Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

najlepszego kitajcu :hi::decayed:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki dziewczęta :decayed: aż mi się łezka w oku zakręciła :tongue4::kox::polew:

Opublikowano

Najlepszego Andrzeju :kwiatek:

Opublikowano

Wsio naj Bambrze :decayed:

Opublikowano

było, ale bardzo mało ich wyszło

Opublikowano

Bylo

Opublikowano

W b7 bylo 1,8t??? :mysli:

Jeżeli szukasz 1.8T i myślisz o gazie to weź pod uwagę, że musi to być silnik z pośrednim wtryskiem, silników w technologii fsi nie opłaca się gazować, a w niektórych przypadkach wręcz się nie da! Co do ceny -> PW.

Opublikowano

Alona a masz na B7 50 koła papieru?

Opublikowano

antonio a co chcesz jej dołożyć czy pożyczyć ?? :naughty::decayed::kox:

Opublikowano

Alona a masz na B7 50 koła papieru?

Jo, mam :) bo tyle opcji juz z ojcem rozkminialismy, ze on nawet chcial zeby auto z salonu kupowac hahaha

Daje mi polowe kasy, wiec stanelo na audi znowu :)

A ja chce b7, no chyba, ze w super stanie b6! Tylko wlasnie nie wiem jakie silniki brac pod uwage w b7, bo troche sie boje 2,0... A w b6 albo 1,8 t albo ten 1,9 :)

Aaaa i co najwazniejsze, Pazdziocha naprawiamy!

Dlatego na spokojnie auta poszukam auta na wypasie bez sraczki!

Opublikowano

antonio a co chcesz jej dołożyć czy pożyczyć ?? :naughty::decayed::kox:

:no4:

czy dla AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO TIPTRONIC 224KM przebieg 386kkm to już koniec żywotności skrzyni lub motoru??? W aucie jedyna rzecz która jest lekko podjechana to kiera :cool1:

32c8c2c76fcab1f5.jpg

Opublikowano

Jak 224KM to odpowiednik BKNa w A4 po takim przebiegu to albo wtryski wymienione albo tak leją że już są dziury w tłokach :decayed::kox:

Opublikowano

na zdjęciu widać, że auto odpalone :decayed:

cena dobra bo na chwilę obecną niecałe 35kPLN

Opublikowano

sąsiad ostatnio skręcał licznik takiej z 430tys, na 170, wymieniał siedzenia, przyciski, kierę itd.

Nowy klient zachwala że auto tak aksamitnie chodzi, że aż się płynie..

aha oczywiście mowa o tipie, tylko wiem że olej wymieniali od razu

także myślę że te silniki na prawdę wiele mogą znieść

Opublikowano

Z takimi przebiegami to 1,9 TDI sprzedają i kupujący się zachwycają a 3,0TDI to z palcem w d*pie taki przebieg robi oczywiście jak było wszystko na czas wymieniane i naprawiane ... :cool1:

Opublikowano

GPU19JE ciemne B5 avant z ramkami klubowymi, ktory to sie rozbija po Jastrzebiej o 18:30 :?: :evil:

Opublikowano

Łepski zmienili tobie obręb działania czy Ty zmieniłeś pracę lub czy praca zmieniła Ciebie ? :mysli::decayed:

Opublikowano

za d*pami wyruszył :naughty:,w 3M mu nie idzie,to szuka dalej :cool1:

Opublikowano

sąsiad ostatnio skręcał licznik takiej z 430tys, na 170, wymieniał siedzenia, przyciski, kierę itd.

Nowy klient zachwala że auto tak aksamitnie chodzi, że aż się płynie..

a potem ktoś pojeździ trochę.. przekroczy 200 tys silnik zacznie się sypać i zacznie narzekać ze samochód który ma wiecej niz 200tys to syf... to przykre, że trzeba krecic liczniki... bo inaczej ludzie nie kupią autka z wiekszym przebiegiem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.