Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z


kazuyaet

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę amatorką zalatuje, a przede wszystkim nie wiem czy na wiązce od foteli masz cały czas 12v, czy dopiero po przekręceniu regulatora na 1 i dalej. Trzeba by miernikiem pomierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a ja mam takie pytanko. montuje se fotele od ślina do b6 i są grzane mam kupiony od b7 z tym sterowaniem do tego podgrzewania chodzi mi o to czy jak podłącze se go to podobno powyskakują mi błędy. czy to prawda ze trzeba jakieś tam gmeranie w fisie robić(mam pluł fis) czy po podłączeniu morze blendzie wszystko ok ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a ja mam takie pytanko. montuje se fotele od ślina do b6 i są grzane mam kupiony od b7 z tym sterowaniem do tego podgrzewania chodzi mi o to czy jak podłącze se go to podobno powyskakują mi błędy. czy to prawda ze trzeba jakieś tam gmeranie w fisie robić(mam pluł fis) czy po podłączeniu morze blendzie wszystko ok ?????

...nie będzie grzała tylnia szybka czy cuś takiego ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem lędźwie.

Potrzebujecie średnie piny męskie (4 szt.)

Do tego 4 końcówki oczkowe na śrubę 8mm. Nie powiem dokładnie jakiej długości przewody ale tyle, by wystarczyło do masy w progu i pod kierownicę do zasilenia sterowania.

Ja to robiłem czarnymi przewodami 2 mm2.

Naprawdę zero filozofii. Mnie to kosztowało bagatela... z 6 złotych polskich :decayed: razem z wtyczkami. W kufatecu 33 eur.

Teraz czas na podgrzewanie...

Parę fotek:

Metoda na aerozol :kox:

hwb2S.jpg

Prawy próg - masa

hwYWJ.jpg

Tędy prowadzimy przewody do zasilania

hxfoJ.jpg

Prawie jak Kufatec :naughty:

hxGQi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi bo przejrzałem na szybko cały wątek i chyba nie było informacji.... czy kanapa tylna dzielona z avanta podejdzie do limo bez przeróbek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi bo przejrzałem na szybko cały wątek i chyba nie było informacji.... czy kanapa tylna dzielona z avanta podejdzie do limo bez przeróbek?

Podejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem w B7, kupiłem foteliki s-line materiałowe i mają regulację lędźwi, niestety po 4 godzinach walki z przekładką foteli i kanapy (musiałem m.in. zmienić uchwyt pasa bo ten sline nie miał czujnika pasów) okazało się, ze nie działają lędźwie, ciężko je podłączyć? kilka wątków wyżej widziałem, ze ktoś to wykombinował w b6 ale jak jest w b7. Gdyby ktoś miał to proszę o w miarę przejrzystą pomoc bo jestem laikiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem w B7, kupiłem foteliki s-line materiałowe i mają regulację lędźwi, niestety po 4 godzinach walki z przekładką foteli i kanapy (musiałem m.in. zmienić uchwyt pasa bo ten sline nie miał czujnika pasów) okazało się, ze nie działają lędźwie, ciężko je podłączyć? kilka wątków wyżej widziałem, ze ktoś to wykombinował w b6 ale jak jest w b7. Gdyby ktoś miał to proszę o w miarę przejrzystą pomoc bo jestem laikiem :)

no musisz prąd pociągnąć do lędzwi, nic trudnego, a zrób to jak chcesz, ja podpiąłem spod deski pod dywanem i bokiem pod fotel i działa i kabla nie widać i jest lux [br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 00:12_________________________________________________inni maniacy kupują ori kostki i końcówki żeńskie męskie ja sie w to nie bawiłem dla mnie bez sens, szkoda czasu i kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkich nakładów pieniężnych nie ma na to żeby popodłączać wszystko na kostkch tak jak powinno być a pogrzebać trochę przy autku sama przyjemność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam u siebie fotele szmaciane S-line z regulacja lędźwi kierowcy i pasażera. Teraz zakupiłem s-line w pełnej skórze :kox: z regulacją lędźwi i jest tam jeszcze podgrzewanie foteli. Zakupiłem już panel klimatronika z pokrętłami do podgrzewania.

Teraz pytanka:

- jaki przewód mi potrzebny zeby podłączyć te podgrzewanie d*p?

- jaki maja nr w ASO gniazda do podgrzewania umiejscowione w podłodze(bo w fotelach mam)?

- i najważniejsze - czy dobry elektryk sobie z tym poradzi jak dostanie nowy klimatronik, fotele i gniazda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=62418.0 - numerki gnniazd grzania i lędzwi

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=86059.0 - jak sie zabrać za podgrzewanie samemu :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki :hi: :hi:

Sam się za to raczej nie zabiorę bo pewnie coś zj**ie ale jak pokaże elektrykowi to będzie miał klarowniejszą wizje :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie odświeżę troszkę:)

Jeżeli mam nieskładaną kanapę z tyłu to tylko podejdzie mi inna nieskładana kanapa czyli spod b6 i b7 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze troche odswierze temacik mam audi b6 bez grzanych foteli chce kupic fotele grzane z s-line czy wiazki elektrryczne sa poprowadzone juz w samochodzie i wystawczy wymienic climatronik czy trzeba cos w elektryce zmieniac?? jesdli tak czy duzo jest z tym roboty??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiązki nie masz, ja niedawno podłączałem i kupiłem wiązkę z kufateca, super wykonana, roboty trochę jest bo trzeba pół auta rozbierać, ale ja robiłem przy okazji rns-e więc i tak musiałem wsio rozebrać, koszt wiązki to jakoś 70 euro. ale warto!

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=62418.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...