Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co się dzisiaj na obwodnicy z sopotu do Gdańska działo około godz. 16 :shock3: dobrze że jechałem w przeciwnym kierunku to problemu nie było a wiedząc co się dzieje wracałem przez miasto :banan:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No jak co się działo Tomeks się znowu obnażał i onanizował na wiadukcie bo się wkurwił że za tamtym razem mu w golfie nie udowodnili ....:decayed:

Opublikowano
No jak co się działo Tomeks się znowu obnażał i onanizował na wiadukcie bo się wkurwił że za tamtym razem mu w golfie nie udowodnili ....:decayed:
:grin::grin:
Opublikowano

weź idź do kontenera:cool:

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

kurfa ja tak nie potrafie:grin:

Opublikowano
japiedrdole:wallbash:,od strony wawy do gdanska praktycznie niema wjazdu,korek zaczyna sie od stacji orlenu,pojechałem przez olszynke i to samo,na oruni jest czynny tylko jeden przejazd kolejowy,na sandomierskiej,w zwykłe dni tam się mega długo czeka,bo światła przy trakcie przepuszczają góra 4-5 aut i na zmiane czeka się kilka minut,a dzisiaj sandomierska jest zakorkowana od mostaowej,mostaowa tez cała stoi,bo ci co chcieli ominąc korek na trakcie w strone pruszcza i smignąc przez sandomierską,zawracają i zablokowali mostową,a pod dolną brama przejazd wahadłowy,także ogólny paraliż:decayed:,wygląda to komicznie,chwile postałem i lałem:polew:,wygląda to tak:

z mostowej w sandomierską

-o k**wa,korek,zawracam

z sandomierskiej w mostową

-o k**wa,to samo

z mostowej z powrotem na sandomierską,chodnikami,trawnikami,dziurami,żeby przebić się do równej i spróbować przez przejazd na smętnej,który jest nieczynny od kilku dni

-o k**wa,przejazd nieczynny

ze smetnej z powrotem na równą i c**j,paraliż:grin:

i kogo to obchodzi :facepalm:

Opublikowano

mydlo odpicuj,auto bo Cię nie poznaję na trasie :grin:

Opublikowano
mydlo odpicuj,auto bo Cię nie poznaję na trasie :grin:

fiaciora czy audi?:grin:

Opublikowano
mydlo odpicuj,auto bo Cię nie poznaję na trasie :grin:

fiaciora czy audi?:grin:

podobno audi,bo nie widziałem,tylko ryczał za mną na cb :decayed:

Opublikowano
mydlo odpicuj,auto bo Cię nie poznaję na trasie :grin:

fiaciora czy audi?:grin:

podobno audi,bo nie widziałem,tylko ryczał za mną na cb :decayed:

taaa a kto mi nawijał od weja do Lęborka ??

... sorry, jeszcze za za Lęborkim nawet chyba w połowie drogi do Słupska

Opublikowano

jak ktoś ma jakiś stary sprzęt komuterowy jakies 386,486 i pierwsze pentiumy i amd i chce to wyrzucić to dawać znaka ;)

Opublikowano

yyyy, nie :thumbdown:

Opublikowano

No coś przydałoby się wykombinować bo zapowiada się że letniego nie będzie :kwasny:

Opublikowano

Jarosławiec :question::naughty::naughty:

Opublikowano

tomeks negocjuje % z zarzadem :decayed:

ale mozna jaroslawiec zrobic w tym samym terminie :wink: - przeciez to jakies 60km - kto bedzie chcial ten pojedzie

Opublikowano

no niech negocjuje - Jarosławiec jest :kox:

Opublikowano

Jak ma nie być letniego, albo taki jak w zeszłym roku to lepiej Tomeksa namówić :facepalm:

Opublikowano
tomeks negocjuje % z zarzadem :decayed:

ale mozna jaroslawiec zrobic w tym samym terminie :wink: - przeciez to jakies 60km - kto bedzie chcial ten pojedzie

60km ? skąd dokąd ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.