Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za 9,2 $ cudów bym nie oczekiwał... W tej cenie nawet wosku dobrego nie kupisz ale żeby nie było.. Sam tego nie używałem ( bałbym się :)

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 280,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany jakiś wosk krok dalej niż Angelwax Guardian?
Z Angela byłem zadowolony ale chciałbym teraz iść krok dalej. Poleci ktoś coś?

Czy Swissvax Shield  będzie dobrym posunięciem?

Edytowane przez Brzeziak

Opublikowano

Swisswax shield polecam dobry wosk i trzyma się w miarę długo ;) niestety nie mam porównania do angelwax 

@Bruuuum prawdopodobnie używał woski z angelwax i swissvax wiec może coś napisze na ten temat :) 

Opublikowano
W dniu 17.07.2014 o 13:44, Griffe napisał:

Nie darowac czyszczenia opilkow.

Pady na maszyne do UC?

Sredni pomysl bo to pasta do pracy recznej, lepiej kupic male opakowanie Scholla S17+ albo Menzerne F2500 i pad polerujacy.

Proszę o rozwinięcia myśli pada polerującego. Chcę jasny lakier lekko odświeżyć w mojej B6. Będę miał maszynę DA bass bp-5119 950W, dla amatorki czytałem że wystarczy spokojnie. Proszę o polecenie pada. Ile mam zakupić padów i ilościowo pasty Scholla S17+ ??

Na znanym portalu aukcyjnym u jednego sprzedawcy:

Opublikowano
W dniu 11.02.2018 o 20:37, resiak82 napisał:

Panowie próbował z Was ktoś 9H Mr Fix powłoka ceramiczna?https://m.aliexpress.com/item/32845196261.html?pid=808_0000_0101&spm=a2g0n.search-amp.list.32845196261 Jest to produkt z Chin, ale co nie którzy chwalą. Zastanawiam się czy nie zamówić ma próbę

Kupiłem tą powłokę ceramiczną ale jeszcze jej nie nakładałem.

Opublikowano
W dniu 13.02.2018 o 09:29, Brzeziak napisał:

Pany jakiś wosk krok dalej niż Angelwax Guardian?
Z Angela byłem zadowolony ale chciałbym teraz iść krok dalej. Poleci ktoś coś?

Czy Swissvax Shield  będzie dobrym posunięciem?

 

W dniu 18.02.2018 o 07:44, Norbas napisał:

Swisswax shield polecam dobry wosk i trzyma się w miarę długo ;) niestety nie mam porównania do angelwax 

@Bruuuum prawdopodobnie używał woski z angelwax i swissvax wiec może coś napisze na ten temat :) 

Tak, jedyny wosk jaki będzie robił rożnice w stosunku do Angelwaxa to Swissvax

Opublikowano
9 godzin temu, Bruuuum napisał:

 

Tak, jedyny wosk jaki będzie robił rożnice w stosunku do Angelwaxa to Swissvax

A polecisz któryś konkretnie? Mam do wyboru w sumie dwa Swissvax Shield  i Swissvax Onyx.
Podejrzewam że Onyx typowo na zimę, ale czy będzie jakaś różnica w porównaniu do Shield?

Opublikowano

Fele nie dlugo wroca z malowania. Co polecacie na nie polozyc? Zwykly wosk typu soft99 lub np HiTemp FinishKare?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
27 minut temu, muunv napisał:

Fele nie dlugo wroca z malowania. Co polecacie na nie polozyc? Zwykly wosk typu soft99 lub np HiTemp FinishKare?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak masz je luzem to ja bym kładł ceramikę. Raz wydane pieniądze, a efekt przez cały sezon. Są dedykowane powłoki do felg. Łopaty masz mega łatwe do smarowania takimi specyfikami.

Edytowane przez afroo.

Opublikowano

Polecisz cos wartego uwagi? Sam naloze cos takiego?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Polecisz cos wartego uwagi? Sam naloze cos takiego?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Wszystko co na felgi to kwarce , Gyeon Rim, CarPro Dlux, Platinium Wheels tez ma , Gtechniq, prawie każda firma, ja od siebie polecę Gyeon Rim i CarPro , super jakość i dość dużo preparatu jak za ta kasę.....

Opublikowano

Dzieki@FroS-t :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Godzinę temu, FroS-t napisał:

Wszystko co na felgi to kwarce

Dobrze wiedzieć. : )   Jakoś utkwiła mi ta ceramika w głowie.

Edytowane przez afroo.

Opublikowano

A czemu kwarc na felgi a nie ceramika?

Opublikowano
12 minut temu, Brzeziak napisał:

A czemu kwarc na felgi a nie ceramika?

Różnice pod tymi pojęciami są tak naprawdę głównie marketingowe... Od niedawna jeszcze taka sprytna nazwa powłoki szklane. A wszystkie opierają się na kwarcu.

Edytowane przez Bruuuum

Opublikowano
6 godzin temu, Brzeziak napisał:

A polecisz któryś konkretnie? Mam do wyboru w sumie dwa Swissvax Shield  i Swissvax Onyx.
Podejrzewam że Onyx typowo na zimę, ale czy będzie jakaś różnica w porównaniu do Shield?

Raczej Shield bardziej na zimę, onyx jest najmniej trwały

 

3 godziny temu, muunv napisał:

Polecisz cos wartego uwagi? Sam naloze cos takiego?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zawsze możesz podrzucić je do mnie :decayed:

Opublikowano

Panowie a co do plastików wnętrza coś np. w półmacie do tego coś do opon i szampon na aucie leży w tej chwili ceramika 

może ktoś poleci sprawdzone produkty dzięki za pomoc 

Opublikowano

Poorboys natural look nada się znakomicie. Odświeża plastiki, konserwuje i bardzo fajnie pachnie. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.