Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z


kazuyaet

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, jeszcze jedno pytanie.

Czy te fotele http://img15.allegroimg.pl/photos/400x300/979/25/41/979254181

http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/979/25/41/979254181_1

roznia sie w jakis sposob wielkoscia albo wyprofilowaniem od tych?

http://www.allegro.pl/item985923233_komplet_foteli_s_line_audi_a4_b6_b7_01_08_skora.html

Dla mnie wygladaja jednakowo i wydaje sie, ze roznia sie tylko materialem boczkow. Myle sie?

I czy skora zastosowana na boczkach zmienia cos na plus poza wygladem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

największa różnica to cena :polew:

poza tym w wygodzie nie zaważysz różnicy te same profile gąbki

oczywiście skora to skora lepsza w utrzymaniu no i wyglad :slina:

ja mam te z pierwszego linku i jestem bardzo zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rozwianie watpliwosci :) Tez mi sie bardziej ta skora bardziej podoba, ale skoro nie ma roznic, to jezeli znajde w miare blisko jakies materialowe, nie bede wybrzydzac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście mam te pół skóry s-line i jestem z nich zadowolony bardzo polecam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszystkie sugestie i poprosze o wiecej ;) A dokladniej o rozwianie moich watpliwosci. Przekopalem forum pod katem mozliwosci przekladki kanapy miedzy sedanem i kombi. Za kazdym razem pojawia sie temat zaczepow rolety, ktore w w sedanie nie wystepuja. Rozumiem, ze to jedyna roznica i nie bedzie problemu zeby wsadzic kanape z avanta do sedana?

Druga sprawa, ktora mnie meczy. Na Allegro jest sporo kompletow foteli wyciagnietych z samochodow i czesc sprzedawcow podkresla, ze nie pochodza one z tzw "anglikow". Rozumiem, ze mialoby to znaczenie gdyby fotel kierowcy roznil sie czyms od tego pasazera, ale przeciez tak nie jest. Przynajmniej ja nie znalazlem zestawu, ktory nie bylby "symetryczny". Czemu wiec to podkreslanie kontynentalnego pochodzenia samochodu ma sluzyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Wymieniłem fotele w mojej B7 na skórę z B6 i mam problem z podłączeniem poduszek w fotelach (w B7 mam w kostce żółtej trzy przewody a B6 ma dwa ) z tego co słyszałem w B7 są poduszki 2-fazowe a B6 jedno fazowe .Będą działać ?

Podłączyć jak idzie ? czy trzeba jakiś przewód dołączyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszystkie sugestie i poprosze o wiecej ;) A dokladniej o rozwianie moich watpliwosci. Przekopalem forum pod katem mozliwosci przekladki kanapy miedzy sedanem i kombi. Za kazdym razem pojawia sie temat zaczepow rolety, ktore w w sedanie nie wystepuja. Rozumiem, ze to jedyna roznica i nie bedzie problemu zeby wsadzic kanape z avanta do sedana?

Druga sprawa, ktora mnie meczy. Na Allegro jest sporo kompletow foteli wyciagnietych z samochodow i czesc sprzedawcow podkresla, ze nie pochodza one z tzw "anglikow". Rozumiem, ze mialoby to znaczenie gdyby fotel kierowcy roznil sie czyms od tego pasazera, ale przeciez tak nie jest. Przynajmniej ja nie znalazlem zestawu, ktory nie bylby "symetryczny". Czemu wiec to podkreslanie kontynentalnego pochodzenia samochodu ma sluzyc?

Kolego sprzedalem w tym tyodniu swoja skore z avanta B7.

Przyjechal po nia chlopaczek z Kielc ( ponad 500km w jedna strone :shocked: ) i jakie było moje zdziwienie jak podjechal sedanem.

Myśle sobie ale chlopak zrobi ponad 1 tys km i nie kupi skory.

ALe bez problemu wlozylismy do sedana.

Myśle, ze warunkiem jest tylko dzielona kanapa w sedanie.

Smialo kupuj :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Wymieniłem fotele w mojej B7 na skórę z B6 i mam problem z podłączeniem poduszek w fotelach (w B7 mam w kostce żółtej trzy przewody a B6 ma dwa ) z tego co słyszałem w B7 są poduszki 2-fazowe a B6 jedno fazowe .Będą działać ?

Podłączyć jak idzie ? czy trzeba jakiś przewód dołączyć ?

Ja kupiłem pół skóry z B7 s-linewo (mam b6) i kostka była identyczna pasowała tylko wpinać i jazda :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek_A4@, dzieki, juz kupione. Czekam az dojada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez do b6 wsadzilem siedziska z b7 i tylko p&p sprawdz to jeszcze raz :)

witam

Wymieniłem fotele w mojej B7 na skórę z B6 i mam problem z podłączeniem poduszek w fotelach (w B7 mam w kostce żółtej trzy przewody a B6 ma dwa ) z tego co słyszałem w B7 są poduszki 2-fazowe a B6 jedno fazowe .Będą działać ?

Podłączyć jak idzie ? czy trzeba jakiś przewód dołączyć ?

Ja kupiłem pół skóry z B7 s-linewo (mam b6) i kostka była identyczna pasowała tylko wpinać i jazda :mysli:

przerabialem temat :gwizdanie:

nie wiem czemu tak jest :mysli:

P74Br.jpg

x08ui.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączyłem i świecą poduchy

nie można wykasować błędu na VAG

morze trzeba zamienić moje poduchy z trzema kablami i wyrzucić te z dwoma przewodami

podłączyłem też ten brązowy kabel grubszy wychodzący też z poduchy i to samo ŚWIECI PODUCH

Pomocy nie wiem co zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tak bez dokumentacji nie kombinował - żeby nie strzeliły przypadkiem :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, ze jak komputer wykryje jakis blad poduszki, to juz go potem wyswietla niezaleznie od tego czy instalajaca jest dobrze czy zle podpieta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W starych miałeś zapalnik w żółtej kostce, masę osobno, w tych od B7 idzie całość w jednej kostce. Inaczej tego nie widzę. Bez schematu elektrycznego nie podchodź, nie ma nic gorszego niż łączyć kable "na czuja" bo kolory nie muszą się zgadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...