Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cristoforo Grubo wygląda ta A4 :notworthy:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tomek, tam Ci slabo swieca bo to lampy jakies akcesoryjne i maja slabe soczewy i chinskie zarniki...

zmiana koloru nie wplynie na wydajnosc. zwlaszcza ze nie chce przeciez 10K tylko troche zmienic, wlasnie na 6k i to widzialem ze jakies markowe juz sie pojawily, osram chyba...

Opublikowano

OLO_GDA Phillips'y niby też :wink4: |Basior albo ktoś pisał o tym na forum

Opublikowano

no wlasnie gdzies bylo info i myslalem ze jak w pare osob sie szarpniemy to gdzies dobra cene moznaby dostac i swiecic grupowo ;] ;]

Opublikowano

no wlasnie gdzies bylo info i myslalem ze jak w pare osob sie szarpniemy to gdzies dobra cene moznaby dostac i swiecic grupowo ;] ;]

malik pisał,że 110$ z przesyłką

Opublikowano

Piszę się też na te Philipsy mam teraz ori ksenony 4300,a w starym miałem hid 6000 w dobrej soczewce i różnica jest światło bardziej białe jak ori.

W Tomka Toyocie jest co najmniej 10000 światło jest fioletowe.[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 12:08_________________________________________________

no wlasnie gdzies bylo info i myslalem ze jak w pare osob sie szarpniemy to gdzies dobra cene moznaby dostac i swiecic grupowo ;] ;]

malik pisał,że 110$ z przesyłką

No to cena nie jest zła :wink4:

Bartass zbieraj zamówienia na polary najlepiej walnąć gdzieś liste :wink4:

Opublikowano

MOzna bylo zamawiac do wczoraj....Trzeba napisac do JArko czy jeszcze da rade.

Opublikowano

takie cos na gore chcecie??

0656925a9451de80m.jpg

:hi:

OLO bomba :good:
Opublikowano

na privie do mnie pisać kto chce jaki i ile sztuk. ciekawe czy jeszcze da rade bo do wczoraj było :P

Opublikowano

:hi:

takie cos na gore chcecie??

0656925a9451de80m.jpg

:hi:

:good: :good:

Opublikowano

takie cos na gore chcecie??

0656925a9451de80m.jpg

:hi:

SUPER!!!

ale na lato zrobmy nowe foto, bo moje zimowe ALUSY to coś się świecić nie chcą :kox:

Opublikowano

jeszcze można z tymi polarami

Opublikowano

latem to trzeba skrzyknąć jak największa liczbę aut i zrobić fotkę na jakimś dużym placyku

najlepiej z lotu ptaka... :kox:

paru silniejszych misiaków sie znajdzie i możecie mnie do góry podrzucać a ja będę klikał fotki :naughty: tylko zapewnijcie mi miękkie londowanie :decayed:

Opublikowano

Cool ! Robię update w "pierwszym wątku" :decayed:

Opublikowano

Cool ! Robię update w "pierwszym wątku" :decayed:

lepiej przyjedź na spot w środę, a nie tylko świrujesz :tongue4:

Opublikowano

Alv cebule przebiera, żeby do zagrychy przywieść, bo mu troche przemrozilo

Opublikowano

Co do polarow Bartek to ja chce L.[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 16:46_________________________________________________Napisalem do Jarko zeby mnie dopisal do paczki 3miasto :notworthy:

Opublikowano

Cool ! Robię update w "pierwszym wątku" :decayed:

lepiej przyjedź na spot w środę, a nie tylko świrujesz :tongue4:

Alv cebule przebiera, żeby do zagrychy przywieść, bo mu troche przemrozilo

no proszę :cool1:,jak Alona zainteresowała się Alvem,to mydełko zaraz się odezwał :naughty:

bądź czujny mydlo,bądź czujny,bo nic z tego nie będzie :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

Cool ! Robię update w "pierwszym wątku" :decayed:

lepiej przyjedź na spot w środę, a nie tylko świrujesz :tongue4:

Alv cebule przebiera, żeby do zagrychy przywieść, bo mu troche przemrozilo

no proszę :cool1:,jak Alona zainteresowała się Alvem,to mydełko zaraz się odezwał :naughty:

bądź czujny mydlo,bądź czujny,bo nic z tego nie będzie :decayed: :gwizdanie:

:polew: :polew: :naughty:

A tak w ogóle panie Tomaszu to gdzie ten filmik z wyjazdu??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.