Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Leci polska komedia - aktualnie jest reklama

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak tam Panowie się jeździ po śniegu :naughty:

Opublikowano

Jak tam Panowie się jeździ po śniegu :naughty:

:banan2: :banan2:
Opublikowano

lipnie bo ludzie jadący z przeciwka wyglądają na niepewnych swoich czynów za kółkiem

Opublikowano

Podaje dane do przelewu na prezent dla Ola.

Właściciel:

BIEŃKOWSKI TOMASZ

ŻELICE 15

77-230 KĘPICE

Numer rachunku:

32 9315 1043 0043 8207 3000 0010

Po 30zl wychodzi.Pozdro[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 10:12_________________________________________________1.Bieniek

2.Antonio

3.Alona

4.Booster

5.Zukers

6.Wladimir

7.Anonim

8.Alvaro :decayed:

9.kkam

10.MAciek80

11.Lepski

12.Mydlo

13.Zoltar

14.Gil

Przelew poszedł i nie fatyguj się , już się odznaczyłem jako zapłacony :decayed::kox:

Opublikowano

Jak tam Panowie się jeździ po śniegu :naughty:

za tych Panów to w łeb dostaniesz!!! :cool1:

i cała reszta co mnie za Pana bierze też!!!! :wallbash:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 18:31_________________________________________________

lipnie bo ludzie jadący z przeciwka wyglądają na niepewnych swoich czynów za kółkiem

no własnie, co z tego że Ty myslisz za kierą jak nie wiadomo co inni mogą wymodzić... :confused4:

Opublikowano

za tych Panów to w łeb dostaniesz!!! :cool1:

Oj Alonka przepraszam zrewanżuję się na zlocie :wink4:

Opublikowano

za tych Panów to w łeb dostaniesz!!! :cool1:

Oj Alonka przepraszam zrewanżuję się na zlocie :wink4:

Lepiej nie, bo od Michała to dopiero w łeb dostaniesz :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Oj tam Michała się upije :polew:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 19:14_________________________________________________

za tych Panów to w łeb dostaniesz!!! :cool1:

Oj Alonka przepraszam zrewanżuję się na zlocie :wink4:

Hmm ale w łeb czy w głowę :polew:

Opublikowano

Oj tam Michała się upije :polew:

Hmm ale w łeb czy w głowę :polew:

hahahahaha :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No nie haha tylko tak będzie :tongue4:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 19:56_________________________________________________

Jak tam Panowie się jeździ po śniegu :naughty:

za tych Panów to w łeb dostaniesz!!! :cool1:

i cała reszta co mnie za Pana bierze też!!!! :wallbash:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 18:31_________________________________________________

lipnie bo ludzie jadący z przeciwka wyglądają na niepewnych swoich czynów za kółkiem

no własnie, co z tego że Ty myslisz za kierą jak nie wiadomo co inni mogą wymodzić... :confused4:

No jak wyskoczysz na parkiet w mini to napewno już żaden nie powie Pan zamiast Pani:)

Opublikowano

Wladi weź się naucz wreszcie cytować :P

Opublikowano

eh Alona daj spokój... Waldkowi możesz tłumaczyć a on i tak swoje, jak takie dziecko :thumbdown:

:decayed::polew::) :>

Opublikowano

Dobra antonio nie cwaniakuj w środę mi to wytłumaczysz albo może lepiej Alonka :tongue4:

Opublikowano

chyba jakas bajerka zachodzi :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

chyba jakas bajerka zachodzi :gwizdanie: :naughty:

zauważyłem :naughty:

...włodi bajeruje antonia :polew:

Opublikowano

Tomeks

...włodi bajeruje antonia

:good::decayed::kox::polew:

Opublikowano
:hi::polew:
Opublikowano

No tak a ja wam nie mówiłem że jestem pedalem kurcze musiałem zapomnieć :polew:

Opublikowano

Podaje dane do przelewu na prezent dla Ola.

Właściciel:

BIEŃKOWSKI TOMASZ

ŻELICE 15

77-230 KĘPICE

Numer rachunku:

32 9315 1043 0043 8207 3000 0010

Po 30zl wychodzi.Pozdro[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 10:12_________________________________________________1.Bieniek

2.Antonio

3.Alona

4.Booster

5.Zukers

6.Wladimir

7.Anonim

8.Alvaro :decayed:

9.kkam

10.MAciek80

11.Lepski

12.Mydlo

13.Zoltar

14.Gili

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.