Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z


kazuyaet

Rekomendowane odpowiedzi

kurde ja nie rozumiem :)

jak można chceć załozyc szare fotele jak sie teraz ma czarne :)

od sedana całe oparcie nie pasuje do avanta

chyba ze w sedanie było dzielone to trzeba podobno przekrecic mocowanie rolety ale ja tego nie robiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam totele ze sterowaniem odcinka ledzwiowego ( joystick) w samochodzie mam tylko kostke zółtą od poduchy a s siedzenia wychodzi czerwona kostka i czarna do lampki do czego to podłączyć czy ktoś ma nr z etki okablowania z kostakmi i jak to podpiąć?

Boseron potrzebujesz tyko dwa piny do czerwonej kostki bo brakuje masy i zasilania na sterowanie lędźwiowe.. najlepiej jakiegoś elektryka ze by przeciągnął kabelki plus dal na bezpiecznik i będzie cacy... ja właśnie tak będę miał robione tylko czekam na szybę bo chcę wymienić bo już za duże pękniecie jest ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, tez mysle o wymianie fotelikow na takie jak foto powyzej (full w elektryce) a obecnie mam najprostsze podgrzewane. Pytanie czy poduchy podejdą do tych z elektryką? Generalnie zastanawiam sie czy są Plug&play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak powyżej - wszystko powinno działać za wyjątkiem lędźwi i sterowania :polew:

ale to tylko 2 kabelki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, tez mysle o wymianie fotelikow na takie jak foto powyzej (full w elektryce) a obecnie mam najprostsze podgrzewane. Pytanie czy poduchy podejdą do tych z elektryką? Generalnie zastanawiam sie czy są Plug&pla

raczej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,chciałbym wymienić swoje naleśniki ,które sa podgrzewane i są z poduchami ale bez elektryki,teraz pytanko czy te z aukcji podejdą czy do regulacji ich musze ciągnąc jakieś wiązki

http://moto.allegro.pl/item672361200_tapicerka_skorzana_czarna_audi_a4_z_2007_roku.html[br]Dopisany: 04 Lipiec 2009, 12:03_________________________________________________a czy tylna kanapa z B7 podchodzi do b6 plug&ply :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne jest chyba czy to jest sedan czy avant... bo B6 czy B7 to raczej to samo...

PS: ciekawe czemu tylko 2 boczki sprzedaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,chciałbym wymienić swoje naleśniki ,które sa podgrzewane i są z poduchami ale bez elektryki,teraz pytanko czy te z aukcji podejdą czy do regulacji ich musze ciągnąc jakieś wiązki

http://moto.allegro.pl/item672361200_tapicerka_skorzana_czarna_audi_a4_z_2007_roku.html[br]Dopisany: 04 Lipiec 2009, 12:03_________________________________________________a czy tylna kanapa z B7 podchodzi do b6 plug&ply :chytry:

zdaje się, że dodatkowo czeka cie wymiana prowadnic ... co do wiązki :mysli: jak masz sterowanie lędźwiowe to wystarczy tyko zwiększyć bezpiecznik z 10 na 30 A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne jest chyba czy to jest sedan czy avant
tez o tym pomyślałem,
ciekawe czemu tylko 2 boczki sprzedaje...
hmm cos sugerujesz :disgust:
zdaje się, że dodatkowo czeka cie wymiana prowadnic
tego niegdzie nie wyczytałem,a gosc napisał ,ze pasuja do audi od 2001 do 2007 wiec to B6 i B7 :blink:
jak masz sterowanie lędźwiowe
mam zwykłe naleśniki ustawiane ręcznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie sugeruję... trzeba się rozeznac bo głupio by wyglądało... z tyłu boczki Twoje a z przodu nowe - chyba że masz takie same...

a co do sterowania to koledze chodziło o to że jak zmienisz fotele to będziesz miał z lędźwiami i trzeba bezpiecznik zmienić... ale o tym nie słyszałem - tak samo jak o wymianie prowadnic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem ,ze nie ma tez na foto poduszek bocznych tylnej kanapy :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy w swoich fotelach masz lędźwiowe sterowanie (taki dżojstik)?.. jak nie, to musisz poprowadzić dwa kabelki plus i minus (bo też zmieniałem fotele na sportowe ze sterowaniem lędźwiowym w poprzednich tego nie miałem)

przepraszam za wprowadzenie w błąd z ta szyna :disgust: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie do czego jest ta zielona kostka przedstawiona na pierwszej stronie tego posta? Mam u siebie problem z regulacją odcinka lędźwiowego w obu fotelach. Po prostu to nie działa. Popatrzyłem dziś nieco dokładniej na to co się u mnie znajduje i zauważyłem że nie ma gdzie wpiąć tej zielonej kostki. Nie ma gniazda. Żółta jest wpięta (to chyba poduszka), czerwona jest wpięta (nie wiem do czego ona służy) a zielona sobie wisi.... Może to jest właśnie to sterowanie oparcia (lędźwi)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie do czego jest ta zielona kostka przedstawiona na pierwszej stronie tego posta? Mam u siebie problem z regulacją odcinka lędźwiowego w obu fotelach. Po prostu to nie działa. Popatrzyłem dziś nieco dokładniej na to co się u mnie znajduje i zauważyłem że nie ma gdzie wpiąć tej zielonej kostki. Nie ma gniazda. Żółta jest wpięta (to chyba poduszka), czerwona jest wpięta (nie wiem do czego ona służy) a zielona sobie wisi.... Może to jest właśnie to sterowanie oparcia (lędźwi)?

kolego do lędźwiowego jest kostka czerwona

10-pin connector (czerwona kostka)

1. pin4 to plusik

2. pin5 to minusik

zielona zdaje się jest od grzania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy na pinie 4 powinno być napięcie?

cały czas (znaczy się z zapłonem).. sprawdź sobie... ewentualnie czy nie jest walnięty bezpiecznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz może który bezpiecznik jest za to odpowiedzialny?

W razie czego tu znalazłem opis bezpieczników:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_rozpiska_bezpiecznikow-t59375.0.html

ale żaden mi nie pasuje do tego...

Jakoś to dziwnie u mnie wygląda. W kostce faktycznie przewody dochodzą do pinów 4 i 5. Natomiast jak wypiąłem czerwoną kostkę i popatrzyłem na gniazdo to tam bolce są do pinów 2, 3 i 5. Więc ten przy 4 jest jest podłączony do niczego. Pomierzyłem napięcia i między 2 a 5 jest ok. 12V, między 3 a 5 jest ok. 4,5V. Coś tu chyba mam nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz może który bezpiecznik jest za to odpowiedzialny?

W razie czego tu znalazłem opis bezpieczników:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_rozpiska_bezpiecznikow-t59375.0.html

ale żaden mi nie pasuje do tego...

Jakoś to dziwnie u mnie wygląda. W kostce faktycznie przewody dochodzą do pinów 4 i 5. Natomiast jak wypiąłem czerwoną kostkę i popatrzyłem na gniazdo to tam bolce są do pinów 2, 3 i 5. Więc ten przy 4 jest jest podłączony do niczego. Pomierzyłem napięcia i między 2 a 5 jest ok. 12V, między 3 a 5 jest ok. 4,5V. Coś tu chyba mam nie tak.

patrze jak to jest w elsie ;/ i tak idzie rozpiska na kostce czerwonej ... look jutro jak to jest u mnie

bezpiecznik jest

lumbar.PNG

a w ogóle Ci działo to wcześniej ?

Popatrzyłem dziś nieco dokładniej na to co się u mnie znajduje i zauważyłem że nie ma gdzie wpiąć tej zielonej kostki. Nie ma gniazda.

to świadczy to tym, że masz wymieniane fotele... i co ciekawsze masz w nich zapewne grzanie jak masz zielona kostkę :)... wiec troszkę rezania i wymiana klimatronika i odkryjesz nowa funkcje swoich foteli :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w ogóle Ci działo to wcześniej ?

Niedawno kupiłem auto i tak już było.

I gdzie szukać tego bezpiecznika. Co to jest "behind the trim"? Chyba nie chodzi o to miejsce gdzie znajdują się wszystkie bezpieczniki.... bo tam mam do numeru 44.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...