Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bieniek:grin:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

DSC02046.jpg

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

To byłoby na tyle...

Opublikowano

Trzacha foto master :-D dobra relacja ;-)

Opublikowano
Trzacha foto master :-D dobra relacja ;-)

Kuźwa, nikt nie chciał mi sweetfoci zdjełat...

Opublikowano
a kto się przyturlał tym caddy ? :decayed:

Moje super hiper auto codzienne :))

Opublikowano

powinieneś złożyć cv w jakimś brukowcu,bo nawet nie zauważyłem jak te fotki powstały :grin:

Opublikowano

Gili jak byłeś zafascynowany straganem w aucie Tomeksa to się nie dziw że nie widziałeś jak Trzacha fotki pstrykal :thumbup:

Opublikowano

Pakiet pole,PAN alvons ma podobny,tyle ze samą cebule wozi...:decayed:

Opublikowano
a kto się przyturlał tym caddy ? :decayed:

Moje super hiper auto codzienne :))

Do upalania na co dzień jest git :thumbup1:

Opublikowano
Pakiet pole,PAN alvons ma podobny,tyle ze samą cebule wozi...:decayed:

Potwierdzam - PAN, potwierdzam... :whistling::decayed:

Opublikowano
Przy wylecie z parkingu stało byłe auto mateo :naughty:

Szkoda, że na spota nie zawitał...

Opublikowano
Pakiet pole,PAŁA alvons ma podobny,tyle ze samą cebule wozi...:decayed:

Potwierdzam - Pała, potwierdzam... :whistling::decayed:

to sie ciesze... :decayed:

Opublikowano
powinieneś złożyć cv w jakimś brukowcu,bo nawet nie zauważyłem jak te fotki powstały :grin:

:decayed:

Opublikowano
Dzięki za spota ;)

Dużo was było ? :naughty:

Z godnie z umową jozek726 jak pojedziesz, też przyjadę :hi:

Oczywiście jak będę miał wolne :wink:

Opublikowano
Dzięki za spota ;)

Dużo was było ? :naughty:

Z godnie z umową jozek726 jak pojedziesz, też przyjadę :hi:

Oczywiście jak będę miał wolne :wink:

coś ogarniemy kiedyś :naughty:

Opublikowano

Szukam osoby zainteresowanej pracą dodatkową - inspektora motoryzacyjnego na terenie Gdyni ewentualnie Gdańska.

Więcej info na PW i pod adresem

Praca - Moto-zakup: Inspekcje aut przed zakupem.

Opublikowano

potrzebuje help

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ----------

dobra wladi mi ogarnie temat ufffff

Opublikowano

kuna Panowie, co wy tak pobunkrowani siedzicie?? od 3 dni się bujam po Trójmieście i nic... jedynie złapałem się z jakimś czerwonym lancerem z proturbo... ale z żoną i dzieciakiem to od razu po łbie dostałem :grin:. Może jaki spot jutro?

Opublikowano

Do kiedy jestes??

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
kuna Panowie, co wy tak pobunkrowani siedzicie?? od 3 dni się bujam po Trójmieście i nic... jedynie złapałem się z jakimś czerwonym lancerem z proturbo... ale z żoną i dzieciakiem to od razu po łbie dostałem :grin:. Może jaki spot jutro?

czerwone evo proturbo ma koło 480HP / 650Nm i jakieś 1400kg wagi:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.