Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chociaż zauważyłem, że wchodząc na ambicję ludziom w ten czy inny sposób i tak nic się nie zmienia. :mysli:, więc może darmowe ciasteczka?

wniosek jest jeden, macie tam same
mienkie faje !!!
bez ambicji :polew:

zgadza się - wczoraj na spocie Żuławskim było tyle aut co średnio jest na spotach 3M... nie wiem czemu tak jest że taka aglomeracja nie może się zebrać raz na tydzień czy dwa w większym gronie...

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://www.sioux.com.pl/pl/?site=restauracje#gdynia

możemy ich zaatakować, byliśmy dziś z rodziną na obiedzie i podobało nam się. Niewiem tylko jak oblężenie w sobotnie wieczory, ale biorąc pod uwagę naszą frekfencję to chyba damy radę :polew:

Opublikowano

No z tymi ludzikami z 3-m jest coś nie tak. A co do tej restauracji mi pasuje, byle było ciepło i na głowe nie padało ;) Tylko trzeba ustalić termin.

Opublikowano

witajcie znow mnie nie bylo w polsce nie jestem w temacie za bardzo moze mi ktos podpowie kiedy jest nastepne spotkanie?

Kolego uzupełnij profil... - alv

Opublikowano
  • Autor

na razie brak planów, ale można powoli zacząć kombinować...

Opublikowano

To może 8.12.2007 ??

Opublikowano

ja będę napewno w tę sobotę na zakupkach więc może coś gdzieś

no ale to już zależy od organizatorów

Opublikowano

To może 8.12.2007 ??

i co chopy? jedziemy?

Opublikowano

bylem wczoraj

niestety sam :dance:

za tydzień napewno nie zajadę

nie warto

Opublikowano

za tydzień napewno nie zajadę

nie warto

Ojjj Zdeniu nie dramatyzuj. Teraz to był taki weekend andrzejkowy, a pozatym nikt się oficjalnie nie zadeklarował że bedzie. Fakt faktem żę 3-m daje ciała, ale na pewną grupke ludzi (małą bo małą) można liczyć. Także Zdeniu wylooozuj z tym ''nie warto''I dawaj na następny spocik na pewno ktoś przyjedzie, ja napewno ;)

Opublikowano

To zaskoczka ... ja będę a ktoś z was jeszcze? (puki co na 99%)

Opublikowano

Ja jak na pisałem wcześniej 8.12 się melduje

Opublikowano

a ja oddaje w czwartek auto na warsztat ;/ :(

Opublikowano

Także Zdeniu wylooozuj z tym ''nie warto'' I dawaj na następny spocik na pewno ktoś przyjedzie, ja napewno ;)

tylko że ja nie będę specjalnie jechał 120km w jedną stronę bo może ktoś będzie :cool:

Opublikowano

tylko że ja nie będę specjalnie jechał 120km w jedną stronę bo może ktoś będzie :cool:

ja będę! :> , a jak Ci nie pasuje to my przyjedziemy do Ciebie :tongue4:

Opublikowano

tylko że ja nie będę specjalnie jechał 120km w jedną stronę bo może ktoś będzie :cool:

ja będę! :> , a jak Ci nie pasuje to my przyjedziemy do Ciebie :tongue4:

niebawem będzie rok jak tylko obiecujecie :evil:
Opublikowano

niebawem będzie rok jak tylko obiecujecie :evil:

,więc proste: 8.12. Gdynia Skwer 17.00 jak zawsze, a następny termin ustawia zdeniu

Opublikowano

Wczoraj w TVN TURBO byla policyjna A6 Avant, srebrna, ciemne dokladki, czarne relingi, xenon :) Lata po obwodnicy 3miasta.

Opublikowano

Wczoraj w TVN TURBO byla policyjna A6 Avant, srebrna, ciemne dokladki, czarne relingi, xenon :) Lata po obwodnicy 3miasta.

Model model jaki?

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj w TVN TURBO byla policyjna A6 Avant, srebrna, ciemne dokladki, czarne relingi, xenon :) Lata po obwodnicy 3miasta.

Model model jaki?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,982.msg243783.html#msg243783

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,982.msg243802.html#msg243802

to jest poprzedni model, a wygląda tak :

gd2175ffh1.jpg

:evil::P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.