Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Chełmskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Jutro jadę do LC. :evil:

Pany, dajcie namiar na jakieś dobre żarcie...

mogą być kebaby, knajpy z gyrosem czy nawet chińskie - ale koniecznie z koncesją na %

o ktorej bedziesz?

polecam MC'Kenzie :good: fajna szamka i alko maja

pozamiatane. podróż firmowa skończyła się w LU...

Jak będę w LC to dam ci cynę

No i jestem...

Opublikowano

:hi:

Jutro jadę do LC. :evil:

Pany, dajcie namiar na jakieś dobre żarcie...

mogą być kebaby, knajpy z gyrosem czy nawet chińskie - ale koniecznie z koncesją na %

o ktorej bedziesz?

polecam MC'Kenzie :good: fajna szamka i alko maja

pozamiatane. podróż firmowa skończyła się w LU...

Jak będę w LC to dam ci cynę

No i jestem...

dlugo?

Opublikowano

dlugo?

chciał numer do Cię na battalionie pisz do niego PW :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Siema pipki :decayed: pozdrawiam z Finlandii :kox::hi:

Opublikowano

Siema pipki :decayed: pozdrawiam z Finlandii :kox::hi:

ło matko wracaj szybko i przywieź jakieś oponki z kolcami :naughty:
Opublikowano

Siema pipki :decayed: pozdrawiam z Finlandii :kox::hi:

Jak się skubany wcisnałes do butelki :decayed: 0,5 czy 0,7 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

0,7 rzecz oczywista :decayed: jest lux w koncu żyje jak biali ludzie :kox::decayed:

Opublikowano

0,7 rzecz oczywista :decayed: jest lux w koncu żyje jak biali ludzie :kox::decayed:

jak biali to tam zyja Finlandczycy bo to białe łby w większości :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

:hi:

Zapraszam do udziału w głosowaniu na Najładniejsze zdjęcie A4 do kalendarza na rok 2010: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115921.885

pozdrawiam i zapraszam do nadsyłania zdjęć! :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

vagtreffen08.jpg

Ktoś się wybiera ?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

z chełma ludzie mysle ze na pewno bedą :wink4: ja nie wiem czy znowu bede :disgust: wyjazd znowu mi sie szykuje :wallbash:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 07:46_________________________________________________Edit pierwszego posta - bo ludzie mnie sie na Pw pytaja kiedy spoty w LC :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam kiedy kolejny spocik w Chełmie?

Opublikowano
  • Autor

Dzis był mega w Lublinie :wink4: Kolego kazdy czwartek od 19:00 na parkingu Tesco od strony cmentarza :good:

Opublikowano

Dzieki za informacie jestem nowy bylem dzis na pierwszym LZ Wpadne napewno mysle ze LHR nie pogonicie.

Opublikowano
  • Autor

spokojnie zapraszamy :good::)

Opublikowano

Bede napewno

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam jestem nowicjuszem i mam pytanie czy w Chełmie są jakieś organizowane spoty A4 jeśli są to jak moge do was dołączyć pozdrawiam :hi:

Opublikowano
  • Autor

Witaj kolego :hi: wszystko w 1 poscie :wink4: czyli mini spoty cotygodniowe w kazdy czwartek o 19 pod tesco od strony cmentarza... Z racji ze jest taka mrozna a nie inna pogoda po niewielkiem czasie przenosimy sie do jakiegos lokalu na integracje :drunk: rzecz oczywista Ci co przyjada z kims albo z buta :cool1: a wieksze spociki to jak Cieplej bedzie.Zapraszam do uczesczania na spoty i wspolnej integracji ludzi z grupy vag :):hi:

Opublikowano

Witam jestem nowicjuszem i mam pytanie czy w Chełmie są jakieś organizowane spoty A4 jeśli są to jak moge do was dołączyć pozdrawiam :hi:

Lepszy wypas znajdziesz w LZ :bag:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Witam jestem nowicjuszem i mam pytanie czy w Chełmie są jakieś organizowane spoty A4 jeśli są to jak moge do was dołączyć pozdrawiam :hi:

Lepszy wypas znajdziesz w LZ :bag:

:polew:

pod jakim wzgledem twierdzisz ze lepszy :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.