Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z


kazuyaet

Rekomendowane odpowiedzi

w fubełki się wpada i jak wpadniesz tak siedzisz- ja przy 250km/h spałem jak niemowle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narobiles mi smaka :> No to bede sie musial rozejrzec za kompletem w dobrym stanie i kims kto mi to przelozy lacznie z podpieciem bo sam srednio sie czuje na silach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narobiles mi smaka :> No to bede sie musial rozejrzec za kompletem w dobrym stanie i kims kto mi to przelozy lacznie z podpieciem bo sam srednio sie czuje na silach.

spokojnie sam sobie dasz rade, poczytaj na forum o tym ( jest kilka tematów jak podpiąc odcinek lędzwiowy itd ) a co do samych foteli to się dziwie ze jeszcze takich nie założyłeś :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu :thumbdown: ? ;)

To jeszcze dwa pytania. Grzanie foteli jest wlaczane jakimis przyciskami na desce i w zwiazku z tym trzeba wymieniac kolejne elemnty w samochodzie? W tej chwili takiej opcji nie mam.

I jaka cene za komplet do przekladki (fotele, boczki i niestety chyba kanapa, bo obecna bedzie pasowac jak piesc do nosa) mozna uznac za sensowna? Oczywiscie mowa o elementach w dobrym stanie, a nie czyms co wyglada jakby w 45-tym Niemcy zatopili to w jeziorze. Widze, ze na Allegro rozpietosc jest spora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, czyli panel tez bylby do wymiany. Dzieki za wszystkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem niedawno fotele z grzaniem i sterowaniem odcinka ledzwiowego i przymierzam sie do montazu. Mam juz panel klimatronika zpokretlami od grzania i wiem, ze musze prowadzic kable od niego do foteli. A jesli chodzi o podparcie ledzwiowe, kable z jednej stony dochodza do fotela (zasilanie i masa) a z drugiej dokad oryginalnie biegna tez do panela klimy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do czesci ledzwiowej wystarczy jak poprowadzisz +, masa juz tam jest orginalnie zalozona w kostce, z grzaniem nie wiem ja juz mialem orginalnie i z tytm nie pomoge :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy w druga strone - z B6 do B7 beda pasowac?

chce dolozyc elektryke pasazera. przegladalem etke i o dziwo pokazuje ze sa inne fotele/czesci w B7 i inne w B6 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy w druga strone - z B6 do B7 beda pasowac?

chce dolozyc elektryke pasazera. przegladalem etke i o dziwo pokazuje ze sa inne fotele/czesci w B7 i inne w B6 :/

bez problemu znam osoby co maja tak założone w B7 (skórzane sportowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzał ktoś albo wie czy kanapa od avanta będzie pasować do sedana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mi sie ta wymiana przesunela w czasie, ale za 2 tygodnie mam umowione chipowanie silnika, wiec przydaloby sie jednak nie trzymac kierownicy na zakretach. Przegladajac oferty uzywanych foteli zauwazylem, ze zestawy Recaro z S3 sa czesto duzo tansze niz z S4.

Dodatkowo znacznie czesciej sie pojawiaja. Pierwsza aukcja z brzegu http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=958815942 Zestawu z S4 ponizej 4tys jeszcze nie widzialem.

Na oko sa to te same fotele, czyli chyba Recaro Style. Da sie je zalozyc w A4, czy bedzie dzy problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanape od 3-drzwiowego też chcesz zapodać do 4-drzwiowego?? :blink:

Odpowiedz brzmi nie kolego, nie da się tego zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednie chce, zwazywszy, ze dwa w tym przypadku kosztuja niecale 50% ceny pojedynczego nowego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3 będzie miało inne szyny do mocowania i na 100% nie podejdą do A4 . I to Twoje na oko nie wiem czy masz okulary ale cos źle widzisz . Są kompletnie niepodobne :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje polslepe oko na zdjeciach zarowno jedne jak i drugie wygladaja jak nieco odmienne wersje tego modelu http://www.recaro.com/index.php?id=65&region=1&L=2 . Kompletnie niepodobna to jest dla mnie zaba do krowy. No ale moze nie jestem wystarczajaco wysublimowany zeby te niuanse wychwycic.

Chodzilo mi przede wszystkim o to czy da sie przednie fotele wstawic bez koniecznosci powazniejszych zmian w aucie. Dziekuje za wyjasnienie, ze sie nie da i zycze udanych swiat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zalozylem kubelki do siebie i mam pytanie.

Skad najlatwiej pociagnac plus do odcinka ledzwiowego?

I drugie pytanie jak wyciagnac te gniazda z podlogi do ktorych ida kostki od foteli??

Z gory dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem juz pociagniety plus tylko dodalem minus (sprawdz to sobie) a o wyciagnieciu kostki bylo gdzies na forum ale nie moge teraz znalesc ;( ja nie wyciagnalem kostki podlaczylem na minizlaczke za pare dni bede zakladal monitorki do zaglowkow to to poprawie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...