

sprawdź ile pinów masz w kostce czarnej tej w podłodze a ile w nowej czarnej z B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyminiałem fotele na takie w których w ogóle nie było kostki czarnej (a wcześniej miałem). Podpiąłem VAG, skasowałem błąd Airbag i już nigdy więcej się nie pojawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...