Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i pamietaj ze celnicy w gdyni to parówy,nie sluchaj ich bo pier**la glupoty.

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

tyle, że teraz to mogą pierd.olić co tylko chcą :confused4:

Opublikowano

tyle, że teraz to mogą pierd.olić co tylko chcą :confused4:

No właśnie :confused4: Ale zobaczymy, podobno jeśli cena nie jest niższa o więcej niż 25% od ich ceny wg eurotaxu to nie powinno być problemu. Tylko czasem te ceny są urwane z kosmosu i nic nie da się pogadać... Zobaczymy, na razie najważniejsze to kupić ;)

Opublikowano

no to wlasnie pisze tobie zebys ich nie sluchal :wallbash:,

mi tez pieprzyli ze jak cena bedzie mniejsza niz 75% ceny z eurotaxu to wysla papiery do ministerstwa srodowiska z zapytaniem czy mozna to zarejestrowac bo wedlug UC to zlom,okazalo sie ze niema takiego przepisu i to tylko pieprzenie parówy celnika.

za granica od kogo kupowales? brales fakture?

Opublikowano

Przemas czyżbyś udostępniał auto żonie ?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Przemas czyżbyś udostępniał auto żonie ?? :naughty:

nie ma mnie w kraju teraz, to se myka łobydwoma pewno :D

Ty mi lepiej napisz, gdzie paździocha widziałeś :evil:

Zresztą niech jeździ, co ma akumulator stać, żebym potem miał problem ? :cool1: hihihi

Opublikowano

Zgodnie z obietnicą chwalę się moim nabytkiem ;) Niestety nie jest to A4 ale jak na razie po kilku dniach jazdy jestem wniebowzięty tym jak to auto jeździ i co potrafi, i jakie wyposażenie posiada. Poniżej link do posta z fotkami:

http://www.a4-klub.pl/smf/inne_moj_nowy_nabytek_mazda_6_sportwagon-t40357.0.html

Od razu chciałbym podziękować za podpowiedzi co i jak załatwiać. Co prawda jeszcze nie wszystko mam z głowy ale już została tylko rejestracja ;)

Opublikowano
  • Autor

no gratulacje... i więcej nic nie napiszę :tongue4: To mam nadzieję BOSE i skóry ma ? Bo to taki standard w Mazdzie :)

Pilnuj tej mazdy dobrze.... :confused4:

Opublikowano

a ja dzis w koncu pojechalem odebrac staly dowod i karte pojazdu no i minal juz miesiac od zarejestrowania :>

Opublikowano

no gratulacje... i więcej nic nie napiszę :tongue4: To mam nadzieję BOSE i skóry ma ? Bo to taki standard w Mazdzie :)

Pilnuj tej mazdy dobrze.... :confused4:

Czyżby towar chodliwy? Jak się dowiadywałem w ubezpieczalni to znacznie mniej narażony niż auta z grupy VW. Skór nie ma, ale właśnie skór nie chciałem, jakoś nie lubię ;) Oczywiście oprócz kierownicy skórzanej, bo to oczywiście jak najbardziej :) BOSE jest i jeszcze trochę innych gadżetów. Za te pieniądze A4 byłaby znacznie starsza i nie tak wyposażona więc jednak się zdecydowałem na 6. Czas pokaże czy była to trafna decyzja. Po przesiadce z 10 letniej A4 różnica jest kolosalna, chociaż bym zgrzeszył gdybym złe słowo na moją wspaniałą czwóreczkę powiedział.

Opublikowano

cos sie dzieje tutaj wogole gdzie i czemu o ktorej to sie pojawie :)

Opublikowano

co,jakis spocik ?

Opublikowano
  • Autor

ja odpadam... i tak jeszcze hohohoho... :confused4:

Opublikowano

ja jeszcze przez dobry tydzień również odpadam

Opublikowano

a ja bym sie w koncu pojawił po małej przerwie :wink4:

Opublikowano

To w końcu robimy jakiegoś spota czy nie??? Bo widze że się zabieracie do tego jak ''pies do jeża" :polew:

Opublikowano

ja odpadam szykuje sie na rajd i nie mam czasu popoludniami a za dnia w pracy :kwasny:

Opublikowano

piatek 18 gajos :cool1:

Opublikowano

piatek 18 gajos :cool1:

Nareszczie coś konkretnego. Przy okazji się obgada sprawe zlotu :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.