Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z


kazuyaet

Rekomendowane odpowiedzi

1j0 937 733B

Czy to jest ta czerwona kostka która ma wystawać z podlogi?

Nie to masz od fotela a od podłogi jest 1J0 937 743 z końcówka B albo E albo L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 pinów? Na zdjęciu widzę 8 pinową kostkę[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 09:38_________________________________________________3b0972734 numer 24 w etce, to nie to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 pinów? Na zdjęciu widzę 8 pinową kostkę[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 09:38_________________________________________________3b0972734 numer 24 w etce, to nie to?

hmm jeżeli chodzi o gniazdo w podłodze to jest numer jaki podałem dla czerwonej wtyczki 10pinowej przy fotelu o numerze 1j0 937 733B

1J0 937 733B - końcówka męska (od strony fotela - 10 pinów)

1J0 937 743B - końcówka żeńska (od strony podłogi - 10 pinów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to co to jest numer 3b0972734? 8 pinowa

Na zdjęciu na pierwszej stronie ta czerwona jest 8 pinowa :mysli: Chyba poczekam na fotele i zobaczę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to co to jest numer 3b0972734? 8 pinowa

Na zdjęciu na pierwszej stronie ta czerwona jest 8 pinowa :mysli: Chyba poczekam na fotele i zobaczę...

to jest na pewno ta :) mam gdzieś w domu chyba to Ci zrobię zdjęcie. Zdaje się tam są w 3 rzędach piny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na weekend zagoszczą u mnie półskóry S-line B7 z grzaniem, lampką z pakietu oświetlenie i elektr. sterowanymi lędźwiami.

Obecnie mam taborety bez lędźwi i podgrzewania. Rozumiem, że zasilanie do nich mam puścić z pod kierownicy.

A co z grzaniem? Jak dokładnie ma wyglądać wiązka i co kupić do jej zrobienia?

Wiem, że fotele mają 4 wtyczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na weekend zagoszczą u mnie półskóry S-line B7 z grzaniem, lampką z pakietu oświetlenie i elektr. sterowanymi lędźwiami.

Obecnie mam taborety bez lędźwi i podgrzewania. Rozumiem, że zasilanie do nich mam puścić z pod kierownicy.

A co z grzaniem? Jak dokładnie ma wyglądać wiązka i co kupić do jej zrobienia?

Wiem, że fotele mają 4 wtyczki.

Witam,robię dokładnie to samo jutro u siebie więc mogę podać Ci wszystko co potrzeba jutro wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KACPER1_2005, będę bardzo wdzięczny. Jakbyś mógł to porób fotki wtyczki climatronica, tras kabli, miejsca gdzie będziesz brał prąd do lędźwi, ewentualnie jakąś rozpiskę pinów itp. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jeszcze skąd dokładnie mam wziąć tego plusa do lędźwi??[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 17:39_________________________________________________Panowie, jakie piny potrzeba do czerwonych kostek? Są 2 rodzaje, grubszy i cieńszy mówić mówić bo muszę zamówić a w serwisie nie wiedzą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli do regulacji lędźwiowej potrzeba tylko jednego kabla..? Przecież czerwona kostka jest do regulacji i są tam 2 kable, + i minus, potrzebuję numery tego grubszego z obu stron i cieńszego z obu stron[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 09:04_________________________________________________Wie ktoś jakie piny potrzebuję? Bo w serwisie nie wiedzą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj pytałem w serwisie VW w Poznaniu o gniazdo do wtyczki pod lędźwie i... też mi nie pomogli :confused4:

Poszukam szrotu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest gdzieś w temacie dział części

a piny do tego moge wam załatwić podrzucicie na pw co i jak i ogarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...w sobote zrobie cały opis co i jak potrzene numery kostek do lędzwi,grzania itd. postaram sie też odczytać numery pinów i wmiare czytelnie opisać podłączenia :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: :good: :good:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 11:45_________________________________________________Na 100% tak jak kolega mk4 pisał.

1J0 937 743B - końcówka żeńska (od strony podłogi - 10 pinów) x 2szt. do tego piny, które w ASO kosztują koło 16zł sztuka (2 piny na jednym przewodzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autoelektryk bierze za to 30 zł i po sprawie po co to sie rozpisywać i głowe sobie zawracać kostkami, kablami, pinami takie moje zdanie ale każdy robi jak uważa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autoelektryk bierze za to 30 zł i po sprawie po co to sie rozpisywać i głowe sobie zawracać kostkami, kablami, pinami takie moje zdanie ale każdy robi jak uważa

Boseron nie ma w Tobie ducha rezacza ;)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzial 3 dychy za ciagniecie i ukrycie kabli do obu foteli? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, z dwóch kawałów kabla musisz zrobić 2 wiązki po 2 przewody, pomierz najpierw ile potrzebujesz żeby polecieć wzdłuż fabrycznej wiązki. Plus z głównego zacisku prądowego przed skrzynką, minus z zacisku masowego zdaje się zaraz obok, dobrze byłoby mieć schemat. Do włożenia bezpiecznika będziesz potrzebował rozebrać puszkę bezpieczników i 2 konektorków, albo kupić gotowe gniazdo i zrobić bezpiecznik na kablu tak żeby był łatwy do niego dostęp.

a czy zasilania "lędźwi" nie można podłączyć od podgrzewania foteli ? czy to w czymś przeszkadzałoby ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...