Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no to wychodzi ze za dlugo apikowalem wosk;/

ile zajmuje Wam przetracie calego auta cleanerem recznie,

 

oraz jak usunac biale slady po cleanerze z uszczelek przy szybach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, kubabkb napisał:

no to wychodzi ze za dlugo apikowalem wosk;/

 

Tu masz filmik z dobrym tempem nakładania, no i dotarcie to naprawde max 40 min nawet na Avanta

 

18 minut temu, kubabkb napisał:

ile zajmuje Wam przetracie calego auta cleanerem recznie,

oraz jak usunac biale slady po cleanerze z uszczelek przy szybach

Cleaner lepiej maszynowo, jak nie masz maszyny sam to osobiście uwazam że warto podejchac do jakiegos studia czy kogos kto ma maszyne żeby Ci to zrobił, ja tak robiłem, róznica jest spora, maszyna więcej wyciagnie syfu z lakieru, okleic uszczelki i tyle, problem z głowy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FroS-t napisał:

Cleaner lepiej maszynowo, jak nie masz maszyny sam to osobiście uwazam że warto podejchac do jakiegos studia czy kogos kto ma maszyne żeby Ci to zrobił, ja tak robiłem, róznica jest spora, maszyna więcej wyciagnie syfu z lakieru, okleic uszczelki i tyle, problem z głowy 

Wlasnie dlatego rozglądam się za maszyną.  Możecie polecić coś w przystępnej cenie do amatorskiego użytku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, kivlov napisał:

Zarąbisty aplikator - musi byc wygodny,

Słoneczko czy inne też dają rade, kwestia wprawy, cieniutkiej warstwy wosku i jakości samego aplikatora, zobacz jak w 1:25 koleś jedzie:naughty:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jaką pastę polerska na rysy do A4 b7, czarna perła? Do maszynki polerskiej na pady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jaką pastę polerska na rysy do A4 b7, czarna perła? Do maszynki polerskiej na pady.

Zależy co chcesz zrobić z tym lakierem czy dużo zebrać czy tylko coś lekkiego wykonać

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz,rysy mam,ale chciałbym na początek tylko troche zebrać żeby nie przesadzić

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pastę finishowa. Menzerna 3000 , Koch Antihologram.. . Jeszcze powiedz jaki masz lakier bo czarny to nie wiele mówi. Jak masz Uni to trochę więcej czasu musisz poświęcić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzisz nic na lakierze Audi, pasta tnąca KC H8 i twardy pad, wykończenie KC Antiholo i średni pad karbowany na idealny zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzisz nic na lakierze Audi, pasta tnąca KC H8 i twardy pad, wykończenie KC Antiholo i średni pad karbowany na idealny zestaw.

Najpierw niech powie czy umie dbać o lakier. Bo co z tego ze wytnie dużo lakieru jak zaraz umyje auto gąbka albo szczota i narobi rys. Jak chce odświeżyć to niech zrobi to delikatnie żeby miał możliwość to powtórzyć

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Bruuuum napisał:

Nie przesadzisz nic na lakierze Audi, pasta tnąca KC H8 i twardy pad, wykończenie KC Antiholo i średni pad karbowany na idealny zestaw.

Podlinkuj pady Bruuuum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, FroS-t napisał:

Dwie pierwsze wycinanie, zółta finish tak ?

Pierwsza twarda z tnącą pastą, dwie następne zamiennie do wykończeniowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pady ogólnie najtansze z mozliwych pewnie. Ja korzystałem z takich ale przesiadłem sie na te na rzęp i o wiele lepiej się pracuje. Mam wrażenie że docisk jest zupełnie inny i praca z maszyną pewniejsza.

Jak to bedzie jedna z Twoich pierwszych prac z polerką to polecam zainwestowac w troche lepszą paste to bardzo poprawia komfort pracy.

Edytowane przez Mordeliuss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Mordeliuss napisał:


Jak to bedzie jedna z Twoich pierwszych prac z polerką to polecam zainwestowac w troche lepszą paste to bardzo poprawia komfort pracy.

Dokładnie tak, 1 raz z maszynką polerską, do tej pory ręcznie aplikatorami i AC Meguiars..

Zrobię zdjęcia rys i ogólnie karoserii i wrzucę to może pomoże w doborze pasty i zestawu na początek. za 2 tygodnie urlop, więc chciałbym byś gotowy do działania :)

Edytowane przez Lucas21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...