Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to co, czwartek 25.06 godzina 20? 

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W dniu 16.06.2020 o 22:16, TommiA6 napisał:

to co, czwartek 25.06 godzina 20? 

Może 19?

Mi wstępnie pasuje :)

Opublikowano

19 jest Ok 

Opublikowano

Może być i 19 :)

Opublikowano

To co czwartek 19:00 ?

Opublikowano

Ja będę, napiszcie tylko dokładnie które miejsce żebym za bardzo nie błądził ?

Opublikowano

Ja będę :)

4 minuty temu, TommiA6 napisał:

Ja będę, napiszcie tylko dokładnie które miejsce żebym za bardzo nie błądził ?

Sektor b10 na parkingu podziemnym matarnii :)

 

Opublikowano
9 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Ja będę :)

Sektor b10 na parkingu podziemnym matarnii :)

 

A nie sektor b7 ? Aha i możliwe że będzie nowa twarz cabrio b7 ?

Opublikowano
1 minutę temu, Ziewal napisał:

A nie sektor b7 ? Aha i możliwe że będzie nowa twarz cabrio b7 ?

Wojtek :facepalm: nie wiesz gdzie jeździsz? 

Na b7 to ja sobie fotki strzelam :whistling:

Cabrio? Czyje? Chwalić się 

Opublikowano

Ehh ja Was co najwyżej wespre mentalnie z roboty... A szkoda bo chętnie bym się pojawił.

Pozdro i dużej frekwencji życzę :)

Opublikowano
3 minuty temu, MaTeo85 napisał:

Ehh ja Was co najwyżej wespre mentalnie z roboty... A szkoda bo chętnie bym się pojawił.

Pozdro i dużej frekwencji życzę :)

Na następnym prawdopodobnie i ja się zjawie. ;) 

Opublikowano

Najlepszy mechanik na świecie ?

Opublikowano

Też postaram się podjechać ;)

Opublikowano

Panowie, a czy każdego świeżaka, także takiego jak ja, przyjmiecie z otwartymi ramionami? Na forum jestem od niedawna i jeszcze niewiele się udzielałem, autko też w sumie jeszcze mam niepomodzone, ale pomysłów mam kilka i pytań do Was od cholery jak to porobić. A przede wszystkim chętnie bym Was poznał :) Dziś niestety o 18 mam spotkanie i raczej na pewno nie zdążę, ale na następnym spocie chciałbym już się pojawić.

Opublikowano
3 godziny temu, m1kow napisał:

Panowie, a czy każdego świeżaka, także takiego jak ja, przyjmiecie z otwartymi ramionami? Na forum jestem od niedawna i jeszcze niewiele się udzielałem, autko też w sumie jeszcze mam niepomodzone, ale pomysłów mam kilka i pytań do Was od cholery jak to porobić. A przede wszystkim chętnie bym Was poznał :)Dziś niestety o 18 mam spotkanie i raczej na pewno nie zdążę, ale na następnym spocie chciałbym już się pojawić.

Dotychczas byłem na jednym spocie, w listopadzie i @kamtka z @MaTeo85 przygarnęli mnie. :D

Opublikowano

Dokładnie, śledź wątek i czekaj na kolejne spoty. Nie są specjalnie regularne ale jak się tutaj w wątku zgra ekipa i ustali termin, to spot najczęściej dochodzi do skutku i wpaść może każdy.

 

Opublikowano

Dzięki Pany za spocika. Miło było Was poznać, chociaż pewnie połowy imion zapomniałem ? na forum to inaczej ? 

Dobrze się wspomóc wiedzą od bardziej doświadczonych kolegów ?

Opublikowano

No mnie na pewno zapamiętasz Wojciechu ?

Opublikowano

Wojciech Wojciecha zapamięta ?

Opublikowano

Również dzięki za spotkanie. Może uda się trochę rozruszać te pomorskie spoty.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.