Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie auto w ciężki teren


Jaszczur87

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje auta w ciężki teren piach, las, błoto. Auto do 160 tyś zł. Wyposażenie nie ważne (może być klima ale nie musi :)) jedyna uwaga to dość długa paka elementy około 1,2 m muszą się mieścić, obecnie użytkuje UAZ 469B i jest to świtne auto ale z racji jego wieku pora na zmiany. I tu prośba może ktoś ma jakieś rady? Myślałem o Land Rover Defender.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrola bierz tylko w tej wersji podwyższonej. Kumpel ma i jak na razie jeszcze nigdy nie zawisł nigdzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w firmie użytkuję Patrola, właściwości terenowe, niezawodność,dostępność części, modyfikacji jest na bardzo wysokim poziomie i dlatego Patrola Tobię też polece.

Odnośnie toyoty to ceny wyższe, w pajero w ostrym terenie zdarzało się złamać ramę, a defendera to odradzam, bo to tak naprawdę ciągnik z budą. Jeździłem defenderem, tzn hiszpańską jego odmianą Santana z roku 2004 to porażka straszna:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje auta w ciężki teren piach, las, błoto. Auto do 160 tyś zł. Wyposażenie nie ważne (może być klima ale nie musi :)) jedyna uwaga to dość długa paka elementy około 1,2 m muszą się mieścić, obecnie użytkuje UAZ 469B i jest to świtne auto ale z racji jego wieku pora na zmiany. I tu prośba może ktoś ma jakieś rady? Myślałem o Land Rover Defender.

Zastanów się nad isuzu D-max:whistling:W max wersji pewnie ze 100k a bardzo niezawodne i mocne auto w teren. U mnie w firmie mają i w zimę są wszędzie tam gdzie reszta stoi:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrol odpada - zbyt stare roczniki, nowe pajero nie przekonuje mnie już jako terenowe tylko bardziej "ala terenowe" toyota nowa nie mieszczę się w cenie, d-max ciekawa propozycja tylko boje się że to będzie jak hilux i nissan navara, nawet na dobrych oponach nie dają rady i uaz już je wyciągał parę razy,

a co kolega miał na myśli że defender to ciągnik z budą? auto to będzie 80-90% w terenie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissan Patrol zbyt stary rocznik?? To w końcu chcesz bulwarówkę czy terenówkę?? Te nowe terenówki to kupa. Od UAZ to wszystko wymienione powyżej jest dużo młodsze... ja mam Jeep'a cherokee (nie grand bo to już shit) z 1994 r z 2.5 benz pod machą i daję radę wszędzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj Defektora, jeżeli auto do tyrania w terenie, to lepszego nie znajdziesz w młodszych rocznikach. W razie czego za niecałe 2 tyś zł za sztukę kupisz Truetrac (blokady mostów) i wjedziesz wszędzie (chociaż jak to mówią offroadowcy: im masz lepiej zrobiony samochód, tym dalej będziesz musiał iść po ciągnik :) ). Dostępność części, czy szpeju polepszającego dzielność terenową jest naprawdę spora. Zanim zdecydujesz, polecam wsiąść za kółko i sprawdzić, czy nie przeszkadza Ci pozycja przesunięta w lewo, do drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może.. Honker?

Dobry pomysł ale silniki lipne nie mają siły , poza tym koniecznie zmienić rozstaw kół troche go poszerzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...