Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie mam jeszcze żadnych porządnych zdjęć.

Import z CH

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja wczoraj z Rs3 się ciąłem :decayed:

Co do wypadku - byłem na miejscu, jak z auta był wyciągany kierowca, potem czekałem aż wpakują je na lawete. Miał chłop bardzo duże szczęście, że nic mu się nie stało.

Według opini taksiarzy ostro grzał.

Opublikowano

Ten łuczek nie jest aż tak nie przyjemy. Pamiętam jak lecieliśmy we 2 niedawno (Ty B7-ką) i mieliśmy dobrze ponad 100km/h więc ile on leciał że go tak miotnęło jak szatan ? ? :kox:

Jaki wynik z RS3 ? :chytry:

Opublikowano

140 przelatuje się tam bez problemu :cool1:

Opublikowano

No ten koleś bez problemu przeleciał nawet przez tory :decayed:

Opublikowano

Rs'em moim przeleciałem tam raz 160, ale miałem zdziwko, bo policja stała z suszarką przy dworcu. Na szczęście mieli petenta, bo jakbym wpadł 160/50 byłoby na pewno nie przyjemnie :polew:

Rs3 z pod świateł, koło 190 długość Rs3 przede mną. Z rolki ja najpierw troche się wysuwam do przodu i tak zostaje do około 200.

Na uwagę zasługuje świetny Launch Control Rs3 - miażdzy mnie na starcie :hi: , ale później troche go dochodze

Opublikowano

WESOŁYCH ŚWIĄT :)

Opublikowano

Rs'em moim przeleciałem tam raz 160, ale miałem zdziwko, bo policja stała z suszarką przy dworcu. Na szczęście mieli petenta, bo jakbym wpadł 160/50 byłoby na pewno nie przyjemnie :polew:

Rs3 z pod świateł, koło 190 długość Rs3 przede mną. Z rolki ja najpierw troche się wysuwam do przodu i tak zostaje do około 200.

Na uwagę zasługuje świetny Launch Control Rs3 - miażdzy mnie na starcie :hi: , ale później troche go dochodze

Czyli wychodzi z tego, że jego 300kg mniej i dobra skrzynia przewyższa różnicę o 100KM :rolleyes:

WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM ! ! ! :brawo:

Opublikowano

Dzięki i wzajemnie Wesołych Świąt ! :wink4:

Opublikowano

Dzięki i wzajemnie Wesołych Świąt ! :wink4:

a ja dziękuje za płytkę,odebrałem w czwartek :hi:

Opublikowano

Tomeks :wink4::decayed:

Opublikowano

Wesolutkich Świąt.... :hi:

Opublikowano

Wzajemnie! :)

Opublikowano

Zdrowych i Wesołych Świąt :hi:

Opublikowano

Radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :)

Opublikowano

Zdrowych i spokojnych Świąt :) Niech wszyscy porządnie wypoczną :hi:

swoją drogą Bieniek to ja Cię nie poznałem z początku.. myślę ktoś piany tym seatem śmiga czy co.. :polew:

Opublikowano

Wesołych Świąt wszystkim!!! :hi:

Opublikowano

Wesołych Świąt

Opublikowano

Wesołych, spokojnych i spędzonych w gronie najbliższych Świąt Bożego Narodzenia :hi:

Opublikowano

Dokładnie Ambro. Ale gdy zrobisz już chipa, to Rs3 będzie fruwać. Widziałem, że wyciągają z tego 410 km samym chipem. To dziwne, bo TTRS mający ten sam silnik wyciągają do 390-400km.

Cytat kolegi z PKA Audi apropo dachowania Audi na podwalu :

to nie było klubowe auto... to mój kuzyn jechał do pracy... obydwa obojczyki złamane, odbite płuca, ogólnie trochę połamany, stan ciężki w szpitalu ale wyjdzie z tego...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.