Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Policja strzela do wariata


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Nawalali jak do kaczki .albo tacy slepi .albo chcieli sobie podziurawic typa dla zabawy.dla mnie przegiecie nie byl na tyle grozny zeby nawalac do niego

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawalali jak do kaczki .albo tacy slepi .albo chcieli sobie podziurawic typa dla zabawy.dla mnie przegiecie nie byl na tyle grozny zeby nawalac do niego

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

To jak ma działać jak po tylu strzałach ostrzegawczych gość nie ulega????...

Dali ciała że zastrzelili go jak uciekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelali w plecy :thumbdown: do tego maja gaz.palarizatory .wiec jak to wytlumaczyc ? P..... Straznicy teksasu przegieli pale powinni dostac za to .jak byles w wojsku .a ja bylem i nie tylko jako szeregowy to napewno znasz prawo uzycia broni .i to jasno okresla sposob uzycia broni palnej

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa nie jest taka"łatwa"

Gość wyszedł z kicia od rana zdewastował paręnaście samochodów,jak dla mnie był pod wpływem bo ja bym po 1 wystrzale podziekował i odpuścił a jego to nawet nie ruszyło.

Za milion euro nie poszedłbym do niego z paralizatorem czy też z gazem.

Nie byłem w armi nie znam prawa użycia broni ale mam obracam się w kregu gdzie dużo ludzi nosi broń przez 8h i wiem że każdy u nas tylko krytykuje ich.

Wiem tez że prawo użycia broni można sobie w buty wsadzić bo i tak każą strzelać w głowe.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie prawo użycia broni i zastosowanie środków przymusu bezpośredniego nie można strzelać komuś w plecy.Do policji przyjmuję się coraz gorszych baranów już nie wspomnę o kobietach:facepalm: Ja rozumiem że łatwo jest mówić i kogoś osądzać,po tej sytuacji gdy rzucił już tym toporkiem policjant mógł użyć gazu i pałki. kiedyś miałem podobną sytuacje na służbie Pododdział Alarmowy(MON) i dałem dla gościa rady samą pałką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa nie jest taka"łatwa"

Gość wyszedł z kicia od rana zdewastował paręnaście samochodów,jak dla mnie był pod wpływem bo ja bym po 1 wystrzale podziekował i odpuścił a jego to nawet nie ruszyło.

Za milion euro nie poszedłbym do niego z paralizatorem czy też z gazem.

Nie byłem w armi nie znam prawa użycia broni ale mam obracam się w kregu gdzie dużo ludzi nosi broń przez 8h i wiem że każdy u nas tylko krytykuje ich.

Wiem tez że prawo użycia broni można sobie w buty wsadzić bo i tak każą strzelać w głowe.....

Tlumacz to jak chcesz masz prawo do tego i szacun dla ciebie za to ze masz swoje zdanie .jednak bron to ostatecznosc .jak na moj biust to byli w stanie uzyc innych srodkow z palka podchodzic nie musieli gazem z 3 metrow mogli go ladnie nakarmic ;) .co do policji wiem ze to ich praca .oni tez musza byc zeby byl jako taki porzadek .maja taka bo chcieli ale trzeba trzymac w takim wypadku nerwy i fantazje na wodzy.bron kazdy potrafi wyciagnac i nacisnac spust.mozemy sobie dywagowac bez konca na ten temat .i kazdy bedzie miec swoje argumenty przeciw drugiemu .jednak mogli zalatwic to inaczej .

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tlumacz to jak chcesz masz prawo do tego i szacun dla ciebie za to ze masz swoje zdanie .jednak bron to ostatecznosc .jak na moj biust to byli w stanie uzyc innych srodkow z palka podchodzic nie musieli gazem z 3 metrow mogli go ladnie nakarmic ;)

Byłes kiedyś w sytuacji jak tych dwóch policjantów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie wszystko by było ok gdyby go trafili w momencie jak rzucał gadżetami,

a nie jak juz uciekał całkowicie bezbronny...

chyba po prostu nie chciało im sie biec za nim:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie policjanci mówiąc łagodnie się nie popisali.

Po rzucie kluczem francuskim w 15 sekundzie powinni strzelić mu w nogi ( padły dwa strzały ale chybione) dalej jak szedł w ich kierunku od 24 sekundy powinni strzelać w nogi (policjantka strzelała ale w ziemie nie wiem czy to było zamierzone) jeśli by się nie zatrzymał i szedł w ich kierunku powinni go zabić i tyle.

Poczuli się pewnie od 34 sekundy gdy koleś zaczął uciekać i nie było żadnego zagrożenia i wówczas zaczęli do niego walić w plecy jak na dzikim zachodzie.

Nie winię do końca tych funkcjonariuszy a system szkolenia gdzie z uwagi funkcjonariusze nie potrafią strzelać a co ważniejsze nie są szkoleni jak w tak stresujacej sytuacji się zachować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem policjantem ale czy zwrot "rzuć to kur.a" jest oficjalnie obowiązującym w tym zawodzie czy też jest to wynik skromnego zasobu słownictwa ?

I na poważnie: wariat rzucił "narzędzie" i zaczął spierniczać - wtedy Go postrzelili czyli na dzień dobry powinni zostać wyebani z tej roboty ponieważ Ten psychik już Ich nie atakował. No ale czego oczekiwać po tak wykształconych funkcjonariuszach :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem policjantem ale czy zwrot "rzuć to kur.a" jest oficjalnie obowiązującym w tym zawodzie czy też jest to wynik skromnego zasobu słownictwa ?

No właśnie ja tez nie słyszałem słowa "proszę..." a może by wtedy się posłuchał.

"...proszę odłóż młoteczek..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowo zrobili. Nie lubie policji z wszystkim znanych powodów ale wreszci normalna akcja a nie policjanci są kładani i nie wyciągaja broni bo się boja że potem dostaną wieksza kare niz delikwent który ich atakuje. Fakt jak dostał w noge kolejne strzały były nie potrzebne ale pewnie poszło w stresie kolejne strzały. Nie zazdroszcze im tej roboty. W Polsce popieprzone przepisy mówią o strzałach ostrzegawczych i ostateczności, ok ale nie przeginajmy. Strzał ostrzegawczy w powietrze i jak gość nie odpuszcza to kula i do widzenia. Ci i tak mieli na tyle mocne nerwy że w sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia prosili sie go żeby sie poddał. W stanach w pierwszych sekundach tego filmu dostał by kule w tułów i po ptakach a tu będa sie wyzywać na policjantach. Gdyby jakis chłopek roztropek nie nagrał filmiku telefonem bo sensacja to nie było by żadnej sprawy a gość ewidentnie był na jakichś prochach i zrobił by pewnie krzywdę nie jednej osobie.

Wreszcie robią co do nich nalezy a nie zasłaniają się paragrafami użycia broni. Porównania do dzikiego zachodu sa tu nie na miejscu moim zdaniem.

I widze teraz poligloci sie będa czepiać słownictwa jak w aferze taśmowej. Chciałbym zobaczyć któregoś z was chojraki którzy całym zdaniem wypowiadacie polecenia gdy leci w was coś ciężkiego i rozważacie użycie broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem policjantem ale czy zwrot "rzuć to kur.a" jest oficjalnie obowiązującym w tym zawodzie czy też jest to wynik skromnego zasobu słownictwa ?

I na poważnie: wariat rzucił "narzędzie" i zaczął spierniczać - wtedy Go postrzelili czyli na dzień dobry powinni zostać wyebani z tej roboty ponieważ Ten psychik już Ich nie atakował. No ale czego oczekiwać po tak wykształconych funkcjonariuszach :facepalm:

Własnie za to mogą mieć przerezane...

Nie oczekujcie że ktoś kto raz na rok wystrzela"na spokojnie"5 kul będzie trafiał w stresie,w kolano nawet z takiego bliska:whistling:

Magik ma rację system kuleje jak nic i to wychodzi w praniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak najlepsza babka z 5 m nie trafić w gościa tu mogę zrozumieć stres ale gdy był już do nich plecami to miała odwagę go postrzelić,jeśli by to ode mnie zależało to bym ukarał policjantów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...