Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 Bfb] A4 Avant 1.8T Quattro 163Km By Czaszy


Czaszy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

nareszcie nadszedł ten czas na zaprezentowanie mojej "aczwórki", długo szukałem w końcu znalałem. Auto polubiłem a po 6 tys i niecałych 2 miesiacach mogę stwierdzić, że jestem zadowolony z zakupu. Planów jest sporo: sline, jakieś smaczki we wnętrzu na razie idą na drugi plan, po wakacjach będzie program, intercooler co by przekroczyć 200 koni a po zimie atak na 300 przy sprzyjających warunkach.

Na razie auto dostało gwint, koło z rs6 plus bixenon z b8 i tyle musi mu wystarczyć. Karki łamie więc robi robote. Jak będę miał trochę czasu zrobie pełną polerkę i położę kwarc. Pozwole sobie zrobić mała reklame, że zajmuje się tym na codzień i jak ktoś jest z Gliwic bądź okolic to zapraszam dla klubowiczów będzie taniej.

Wracając do konkretów oto i zdjęcia wykonane z moim kumplem którego fanpage na facebooku również polecam.

aR9mn8o.jpgX9YQyVO.jpgxL6Sg9c.jpgakWrbnW.jpgcuq9lKn.jpgsWzkfrk.jpgglwz5oY.jpgzFe7hyr.jpgqSBVqfn.jpgrjKD5PH.jpgWdiCQEV.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kosa na tych felgach, szukałem na necie fot b6 na czarnych rs6 II bo chciałem takie do siebie a tu proszę :) pozdrowienia dla kolegi bo ja też się zajmuje detailingiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddawaj mi te fele. :slina: :slina: :slina:

Jest kosa. Bezawaryjnej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sztuka! Wrzuć jakieś fotki wnętrza i napisz co tam na wyposażeniu? :wink: Bezawaryjności!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahhh te koła :slina:

zapraszamy na spota na kato lub gliwice bedzie można luknąć na żywo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pozytywne komentarze :D w srodku skóra, chromy, grzane d*py i zepsuty cup holder dlatego nie ma zdjęć środka :P ogarne i coś cykniemy, co do zlotów to ciężko z czasem ale jak akurat będzie odrobina to można się spotkać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła konkret :kox: tylko ja się pytam gdzie są ramki klubowe?! :wink: bezawaryjności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramki na razie sa takie a jak będe zmieniał to raczej tylko i wyłącznie na czarne ponieważ jestem sceptycznie nastawiony do roznego rodzaju naklejek podpisów haseł itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wleciał fmic 550x140x65 na dniach bedzie short shifter i powoli przygotowywuje sie do przyrostów mocy. Na razie takie brzydkie niepomalowane ale bedzie lepiej jak tylko znajdę chwile czasu bo cale mocowanie robiłem w czasie deszczu.

75FU2Fw.jpgzBM7cei.jpgwvPZlDg.jpguAKHLNh.jpg

A pod zderzakiem to wygląda tak:

A61aagJ.jpg

Do tego troche sie poslizgalem z racji wysypanego piasku na europie centralnej(?) polecam ogladac od 0:30 a i tak były to bardzo zapobiegawcze poslizgi bo intercooler był na tyrytytki :E

https://www.youtube.com/watch?v=UJBFMapTUwA&list=UUW8IEBkjlku3NaQRqwdLTPA&index=1

Edytowane przez Czaszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna A4, będę podglądał modyfikacje. Jak zamontujesz shiftera koniecznie koniecznie napisz o odczuciach względem serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, 55 mm. Short zamontowany za***ista sprawa tylko jeszcze musze go troche wyregulowac bo caly mechanizm za bardzo idzie w strone deski tak mi sie wydaje. Ale dzialanie jak najbardziej na duzy plus.


Pany, jaka droga jest od krakowa do rzeszowa no lecisz 200 i po chwili czujesz, że mało :E coby nie mówić turbo się trochę napracowało..

10458471_839644936079380_585942974302140

co by nie było za dużego off topa zakupiłem zderzak przód sline i heble z porsche :E hebel wleci do końca roku dokladka jak kolega znajdzie czas żeby ją pomalować razem z reszta plastikow dookoła, generalnie graty robią już dość pokaźna kupke przyszły sezon bedzie na ogniu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie tez mam schiftera (tez muszę go wyregulować ) dużo krótsze zmiany biegów, super sprawa.Ogólnie widzę że auto bedzie grube. Jakie heble dokładnie kupiłeś?Pokarz foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porshe cayenne przód 6 tłoczków tył 4 oczywiście na koło ;) foty nie mam bo musze je odmalować i wtedy zakupić tarcze i montować, po tej trasie stwierdzilem ze montaz chlodnicy oleju jest wiecej niz ważny po podniesieniu mocy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pasi p&p? Mam u siebie 320i288.Teraz myśle o zmianie na cos wiekszego.Napisz na pw jaki koszt całego zestawu z tarczami i kockami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...