Skocz do zawartości
IGNOROWANY

audi tt zgasło nie odpala


Mateusz99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich PAnowie mam taki problem ze auto zaczęło gaśnic w trakcie jazdy aż zgasło całkowicie mechanik powiedział ze to pompa paliwa,dziś została wymieniona a problem dalej ten sam bez zmian nie odpala okazało sie ze niema prądu w tyczce od pompy paliwa czy ktos miał taki problem jeśli tak to proszę o pomoc.Powiem ze mam audi TT 99 rok quattro pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No najlepiej podpiąć pod kompa.

Może to nie ma nic wspólnego ale bracholowi 2 dni temu gasła KIA, a przyczyną była rozładowana bateria w pilocie od jakiegoś głupiego dodatkowego imobilajzera czy coś w tym stylu. Dodam że auto nawet nie miało ochoty zakręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij pompe na "krótko" i będzie wiadomo. A po za tym to na jakiej podstawie mechanik stwierdził że pompa padła? sprawdził chociaż jakie bije ciśnienie? czy jest napięcie na niej? Całkiem możliwe że przekaźnik nie łączy i wystarczy go wymienić, a nie koniecznie całą pompę...

Mojemu ojcu ostatnio wcisneli nowy wiatrak chłodnicy klimy a wystarczyło wymienić w starym szczotki... fachowcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie właśnie dzwonił elektryk chyba jest problem bo powiedział ze Komputer Sterowania Silnikiem Padł nie może nawet sie połączyć co traz mam robić bo mam zalamke,albo nowy albo naprawiac ale elektry mówi ze lepiej naprawiać jak sie da bo z nowym duże koszta i trzeba wszystko poukładać immobilizer i inne sprawy ja sie nie znam ale jest duży problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmien elektryka zanim wymieni ci pol samochodu bez potrzeby, bo pojecia to n wogole nie ma jak pompy nawet nie umie sprawdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mógł otworzyć z pilota auto ?bo ja moge otworzyć co prawda nie z daleka ale działa kluczyk zobaczymy co elektryk powie

Tak bez problemu otwierał auto.

Jak wyżej proponuje odstawić auto do innego mechanika. Ja w swojej A4 nie mogłem się połączyć Vag i co przez przypadek wyjąłem bezpiecznik od can. Tak więc skąd diagnoza, że padł komp :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Ci poda mechanik jaki kod bledu pokazuje skoro sie polaczyl sie ze sterownikiem silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem taki sam problem w a6 c4 problemem był z tego co pamiętam bezpiecznik chyba termiczny który znajdował się pod nogami kierowcy i nie zasilało sterownika silnika przez co nie zapalał ,po wymianie zapalił od pierwszego strzała także ja bym najpierw takie pierdoły posprawdzał zanim wpakujesz się w koszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...