Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tym razem nie wpadne chociaz spocik jest blizej niz ostatnio,wypadla mi mala robota :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Udało mi sie namówić kolege, który też niedawno nabył ładną A4 na przyjazd na spota.

Opublikowano

Pogoda troche kibel przynajmniej w Sopocie. moze nie bedzie padalo... :angry:

Opublikowano

W Gdyni też kibel. Ale co tam. Zawsze można na jakiś parking zadaszony podjechać. Pomyślimy na miejscu.

Opublikowano

zawitam na spocie moją A4 :a4fan:

Opublikowano

No już w domku, kiedy na spocie będzie słonko i bezie cieplutko? :disgust:

mateogda fajnie że dałeś mi fory, ale i tak bym Cię objechał :gwizdanie:

Opublikowano

No to już po spocie.

Kilka autek przyjechało :hi:, kilku zabrakło ale i tak fajnie było.

Po drodze do domu widziałem ładną A4, a za sterami naszego kolegę klubowego. Czarna, ksenon, GSL blachy i ma antenkę na dachu więc pewnie wiedział, że w Wejherowie dzisiaj policji nie było ;)

Opublikowano

No to już po spocie.

Kilka autek przyjechało :hi:, kilku zabrakło ale i tak fajnie było.

Po drodze do domu widziałem ładną A4, a za sterami naszego kolegę klubowego. Czarna, ksenon, GSL blachy i ma antenkę na dachu więc pewnie wiedział, że w Wejherowie dzisiaj policji nie było ;)

Zdeniu zjebki dostanie. Trzeba było mu fote zrobić i byśmy mu wysłali mandata :polew:
Opublikowano

Spoko bylo szkoda tylko ze padalo i tak zimno...

Opublikowano

Podziękowal za spota, frekfencja nawet dopisała.... miło!

mateogda fajnie że dałeś mi fory, ale i tak bym Cię objechał :gwizdanie:

...a Tobie się lewy STOP nie świeci, wiedziałeś?

Opublikowano

Podziękowal za spota, frekfencja nawet dopisała.... miło!

mateogda fajnie że dałeś mi fory, ale i tak bym Cię objechał :gwizdanie:

...a Tobie się lewy STOP nie świeci, wiedziałeś?

Patrz nie wiedziałem mam z nim problem co chwila coś tam nie styka. :disgust:

Opublikowano

dobra dziewczyny ! jutro ~20.00 spontaniczny spot Sopocki hyhy niezły rym... odwożę Olę na prom do Gdyni i wracając pomyślałem że można by się spotkać w Sopocie pod ASO Gajosa (na początku Sopotu od str. Gdańska za stacją Statoil) wezmę VAGa bo coś Mateusz wspominał o chęci na moją VAGinę :polew: oraz obiecane DVD 2 '08 :wink4: Mateusze, Przemysławy, Kuby i inne chłopy kto reflektuje ??

Opublikowano

Ja reflektuje. Bierz Łukasz VAG'a jest troche do podłubania :wink4: Ale skoro jedziesz do Gdyni to dlaczego nie w Gdyni??

Opublikowano

może ktoś z GD się znajdzie chętny więc spotkali byś my się na neutralnym gruncie hyhy ale może faktycznie zmienimy miejscówkę...

Opublikowano

może ktoś z GD się znajdzie chętny więc spotkali byś my się na neutralnym gruncie hyhy ale może faktycznie zmienimy miejscówkę...

Może baza kontenerowa :naughty:??

Opublikowano

cze

z przyjemnoscia bym zajechal,ale na noc do tyry ide :wallbash: w koncu ktos musi robic w tym balaganie, zeby inni mogli sie spocic(spotowac) :polew:

na nastepna okazje jestem na bank...lukas bank

Opublikowano

to co z tą miejscówką ?? jak są jakieś propozycje to dzwonić- 506 675 760 :naughty:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2008, 23:42 _________________________________________________dobra, miejscówka pozostaje bez zmian z tym że ja będę chyba ze 30 minut wcześniej

Opublikowano

siema

szykujecie coś w weekenda majowego?

jak cos bedzie to chetnie podjade bo bede na helu, pozdro i ewentualnie do zoba

Opublikowano

Dzięki chłopaki za obecność w starym dobrym gronie hyhy ja zaraz spadam na DE a ty Coza tnij kabelki tnij... :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.