Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wtryski 1.8t ajl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pytanie, jakie proponujecie wtryski do 1.8t ajla, planowana moc po skończeniu modowania (fmic, turbo etc) to ok 250km. I drugie pytanie, czy ktoś miał doczynienia z tymi wtryskiwaczami: http://www.usrallyteam.com/index.php?main_page=product_info&products_id=345 ?

Opublikowano

wloz od saaba 2.3t

Opublikowano

0280155830 od volvo - 380ccm @ 3 bar - beda najtansze chyba

Opublikowano
  • Autor

A to nie ma różnicy jeśli chodzi o ilość ciśnienia? bo ajle mają podobno 4 bary pompe a tam jest 380ccm przy 3 barach i wątpliwość czy ich nie rozniesie? I pytanie o to jaki kolor tych wtrysków i jeszcze są podobno jakieś wysokie wtrystki itp, wie ktoś coś może o tym?
Znalazłem takie: http://allegro.pl/wtryskiwacz-volvo-s60-v70-s80-benzyna-0280155830-i4479353918.html , podejdą do ajla bez większej zabawy?

Edytowane przez koszykj

Opublikowano

A to nie ma różnicy jeśli chodzi o ilość ciśnienia? bo ajle mają podobno 4 bary pompe a tam jest 380ccm przy 3 barach i wątpliwość czy ich nie rozniesie? I pytanie o to jaki kolor tych wtrysków i jeszcze są podobno jakieś wysokie wtrystki itp, wie ktoś coś może o tym?

Znalazłem takie: http://allegro.pl/wtryskiwacz-volvo-s60-v70-s80-benzyna-0280155830-i4479353918.html , podejdą do ajla bez większej zabawy?

Podejdą bez problemu .

Opublikowano
  • Autor

Dzięki bardzo, a jeszcze takie pytanie czysto z ciekawości czym się różnią te dłuższe wtryski od tych 'normalnych'? Chodzi jedynie i wielkość? I czy to, że tam jest 5 cylindrów nie zmniejsza ich wydajności na 4 cylindrach? Bo to wtedy byłoby troche bez sensu je zakładać.

Edytowane przez koszykj

Opublikowano

beda dobre napewno zapladaj i ciesz sie tanimi dobrymi wtryskami ;)

Opublikowano

Do agu tez podejdą te wtryski?

Opublikowano

Mam wtryski 380/3bar jak cos PW

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Podepnę sie..

Jaka różnica do ogarnięcia softu wychodzi między wtryskami od b6 bex a wtryskami z Saab'a 2.3T? 190 kontra 220 ps, będzie szło o wydajność i uzyskanie większej mocy, przy odpowiednich gratach? :eusathink:

Opublikowano

Od saaba sa mocniejsze

Szukaj Denso od rovera turbo

460ccm przy 3 barach

Opublikowano

Od saaba sa mocniejsze

Szukaj Denso od rovera turbo

460ccm przy 3 barach

na początek Saab'owskie wystarczą... nasze pompy podają 4bar'y, czy przy programowaniu tą wartość da się zmienić, czy jest niezalezna i zawsze podaje 4bar?

Opublikowano

podaje ponad 4 bar tak naprawde i po to jest regulator ktory zbija to do rownych 4bar

Edytowane przez pioteros

  • 7 lat później...
Opublikowano

A do serii jakieś zamienniki można znaleźć?, Chce kupić nowe wtryski a nie regenerowane na 225cc. Obecnie mam 0280150447 które się już skończyły 

Opublikowano

Mam jakieś mocniejsze, od Saaba czy innego volvo, oddam za parę złotych

W poniedziałek podam Ci nr

Opublikowano
W dniu 16.07.2022 o 17:23, Dev napisał:

Mam jakieś mocniejsze, od Saaba czy innego volvo, oddam za parę złotych

W poniedziałek podam Ci nr

A podejdą plug&Play i nie będą zalewać silnika bez ingerencji w ECU? mam serie 180km i chce tylko nowe wsadzić bez planów na mody

Opublikowano

kazde inne wtryski jak seria trzeba "obrobic" programowo

nr wtrysków 0 280 150 431    260/3 bar

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.