Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nieśmiało chciałbym powitać stare jak i nowe towarzystwo :decayed::hi:

Siemka Panie Zdeniu :hi:

jak widzisz coś się zaczyna dziać w 3-m :)

podjeżdaj na spota

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nieśmiało chciałbym powitać stare jak i nowe towarzystwo :decayed::hi:

Siemka Panie Zdeniu :hi:

jak widzisz coś się zaczyna dziać w 3-m :)

podjeżdaj na spota

chętnie ale nie ma takiej opcji

w tygodniu nie wyrobie się

Opublikowano

hey. ja jako zupełny newbie w tamatach spotów zlotów i innych schadzek :tongue4: chcialem zapytac czy te spotkania to w zamknietym kręgu znajomych z forum ktorzy zawsze krzyczą na tych co pytają na forum o tematy dawno opisane? czy kazdy moze sie pojawic... i własciwie co porabiacie na takich zlotach? mozna wpasc popytac o jakies sprawdzone porady,polecane zakłady itp? peace! i pozdrawiam wszytskich fanatyków :hi: :hi: :hi:

krzycza to ci z Wawy i Krakowa :tongue4:,my jestesmy bardzo spokojni i tolerancyjni :wink4:,

a co do porad,to spoko :good:,"polecane zaklady"-daj spokoj,mamy u nas flexmaster jem'a,to mistrz :evil:

Opublikowano

nieśmiało chciałbym powitać stare jak i nowe towarzystwo :decayed::hi:

Siemka Panie Zdeniu :hi:

jak widzisz coś się zaczyna dziać w 3-m :)

podjeżdaj na spota

chętnie ale nie ma takiej opcji

w tygodniu nie wyrobie się

Spokojnie w sobote też okazyjnie można coś zmontować

polecane zaklady"-daj spokoj,mamy u nas flexmaster jem'a,to mistrz :evil:

Tomek to kiedy z Twojego Avanta robimy Cabrio B8??? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Tomek to kiedy z Twojego Avanta robimy Cabrio B8??? :polew: :polew: :polew:

A nie lepiej celować od razu w B9 - trendy musisz wyznaczać :naughty:

Opublikowano

nieśmiało chciałbym powitać stare jak i nowe towarzystwo :decayed::hi:

Siemka Panie Zdeniu :hi:

jak widzisz coś się zaczyna dziać w 3-m :)

podjeżdaj na spota

chętnie ale nie ma takiej opcji

w tygodniu nie wyrobie się

Spokojnie w sobote też okazyjnie można coś zmontować

no to juz prędzej

dziś bylem na zakupkach , dopiero co wróciłem

niestety wydatki zwiększyły się o 50zł i 10 pkt. :wallbash:

no ale cóż za głupote trzeba płacić (194/110 km/h) - pieprzona skodzina mnie nagrała

Opublikowano

W CB radio zainwestuj :P

Opublikowano

niestety wydatki zwiększyły się o 50zł i 10 pkt.

chyba 500zł piękny kawalerze :wink4:

spokojnie mój wyczyn to 18 pkt. i 600PLN :wink4:

W CB radio zainwestuj :P

Zdeniu posiada CB

Opublikowano

Sory szefie nie wiedzialem :D

Opublikowano

GDzie jezdzili??Jutro sie wybieram do domu, i nie chcialbym ich zobaczyc :naughty:

Opublikowano

CB było , tylko że w bagażniku :kox:

a trafili mnie na obwodnicy :(

Opublikowano

Z TVNem chociaż jechali? Byłaby pamiątka :tongue4:

Opublikowano

no qrde właśnie nie

ja im mówię że za rolę główna to mi powinni zapłacić a oni w śmiech

potem gadam aby jakoś ulgowo potraktowali a oni że ulgą jest to że najwyższy mandat to 500zł :polew:

Opublikowano

Kumpel z Gdanska ma opis "Nowe 200 konne Passaty w okolicach 3miasta ! :)" :naughty:

Opublikowano

w słupsku tez śmiga jeden z dwoma kamerkami (przód i tył)

Opublikowano

trzeba bedzie sobie rejestracie jak w taxi 3 zrobić i podrasować maszynki. ciekawe co wtedy zrobia ;P

Opublikowano

to co panowie jutro spocik

mi dzis audica numer odstawila zamrugala kontrolka od chlodzenia i popiszczalo sobie wiec odrazu zjechalem na pobocze gasze silnik

po chwili widze ze z pod auta wyplywa rozowa kaluza no to fajnie plyn poszedl :confused4: odrazu wjazd na kanal okazalo sie ze rozsadzilo jeden z wezy przy pompie wody i walilo plynem jak z kranu na szczescie po 4h walki udalo sie naprawic ustarke i autko dalej smiga

wiec jesli jutro nie odwali zadnego numeru to zajade pod gajosa :decayed:

Opublikowano

kto dzis bedzie ?

Opublikowano

kto dzis bedzie ?

ja :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.