Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tyle co sportowa gałka :decayed:

a może gałka na sportowo :naughty:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tyle co sportowa gałka :decayed:

a może gałka na sportowo :naughty:

Iwona mówiła,że u ciebie zawsze jest na sportowo :gwizdanie:

Opublikowano

Kulig rozpoczyna się o 17.00, w Pażęcach jest to jakieś 3km ode mnie. Tak więc najlepiej jakby wszyscy zjawili się na 16.45 w Pypkowie

Ze względu na spore zainteresowanie, nie było sensu kompletowanie osobnego zaprzęgu więc dorzuciłem nas do innej ekipy.

Więc będą dwa zaprzęgi, a ze względu na porę będzie to kulig nocny z pochodniami,a po nim ognisko+kiełbaska i chleb ze smalcem :wink4:

Mam załatwione pokoje dla chętnych, dogadamy wszystko na miejscu..

Można wpadać niezapowiedzianie, byle na czas :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/kaszuby_kulig_klubowy-t111929.0.html

Opublikowano

Makówka kupiłeś te ledy? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=890219557

koleś jest od nas z forum :gwizdanie:

O szitfak! Albo przegapiłem koniec aukcji albo zakończył przed czasem :polew: Buehehe a tak się na nie zawziąlem, no nic poszło mi jak k.... w deszcz :polew: Wiem że jest od nas z forum :) No nic to, wykombinuje się coś innego :)

Opublikowano

:punk::banan::punk:

:sesese: :sesese: :sesese:

Opublikowano

:punk::banan::punk:

:sesese: :sesese: :sesese:

idz już spać, bo widzę , ze głowka boli :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Nad ranem -26, teraz -17 w garażu i asia zrobiła bleeee i pokazała faka jak ją chciałem odpalić :angry: Jutro chyba trzeba się będzie z komunikacją miejską przeprosić :confused4: Jeszcze mi skubana "check engine" pokazała i piszczeć zaczęła kontrolką oleju :angry:

Zimo wy***rdalaj!

Opublikowano

Nad ranem -26, teraz -17 w garażu i asia zrobiła bleeee i pokazała faka jak ją chciałem odpalić :angry: Jutro chyba trzeba się będzie z komunikacją miejską przeprosić :confused4: Jeszcze mi skubana "check engine" pokazała i piszczeć zaczęła kontrolką oleju :angry:

Zimo wy***rdalaj!

czas zmienic akumulator :tongue4:

Opublikowano

Nad ranem -26, teraz -17 w garażu i asia zrobiła bleeee i pokazała faka jak ją chciałem odpalić :angry: Jutro chyba trzeba się będzie z komunikacją miejską przeprosić :confused4: Jeszcze mi skubana "check engine" pokazała i piszczeć zaczęła kontrolką oleju :angry:

Zimo wy***rdalaj!

moja A4 stała na dworzu, o 9 rano było -24 ; dwa razy podgrzałem świeczki i odpaliła :kox:

Opublikowano

Ja tam nie mam najmniejszych problemów z odpalaniem :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

U mnie pewnie wszystkie świeczki do wymiany, dam sobie rękę uciąć że dwie bankowo ale obstawiam wszystkie :>

Opublikowano

Witam

[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 15:30_________________________________________________co mrozik daje się we znaki

Opublikowano

Lepsze -20 i słoneczko niż -5 i chlapa :)

Opublikowano

ja podgarzełem dwa razy i za pierwszym razem odpaliła tylko przez kilka sekund nie równo pracował silnik

-20C stała dwa dni

Opublikowano
:hi:.Mam sprawę :naughty:szukam dobrego warsztatu gdzie zrobią profesjonalnie polerke lakieru oraz usunięcie rys.Najlepiej okolice Wejherland-gdynia .Licze na Was :decayed:pozdro
Opublikowano

Panowie kto z Was bedzie w tym tygodniu smigał do Warszawy lub w jej okolice i wracał tego samego dnia (pora dnia nie ma znaczenia)

muszę parę gratów zabrać z wawy :naughty:

co do kosztów przejazdu służe pomocą :hi:

Opublikowano

Panowie kto z Was bedzie w tym tygodniu smigał do Warszawy lub w jej okolice i wracał tego samego dnia (pora dnia nie ma znaczenia)

muszę parę gratów zabrać z wawy :naughty:

co do kosztów przejazdu służe pomocą :hi:

jak sie wyrobie to w tym tygodniu musze zrobic wypad do wawy. jak nie dam rady to najpozniej w przyszlym...

Opublikowano

... co do kosztów przejazdu służe pomocą

OLO daje fure a ty płacisz za paliwo :decayed:

Opublikowano

już łapią za słówka :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.