Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niech moderator dopisze do tytułu wątku od razu odpowiedź: "Tylko Motul, LM, Millers 5W40" i nie będzie w przyszłości połowy pytań :P

:thumbup1:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 750,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie co myslcie o zalaniu motulem 10w40 audi a4 b6 `.8t 150 km 197 tys przejechanie, Moze byc taki olej?

:facepalm:

Czesc DEV, mam B5 AEB i jezdze na millersie 5w40 nanodrive. Auto rano nie zakpoci, dopiero jak sie rozgrzeje i prawie osiagnie 90stC zaczyna kopcic na bialo, dosc intensywnie. Ma juz tak od jakiegos czasu ale wczesniej kopcilo przez chwile i bylo ok, a teraz kopci nawet po dluzszej jezdzie ale tylko na postoju jak chwilke popracuje wtedy uwalniaja sie kleby dymu. Wody nie ubywa, podpija olej. Smierdzy nie typowym olejem ale tak jakos slodko.Co to moze byc? Turbina, uszczelniacze czy pierscienie, a moze odma? Sorrki ze troche inny temat :)

Opublikowano

Wszystko razem

Opublikowano

witajcie mam pytanie kupiem audi a4b6 pare dni temu i chce zrobić wymiane oleju+filtrów silnik 1.8 T (160km) tylko mam problem bo nie wiem jakim go olejem zalać bo nie mam kartki ani nic.. przebieg 190tysięcy.

Opublikowano

Moderatorze! Proszę posłuchać mojej rady i dopisać odpowiedź na pytanie w tytule wątku...

Kolego wyżej, rusz 4 litery i poczytaj nie pięć, nie cztery, ani nie trzy lub dwie strony wstecz ale tylko JEDNĄ i będziesz wiedział co musi chlupać w misce olejowej Twojego nowego nabytku.

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano

Moderatorze! Proszę posłuchać mojej rady i dopisać odpowiedź na pytanie w tytule wątku...

Kolego wyżej, rusz 4 litery i poczytaj nie pięć, nie cztery, ani nie trzy lub dwie strony wstecz ale tylko JEDNĄ i będziesz wiedział co musi chlupać w misce olejowej Twojego nowego nabytku.

Ciężko przeczytać 2-3 ostatnie strony . :facepalm:

Opublikowano

Koledzy jaki olej do 1.8t ? 5w30 czy 5w40?

Opublikowano

Ja wymiękam... Tylko przekładniowy 75W90

będzie najlepszy!

Opublikowano

Koledzy jaki olej do 1.8t ? 5w30 czy 5w40?

Ty tak specjalnie, żeby tylko ludzi wkurzyć prawda...?

Opublikowano

Napisz ktoś PW do moderatora, niech napisze w pierwszym poście wszystko i zamknie temat. Zmusi ludzi do czytania, temat oleju już został wyczerpany przez te wszystkie strony, a kto będzie miał nietypowe pytanie założy se wątek.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez SzczYpior_n1

Opublikowano

I zaśmiecać wątki spamem jaki olej .jeszcze gorzej

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja wymiękam... Tylko przekładniowy 75W90

będzie najlepszy!

:polew:

Opublikowano

Mam pytanie: teraz mam olej 5w30 przy Pb,będę zmieniać olej i zakładać lpg lepiej przejść na 5w40 czy zostać przy 5w30

Edytowane przez pablo_ns

Opublikowano

Kolego poczytaj sobie ostatnie 3 strony , wszystko Ci się rozjaśni . Gaz nie ma tutaj nic do znaczenia .

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

olej-wyborny-rzepakowy-biedronka.jpg Ja wlałem taki i jest dobrze. Smarowanie jak nigdy dotąd . :-)

Opublikowano

Olej tłoczony z tegorocznych żniw czy może to leżak zeszłoroczny? :D

Opublikowano

Niestety dużo młodzików się pojawia w wieku 18-24 którym się nie chce czytać tylko wolą mieć podane na tacy.

Opublikowano

Niestety dużo młodzików się pojawia w wieku 18-24 którym się nie chce czytać tylko wolą mieć podane na tacy.

:thumbup1:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam. Posiadam audi 1.8T 190 koni przebieg 250 tys prawie. jaki olej przy tym przebiegu myślę nad motul tylko nie wiem czy 5w30 czy 5w40 doradzcie.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Tylko 5w40

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.