Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, zna ktoś ogarnięty zakład/osobę, która sprawdziła by fabryczne nagłośnienie BOSE. Samochód przed chwilą kupiłem i tylne głośniki wraz z tubą wręcz nie są słyszalne... Jeżeli ustawie na rns-e sam tył to coś tam gra, ale bardzo piz*owato, a tuby (która jest skręcona na maxa) prawie nie czuć/słychać. Przednie głośniki wydaje mi się, że grają ok, bo dźwięk jest czysty + jest jakiś bas. Wcześniej miałem dwie b5 avant z bose i tutaj z tyłem ewidentnie jest coś nie tak :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziwna sprawa, bo z tego co sie orientowałem to tuba ma swój wzmacniacz, a tylne głośniki są podłączone pod ten sam co przednie... a ewidentnie cały tył nie gra, jak by grały na 20% mocy w porównaniu do przodu. Narazie dostałem namiar na Audio Maniak w Rumii na przyszły tydzień ;) i mam nadzieje, że coś znajdą, bo jestem lekko zawiedziony jak na razie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Antonia kolegę... Nie jest tani ale cośza coś... Na dniach jadędo niego z kopletem zimówek do ogarnięcia bo opony już czekają a w tym tempie to mnie zima zastanie ino raz...

Tu moje 18 S-line'y malowane przez niego...

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=646515398797036&set=pb.100003157445584.-2207520000.1412619904.&type=3&theater

ten kolega jest z okolic 3miasta?

szykuję swoje 19" do malowania i może bym się z nim dogadał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pilnie potrzebuje informacji. Musze ustawic zbieznosc a gdzie nie pojade to nikt sie nie chce podjac bo autko stoi za nisko. Podobno w Sopocie gdzies ustawiaja na podnosniku. Wie ktos moze gdzie? Bede wdzieczny za adres albo tel.

Wysłane z mojego MK16i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze i nie marudzą na glebe.

http://www.trojmiasto.pl/Kralech-o8074.html

Jak nie marudza na glebe to smigam bo sprawa pilna.dzieki wielkie.

Wysłane z mojego MK16i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry koles tez w Pucku siedzi (na tej stacji co mijasz od strony zelistrzewa)

A ty w kraju? :huh:

Ta wczoraj dotarlem. Auto obite jak karton, hokeja brak z przodu,tylny zdes pukniety, lewe nadkole pogiete i jeszcze dowod zabrany bo 3 dni temu moja sie puknela z jakims dziadkiem. Normalnie swietnie. Dobrze ze diagnosta nic zlego nie stwierdzil w zawieszce ale cos ciagnie w lewo wiec trzeba ustawic, pozatym po zejsciu w dol na gwincie juz mialem jedno kolo za limitem wiec bylo w planie ustawianie ;)

Wysłane z mojego MK16i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w AudioManiaku w Rumi i niby wszystko, więc potrzebuje spotkać się z kimś kto ma też BOSE w B7 najlepiej w avancie, żebym sobie porównał i może przełożył wzmacniacz, bo to 1min roboty ;)
Kto chętny jakimś wieczorkiem ???! :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie gdzie najlepiej dać auto do naprawy w Gdańsku po kolizji jestem poszkodowanym. Myślę o ASO Fota Groblewski czy to dobry pomysł?

Edytowane przez Tikas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę jakoś po południu przelatywał przez Gdynie i Rumie jak chcesz to zerkniesz u mnie...napisz na pw nr tel odezwę się jak będę wracał ;)

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie miałem gdzieś info ale zniknęło :decayed: Gdzie w 3mieście wyciągają wgniotki ?


znalazłem :decayed: Pan Tomaszewszki - PLUS AUTO

84-202 Wejherowo, Przemysłowa 46.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...