Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak co mam taśmę pod multi :wink4:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No właśnie narazie nie mam vag-a i też nie za bardzo się ogólnie nim bawiłem więc narazie czeski film ;( a nie będę do Ola jeździł z każdą duperelka i mu zawracał głowę :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 19:00_________________________________________________Jest może ktoś z Gdyni z klubowiczów to zawsze miałbym bliżej żeby kogoś pomęczyć czasem z pierdołkami :)[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 19:11_________________________________________________

Jak co mam taśmę pod multi :wink4:

Jaki koszt ogólnie byłby takiej kiery tzn kompletu ale żeby nie była wymęczona.

Opublikowano

Jak będziesz miał już moduł to zostanie Ci już tylko taśma, kiera i poducha.

taśma to jakieś 80 zł

kierownice widziałem u nas na forum za jakieś 180 zł

a poducha to już zupełnie inna bajka... jak 3 ramienna to koszt minimum 450 zł (allegro). A jeśli będziesz potrzebował poduchy w kolorze innym niż czarny to życzę powodzenia :decayed: Ja potrzebuję szarej. Ale żeby dostać w rozsądnych pieniądzach graniczy z cudem. Już się zastanawiałem nawet nad malowaniem :kox:

Opublikowano
Jest może ktoś z Gdyni z klubowiczów
:naughty: :naughty:
Opublikowano

Jak będziesz miał już moduł to zostanie Ci już tylko taśma, kiera i poducha.

taśma to jakieś 80 zł

kierownice widziałem u nas na forum za jakieś 180 zł

a poducha to już zupełnie inna bajka... jak 3 ramienna to koszt minimum 450 zł (allegro). A jeśli będziesz potrzebował poduchy w kolorze innym niż czarny to życzę powodzenia :decayed: Ja potrzebuję szarej. Ale żeby dostać w rozsądnych pieniądzach graniczy z cudem. Już się zastanawiałem nawet nad malowaniem :kox:

No rozglądałem się po allegro i tak jak mówisz ceny różne, ale spokojnie ja dopiero bliżej sezonu będę potrzebował więc jeszcze mam czas a jak moją sprzedam (mam s-line w idealnym stanie) to dorzucę i coś zamontuję:)[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 19:31_________________________________________________

Jest może ktoś z Gdyni z klubowiczów
:naughty: :naughty:

To musimy się kiedyś zgadać chociaż na bajerkę, a Ty masz vag-a? I czy ewentualnie będzie pasował do mojego?

Opublikowano

To musimy się kiedyś zgadać chociaż na bajerkę, a Ty masz vag-a? I czy ewentualnie będzie pasował do mojego?

:ok2:
Opublikowano

władimir tłumaczyłem Ci wczoraj, że jeżeli chcesz w przyszłości kierę multi z B7 to moduł Q a jeżeli nie to moduł N

Opublikowano

władimir tłumaczyłem Ci wczoraj, że jeżeli chcesz w przyszłości kierę multi z B7 to moduł Q a jeżeli nie to moduł N

No wiem wiem już ogarnąłem temat i Bieniek mi nagrywa graty:) może na następnym spociku mi założy:)

Opublikowano

Oooo dzieki śliczne zaraz sobie podziałam coś:)

Opublikowano

wladimir taśma za 80 z przesyłką :wink4:

Opublikowano

Alvaro ja chciałbym od razu cały komplet nie chce mi się szukać wszystkiego oddzielnie:)

Opublikowano

kierę też mam ale szukasz pewnie 3 ramiennej a ja mam 4 skórzano-drewnianą z poduchą i kablem także ja nie poratuję...

Opublikowano

No dzięki bardzo za dobre chęci ale drewno nie wchodzi w grę:) [br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 23:13_________________________________________________A powiedzcie mi jeszcze taka rzecz, jak mam zestaw głośno-mówiący i tam jest napisane na nim jakie modele siemensów będą kompatybilne to jak kupie taką sztukę i tam podepnę to będzie wszystko śmigać? I z kierownicy multi będę mógł potem np odbierać?

Opublikowano

jo,będziesz mógł,tylko lepiej zapodaj BT i działaj z normalnym,nowszym fonem :cool1:

Opublikowano

Tylko nie wiem jak zdemontuję to zostaną chyba dziury co? Bo ogólnie to nawet bym to zdjął i potem coś innego założył...

Opublikowano

jo,trzeba cały tunel zmienić

Opublikowano
:confused4: to narazie sobie odpuszczę, jak będę rns-a montował to wtedy pozmieniam bo i tak pewnie trzeba będzie tunel zmienić?
Opublikowano

tak pewnie trzeba będzie tunel zmienić?

niekoniecznie

Opublikowano

tak pewnie trzeba będzie tunel zmienić?

niekoniecznie

właśnie,mydlany sam sobie wyrezał.................za pomocą flexa :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.