Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gdzie tam jak on atari chciał zakodować to co się dziwić :D

Opublikowano
  • Autor

gdzie tam jak on atari chciał zakodować to co się dziwić :D

wypraszam sobie , nie obrażaj mojej COMMODORE 64 :P

:grin: :grin: :grin:

Upartą masz bestie :wink: albo lubi ori sprzęt, gites :good:

Bigi , tak w ogóle dzięki za wsparcie :hi: oraz dla całego sztabu pracującego w moim pitstopie czyli DONIU i CWIARA :grin::grin::grin:

dzięki Panowie :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

no jo Pan Prezes pił piffko a chłopaki się umęczali nad tym szrotem :D:P

Opublikowano
  • Autor

no jo Pan Prezes pił piffko a chłopaki się umęczali nad tym szrotem :D:P

No już mieli my go puszczać do odry :D ale jednak ruszył :D :D :D

Opublikowano

Druga opcja to boszka :grin:

Opublikowano

Druga opcja to boszka :grin:

ukochane niezastąpione narzędzie każdego mechaniora :D

Opublikowano
  • Autor

Druga opcja to boszka :grin:

ukochane niezastąpione narzędzie każdego mechaniora :D

mam i nie zawaham się go użyć :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Graty Chopin bardzo piękny furacz :) Jestem z lcy wiec dolecim do ciebie pozdrowienia

Opublikowano
  • Autor

Graty Chopin bardzo piękny furacz :) Jestem z lcy wiec dolecim do ciebie pozdrowienia

Witaj :hi:

dzięki i dawaj tutaj :

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/311880-bukowina-2015-wspolna-podroz-ogolnopolska-d/

no to działamy dalej w temacie :)

przyszły dystanse na przód i tył od MAtiego - Mati dziękówka :hi:

2015-03-14%2018.36.48_zpsjkgqlbet.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

cześć chopin :) jeszcze mnie tu nie było

niedługo zmolestuje Cię w sprawie TV w RNSe

Opublikowano

Widziałem auto ostatnio na światłach we wrocku robi wrażenie :hi:

Opublikowano

Graty Chopin bardzo piękny furacz :) Jestem z lcy wiec dolecim do ciebie pozdrowienia

Witaj :hi:

dzięki i dawaj tutaj :

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/311880-bukowina-2015-wspolna-podroz-ogolnopolska-d/

no to działamy dalej w temacie :)

przyszły dystanse na przód i tył od MAtiego - Mati dziękówka :hi:

2015-03-14%2018.36.48_zpsjkgqlbet.jpg

Miałem h&r i polecam. Brak jakichkolwiek problemów. Tylko nie dokręcaj ich wybitnie mocno żeby nie pękło alu :wink:

Opublikowano
  • Autor

cześć chopin :) jeszcze mnie tu nie było

niedługo zmolestuje Cię w sprawie TV w RNSe

Ależ nie ma problemu :D ogarniemy :)

Graty Chopin bardzo piękny furacz :) Jestem z lcy wiec dolecim do ciebie pozdrowienia

Witaj :hi:

dzięki i dawaj tutaj :

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/311880-bukowina-2015-wspolna-podroz-ogolnopolska-d/

no to działamy dalej w temacie :)

przyszły dystanse na przód i tył od MAtiego - Mati dziękówka :hi:

2015-03-14%2018.36.48_zpsjkgqlbet.jpg

Miałem h&r i polecam. Brak jakichkolwiek problemów. Tylko nie dokręcaj ich wybitnie mocno żeby nie pękło alu :wink:

Dzięki za rade mój kompanie :D myślę że są optymalnie dokrecone :)

Opublikowano

to gdzie je fotttto jak felunek siedzi :D:P

Opublikowano
  • Autor

w końcu mam jakieś porządne zdjęcia z dobrego lustra a nie tylko z fona - sesyjka z Bukowiny :)

najbardziej aktualne foty - dystanse dołożone i lato :kox:

IMG_7551_zpskqwtd63f.jpg

IMG_7550_zpsmkcrkfag.jpg

IMG_3612_zpsqzkq8glw.jpg

IMG_3610_zpsma9pfzzz.jpg

IMG_3565_zpsuvhwc7qu.jpg

IMG_3563_zps2agixqqp.jpg

IMG_3541_zpswt1xy1cb.jpg

IMG_3557_zpsitr1am2n.jpg


indżoj :hi:

Edytowane przez chopin

Opublikowano

Chopin auto daje radę ale balony :kwasny:

Opublikowano

cześć chopin :) jeszcze mnie tu nie było

niedługo zmolestuje Cię w sprawie TV w RNSe

Ależ nie ma problemu :D ogarniemy :)

Graty Chopin bardzo piękny furacz :) Jestem z lcy wiec dolecim do ciebie pozdrowienia

Witaj :hi:

dzięki i dawaj tutaj :

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/311880-bukowina-2015-wspolna-podroz-ogolnopolska-d/

no to działamy dalej w temacie :)

przyszły dystanse na przód i tył od MAtiego - Mati dziękówka :hi:

2015-03-14%2018.36.48_zpsjkgqlbet.jpg

Miałem h&r i polecam. Brak jakichkolwiek problemów. Tylko nie dokręcaj ich wybitnie mocno żeby nie pękło alu :wink:

Dzięki za rade mój kompanie :D myślę że są optymalnie dokrecone :)

Za te dokrecenie to ja recze glowa [emoji1]
Opublikowano

Dobre fotki :thumbup1: coś czuję, że głosowanie do kalendarza na marzec będzie wyjątkowo zacięte :whistling:

Opublikowano

a mi wisisz flaszkę, poszedłem po kluczyki bo chciałeś. Schodzę z 4 piętra a Ciebie nie ma :bicz:

Opublikowano
  • Autor

a mi wisisz flaszkę, poszedłem po kluczyki bo chciałeś. Schodzę z 4 piętra a Ciebie nie ma :bicz:

Daj adres , wyślę :D

cześć chopin :) jeszcze mnie tu nie było

niedługo zmolestuje Cię w sprawie TV w RNSe

Ależ nie ma problemu :D ogarniemy :)

Graty Chopin bardzo piękny furacz :) Jestem z lcy wiec dolecim do ciebie pozdrowienia

Witaj :hi:

dzięki i dawaj tutaj :

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/311880-bukowina-2015-wspolna-podroz-ogolnopolska-d/

no to działamy dalej w temacie :)

przyszły dystanse na przód i tył od MAtiego - Mati dziękówka :hi:

2015-03-14%2018.36.48_zpsjkgqlbet.jpg

Miałem h&r i polecam. Brak jakichkolwiek problemów. Tylko nie dokręcaj ich wybitnie mocno żeby nie pękło alu :wink:

Dzięki za rade mój kompanie :D myślę że są optymalnie dokrecone :)

Za te dokrecenie to ja recze glowa [emoji1]

Marcino flaszka i to nie bylejak czeka za service :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.