Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No więc tamat zakończony, dokładka zamontowana ? faktycznie przydałaby się druga osoba ale dałem rady, niestety jedna środkowa podpórka za dużo została przycięta chociaż mierzyłem ze 20 razy ? ale nie wyglada źle, żadnego łuku i wybrzuszenia nie ma ?

D85BA35A-E4DA-4ADA-9F3F-D34B231F5854.jpeg

FF853813-2FD5-42A7-B1D2-EA5C45C42A0F.jpeg

2C0D2998-540D-48C9-B9A6-A7F6FABACBA5.jpeg

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

?????????

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siemanko. Może jakaś ustawka w przyszłym tygodniu? Wtorek 19:00 ??

Opublikowano

Ja niestety odpadam. Do wtorku jestem na ?️ urlopie, a po powrocie troche czasu potrzebuję żeby ogarnąć alternator w mojej b6.

Może w jeszcze kolejnym tygodniu coś by się udało zorganizować?

Opublikowano

Na chwile obecną przyszły wtorek nie bardzo ale następny raczej tak 

Opublikowano

Ja też na wyjeździe - wracam dopiero 17 a od 23 planuję robić zawieszenie i swap hebli ????

IMG_20190911_104116__01.jpg

Pozdrowienia z Chorwacji :)

Edytowane przez lewiatan1989

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tomeks, poproś brata żeby się że mną skontaktował,  był dzisiaj u mnie, nie zapisałem nr A miał mi wysłać smsa.

Opublikowano
W dniu 25.09.2019 o 19:52, Dev napisał:

Tomeks, poproś brata żeby się że mną skontaktował,  był dzisiaj u mnie, nie zapisałem nr A miał mi wysłać smsa.

Dopiero zobaczyłem,kontaktował się już?

Opublikowano

Witam! Panowie możecie polecić gdzieś w Gdyni lub w okolicy warsztat zajmujący się regeneracją przekładni kierowniczych? Moja już dogorywa a czytając opinie o warsztatach w necie to tradycyjnie na dwoje babka wróżyła...

Edytowane przez trzacha197444

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

:bry:

 

Wymiotło mnie przez większość Polski z Krakowa do Trójmiasta. Znajdzie się miejsce dla A5'tki w towarzystwie? :drinks:

Opublikowano

Dawno nie było spociku. Może czwartek 19:00?

Opublikowano

Jak żona na zumbe nie pojedzie to mogę być 

Opublikowano

Mi pasuje więc jak ktoś jeszcze potwierdzi obecność to wpadnę :)

Opublikowano

Ja niestety odpadam w tym tygodniu... Audi u magika - pompowtryski prawdopodobnie siadły  :thumbdown:

 

Opublikowano
3 minuty temu, Dandusiek napisał:

Ja niestety odpadam w tym tygodniu... Audi u magika - pompowtryski prawdopodobnie siadły  :thumbdown:

 

Uuuu gdzie robisz pompki? Szarpnie po kieszeni - ja regenerowałem rok temu z hakiem i mocno szarpnęło. 

Opublikowano
12 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Uuuu gdzie robisz pompki? Szarpnie po kieszeni - ja regenerowałem rok temu z hakiem i mocno szarpnęło. 

W Chwaszczynie - Diesel Centrum, tylko problem polega na tym że  ja mam pompki siemensa...

Opublikowano

Ja bym chętnie się pojawił na spociku... ale niestety jak zwykle szlajam się po świecie. Powinienem wrócić w tym tygodniu ale nie wiem dokładnie kiedy. Jak by się udało dopaść jakiś samolot na jutro to wtedy bym się może pojawił wieczorem.

 

A co do pompek siemensa to tam z tego co się orientuję to producent nie przewiduje regeneracji, a czyszczenia itp to loteria, ale ja spec od PD nie jestem...

Opublikowano

I co kręcimy coś jutro? 

 

Opublikowano

Chętni kolejno odlicz:

1. Kamil

Opublikowano

2. Darek 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.