Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oszust na Allegro. Bardzo nieprzyjemna sytuacja.


audiKSP

Rekomendowane odpowiedzi

daj nr telefonu Tego Jegomościa to mu się zorganizuje kilka aukcji z autem na sprzedaż w niezwykle okazyjnej cenie ... Jak będzie miał z 1000 telefonów dziennie to sam do Ciebie zadzwoni że chce Ci kasę oddać :drinks:

pomysł dobry :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer do niego to 536-754-736 ale jak dzwoniłem do niego jak przyszła przesyłka to był niedostępny więc zakładam że to jakiś prepaid który wyląduje w koszu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zabezpieczył wszystkie materiały jakie masz w temacie i zgłosił sprawę gdzie tylko się da. Co z tego wyjdzie to inna sprawa ale podstawy masz. Za 200 straty to może ze się nie opłacać dobrego prawnika szukać . chociaż ja jestem zawzięty i wydalbym znacznie znacznie więcej żeby tylko dokppac gnojowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer jest aktywny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas czekam na kontakt ze strony tej oszukanej kobiety która wystawiła negatywa. Napisałem jej dwa maile ale pomimo tego że widzę że logowała się do Allegro to nie odpisała mi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj namiar na tego gościa jakiś adres telefon nazwisko

Sent from my iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie podawanie danych może się źle skończyć, Dev ma rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zlikwiduj ten wpis

Ochrona danych osobowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz prawo (jak pisałeś ) oddać towar do 10dni (nieważne czy osoba prywatna czy firma)

I skorzystaj z tego.

Poprostu napisz że zdjęcie niespełnia twoich oczekiwań

że fotka ci się niepodoba -myślaleś że będzie ładniejsza itp.

Oddaj i czekaj , a jak niedostaniesz z powrotem kasy to pisz do aledrogo - oni są ubezpieczeni i powinni ci wypłacić kasę .

Ale pilnie oddaj towar - abyś miał prawo wyegzekwować kasę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz prawo (jak pisałeś ) oddać towar do 10dni

I skorzystaj z tego.

Poprostu napisz że zdjęcie niespełnia twoich oczekiwań

że fotka ci się niepodoba -myślaleś że będzie ładniejsza itp.

Oddaj i czekaj , a jak niedostaniesz z powrotem kasy to pisz do aledrogo - oni są ubezpieczeni i powinni ci wypłacić kasę .

Ale pilnie oddaj towar - abyś miał prawo wyegzekwować kasę .

Na pewno to prawo obowiązuje też jak kupuję coś od osoby fizycznej i jest to używana rzecz? Czy jak kupię używaną czapkę i nie będzie mi się podobać to też mogę ją zwrócić bez podania przyczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej sprawdź czy adres nie jest fikcyjny bo to juz jest przesłanka do popełnienia przestępstwa. A faktycznie podawanie danych na publicznym forum to zły pomysł. Sorry.

Sent from my iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mu nie zrobia to juz nie pierwszy raz na Allegro ktos kupił zdjęcie.

Ty dostales listem a inni przesyłają meilem :)

Wysyłane z mojego KALKULATORA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobia nie zrobią zgłosić trzaba i podać wszystko XP masz i wiesz. Może ktoś cos w tym zobaczy a po drugie może się okazać, ze to Noe pierwszy jego obrazek sprzedany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenek ma wylaczony tel a szkoda bo jestem dzis namydlony:drunk::drunk: takze rozmowa by sie kleila:pali:

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie odpuszczaj dawaj na Policję. Jak nic nie da to na wakacje do Szczecina czy gdzie on tam mieszka. Masz adres. NIE DAJ SIĘ !! !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dwa tygodnie temu byliśmy ze szwagrem na Pomorzu... Pewnie byśmy go poszukali. No nic, zgłoszę na Policję, tak z ciekawości. Zobaczymy co zrobią. Chciałem zgłosić też na Allegro. Wie ktoś gdzie w allegro się zgłasza takie nadużycia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Wie ktoś gdzie w allegro się zgłasza takie nadużycia?

Moje allegro> Centrum sporów > Program ochrony kupujących.

Aukcja jest wbrew regulaminowi allegro (brak info np jaki rozmiar foto, gramatura papieru,stan zdjęcia)opis dotyczy urządzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro nic mu nie zrobi dlatego chciał zebys nacisnał KUP TERAZ i on ma dowod ze ty chciałes kupic zdjecie . normalna sprawa koles chciał sprzedac zdjecie a ty poprostu je kupiłeś i tyle w temacie jedyne co to mozesz ubiegac sie o zwrot kasy masz na to chyba 7 dni roboczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...