Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przyjąlem do wiadomosci kolego z tka :wink: pozdro dla wszystkich :a4fan:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to skwerek :)

[ Dodano: 08-02-2007, 23:42 ]

no to spotykamy sie teraz w sobote czy za tydzien????

Opublikowano

W ta sobote tj. 10.02.2007 godz. 18.00 Skwerek. Tylko jakos frekfencja nie zapowiada sie duza.

Opublikowano

śledzę temat i ...w sobotę nie dam rady. Pozdro.

Opublikowano

a wiec tak wpisujcie sie kto da rade w ta sobote na 1800 na skwerku ja bede:)

Opublikowano

ja też wypadam... chociaż chciałbym przyjechać...

Opublikowano

Raczej będe , a jest jakiś plan zlotu?

Opublikowano

wracając z Olsztyna przelatuje wiec móglbym wstąpić

może odrobine wcześniej nr 16-17 :question:

Opublikowano

ja tez bede okolo 18 na skwerku.pozdro

Opublikowano
:) o nastepny zlocik, tylko szkoda bo chyba nie dam rady :( ale może mi sie uda choć na pare sekund wpasc :) sie przywitac.
Opublikowano

ja za godzinę lub dwie wracam do Malborka i gdyby zlot był szybciej to poleciał bym bezpośrednio na GD a tak to nie wiem...

Opublikowano
  • Autor

mnie też nie będzie... siły inne

Natomiast bardzo chętnie spotkam się za tydzień....

Opublikowano

no Q..A ładnie

a ja o 19 na skwerku jak palant wypatrywałem ludzi z trzymiasta :bicz:

i gdzie tu jakiś szacunek

zreszta nie ma z kim gadac :twisted:

Opublikowano
no Q..A ładnie

a ja o 19 na skwerku jak palant wypatrywałem ludzi z trzymiasta

widzisz Zdeniu dobrze że nie pojechałem z Tobą bo byśmy stali jak dwa palanty :biggrin:

co do spotu w przyszły tygodniu to może zróbmy go jakoś wcześniej najlepiej w okolicach 12... co Wy na to ??

Opublikowano

w przyszłym mogę być ale najszybciej o 17 (praca, dom, kochanka :twisted: rozumeicie)

Opublikowano

co do wczorajszego spotu to bylem ja i jeszcze jedno auto stalismy jak palanty do 18 45 i nie za wiele sie dzialo zimno ciemno

podsumowujac:

byly 2 auta moja czarna A4

srebrne kombi

i na doczepke byla jeszcze mala honda kolegi Marcina:)

mam nadzieje ze za tydzien bedzie nas wiecej bo jak bedziemy znow tylko we 2 na tym zimnie to sie wkurze:) :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

no to ja napiszę, że też byłem :)

Ale że tak powiem, trochę wcześniej i nie na spotowanie (rozumiecie ;) ). Piździło jak cholera.

Koniecznie musi być jakieś miejsce osłonięte (miejsca parkingowe), albo jakaś żarłodajnia.

Opublikowano
albo jakaś żarłodajnia.

jestem za tym

przy żarciu lepiej się gada :biggrin:

więc Panowie do jasnej cholery poszukajcie czegoś :bicz:

przecież to Wy jesteście z 3miasta nie ja

Opublikowano

niech się wykażą Tubylcy! (mieszkańcy 3m)

Opublikowano

No Panowie!!! Sobota niedługo, a tu żadnych propozycji.

Może KFC w Sopocie koło salonu Audi - VW Gajos???

To tylko propozycja. Czekamy na inne :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.