Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mydło

podobno młodych tzn. nowicjuszy którzy nie byli na spotach gryziesz po sutkach??

i nie wiem czy mam wpasc na spota?

No to wiesz troche wiecej odemnie :gwizdanie:

Ogólnie widze że się w wątku troche humor co poniektórym wyostrzył, chyba to zasługi koleżanki Alony i coś czuje że dzisiaj kolejny rekord frekwencji padnie z tego samego powodu.

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale kocki bedzie on zawsze jest :tongue4:

widac nie te czestotliwosci nadawania :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ogólnie widze że się w wątku troche humor co poniektórym wyostrzył,

a jak u Ciebie ? :naughty: zawsze było tip-top w tej kwestii :przebiegly:

Opublikowano

jak Kockiego nie będzie... to mężczyźni będą z Gdyni, a kobieta z Gdańska :cool1:

ejjjj, a ja to co ?? kanapka ze szczawiem :polew: :polew:

alona na kolacje zaprasza ?? :gwizdanie: ale chyba nie ze sniadaniem ? :polew:

Opublikowano
  • Autor

ejjjj, a ja to co ?? kanapka ze szczawiem

aaa żesz... no faktycznie, tych Gdańszczan to już całkiem sporo mamy :decayed:

pamiętajćie o zupie dla fuso :rolleyes:

Opublikowano

mydło to nie mój tekst tylko kolegi

ale nie chce miec nikogo na ogonie wiec bede cicho :gwizdanie:

Opublikowano
pamiętajćie o zupie dla fuso

spoko juz sobie zorganizowalem :pali:

Opublikowano

alonaale chyba nie ze sniadaniem ? :polew:

no wiesz... tak po pierwszym spocie!!?? hahahahahaha :kox:

Opublikowano

alona na kolacje zaprasza ?? :gwizdanie: ale chyba nie ze sniadaniem ?

Kolacja z mc'd a śniadanie z kfc :tongue4:

Opublikowano

alonaale chyba nie ze sniadaniem ? :polew:

no wiesz... tak po pierwszym spocie!!?? hahahahahaha :kox:

a po drugim spocie? :decayed: :decayed:

Opublikowano

po drugim też nie :tongue4:

Opublikowano

do trzech razy sztuka :decayed:

Opublikowano

tomeks jeszcze raz dzieki za naklejeczke :decayed:

wlasnie znalazla miejsce na mojej padace tełdei :yeah:

Opublikowano

no, ale jak wygrasz ze mną stając na kreske, to może po 3cim :D

ale tyczy się to tylko Ciebie :D

LOOOOooooL

Opublikowano

jak Kockiego nie będzie... to mężczyźni będą z Gdyni, a kobieta z Gdańska :cool1:

chyba zapomniałeś o atletycznym Kaszubie :gwizdanie:

który będzie :wink4:

Opublikowano

tomeks jeszcze raz dzieki za naklejeczke :decayed:

wlasnie znalazla miejsce na mojej padace tełdei :yeah:

no właśnie!! jeżdże po mieście i nikogo od nas nie mogę spotkać z naklejką...grrrrr

Opublikowano

wiekszosc ma ramki klubowe po tablice :wink4:

Opublikowano

no, ale jak wygrasz ze mną stając na kreske, to może po 3cim :D

ale tyczy się to tylko Ciebie :D

LOOOOooooL

kurcze a mogłem nie sprzedawać swoje niuni AEB 1,8T

damy rade kolezanko :naughty: [br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 17:53_________________________________________________ja zamówiłem naklejeczke tylko teraz czekam az wpadnie listonosz

tylko rameczki musze zmienić :wallbash:

Opublikowano

Dobry Aparat By Się Przydał :afro:

Opublikowano

kurcze a mogłem nie sprzedawać swoje niuni AEB 1,8T

damy rade kolezanko :naughty: [br]

no mogłeś mogłeś :P chociaz no nie wiem ja mam 180 KM, ale automat....więc wszystko possible :tongue4:

Dopisany: 28 Styczeń 2009, 17:53_________________________________________________ja zamówiłem naklejeczke tylko teraz czekam az wpadnie listonosz

tylko rameczki musze zmienić :wallbash:

a ja muszę zamówić... i ramki i naklejki :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.