Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

tylko i wyłącznie http://www.tune-up.pl/ :naughty:

Na stronie masz nr komórkowy bezpośrednio do Roberta, właściciela warsztatu i największego specjalisty jakiego znam. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

dlatego holowanie o ile wogle jest dopuszczane w automatach to jest ograniczone do jakis niskich predkosci , w stylu 50km/h.

Jeżeli silnik niepracuje.[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 18:40_________________________________________________Można zrobić pomiar mocy bez pomiaru strat i nie będzie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuja Alona za info :hi: tylko czy ten zaklad jest naprawde sprawdzony? bo znam zaklady ktore sa dobre bo ktos tam byl ale dla nowych klientow robia fuszerki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuja Alona za info :hi: tylko czy ten zaklad jest naprawde sprawdzony? bo znam zaklady ktore sa dobre bo ktos tam byl ale dla nowych klientow robia fuszerki

Nie ma obawy, fachura pełną gębą :decayed:

Pany z B6 pytanie za dyszkę, szwagrowi nie działa nawiew na przednia szybę co to może być ?? :cool1:

Probowałem z niego głupka zrobić, że niby nie umie się klamotyzacją obsługiwać ale nie daje się :decayed:

podłączałes pod kompa ?? moze bląd jest jakis w panelu sterowania klimą

Nie da rady, do London daleko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dłuższego czasu planuje wpaść na spota, ale często zapominam o nim, albo mam kupę roboty do zrobienia. Jutro może podjadę :P chciałbym sprawdzić coś z subwooferem bose w bagażniku bo coś mi z nim nie odpowiada, tylko czy bywa ktoś czasem na spocie z bose w b6? bo mianowicie chodzi mi o to, czy mój sub już powinien iść w kąt czy to wina okablowania ( chce zrobić przedłużkę kabla idącego do subwoofera od wzmacniacza i podłączyć inny taki sam subwoofer w innym audi i zobaczyć jak on tam gra :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuja Alona za info :hi: tylko czy ten zaklad jest naprawde sprawdzony? bo znam zaklady ktore sa dobre bo ktos tam byl ale dla nowych klientow robia fuszerki

No chance 4 fuszerka!!! Robert jest najbardziej fachową i konkretną osobą jaką znam. Aż się miło robi jak się z nim rozmawia :) a znamy się osobiście od "niedawna" ehehe

Bez obaw możesz się do niego udać, zresztą wpisz sobie rob555 lub tune - up w wyszukiwarce na str głównej forum i zobaczysz - przeczytasz, że jest jednym z najlepszych w Polsce. :)

Jakbyś chciał zawieszenie, to ma bilsteina do sprzedania 30mm. używany ale w bdb cenie i stanie, no chyba, że już coś masz :)

Pozdro!! :cool1:

Ps. Ja się chyba stawię się na śniegowym spocie jutro. :>

bleeeeeeeeee, niech ta zima się wreszcie skończyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bleeeeeeeeee, niech ta zima się wreszcie skończyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!

wyjęłaś mi to z ust :cool1:

od dłuższego czasu planuje wpaść na spota, ale często zapominam o nim, albo mam kupę roboty do zrobienia. Jutro może podjadę :P chciałbym sprawdzić coś z subwooferem bose w bagażniku bo coś mi z nim nie odpowiada, tylko czy bywa ktoś czasem na spocie z bose w b6? bo mianowicie chodzi mi o to, czy mój sub już powinien iść w kąt czy to wina okablowania ( chce zrobić przedłużkę kabla idącego do subwoofera od wzmacniacza i podłączyć inny taki sam subwoofer w innym audi i zobaczyć jak on tam gra :P.

je mam bose,ale w B7(to chyba bez różnicy) i jutro na pewno będę :cool1:

PS.przy okazji chętnie stanąbym z BDH na kresce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziś nie będzie... nie ma jak praca na drugą zmianę... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziś nie będzie... nie ma jak praca na drugą zmianę... :confused4:

prędzej bym się spodziewał,że Alona się zemną umówi,niż że ciebie na spocie nie będzie :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomeks32 my to się jednak rozumiemy!!! :evil:

nienawidze już tej zimy!!!!!!! jeszcze dziś do 15 miałam czysty samochód... ;(

po przejechaniu się ode mnie do gdyni obwodnicą miałam pokrytą zamarznietym czarnym sniegiem rejestrację, no ale nie ma tego złego... LOL chociaż to dobre, że fotki mi fotoradary mogły robić do woli :kox: hehe[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 00:43_________________________________________________

tomeks32 [/b]]

prędzej bym się spodziewał,że Alona się zemną umówi,niż że ciebie na spocie nie będzie :shocked:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów i Koleżanki,

Mam pytanie. Kto może polecić b.dobrego blacharza-lakiernika w okolicy Trójmiasta albo lepiej TrójWsi (Rumia, Reda, Wejherowo)?

Czy macie jakieś opinie nt. ASO na przymorzu w kontekście napraw blacharskich?

Miałem mała przygodę (drzwi, błotnik, zderzak, kilka detali) i szukam warsztatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nonilion,

powiedz, że jesteś od Karnowskiego to może Ci rabat dadzą :polew:

a tak poważenie to nie mam najlepszego zdania o tym warsztacie. Oddawaliśmy tam kilkadziesiąt VW CADDY z pracy i wracały wielokrotnie w gorszym stanie niż wjeżdżały. Nie chce ich jakoś oczerniać, ale wydaje mi się, że Gajos jest lepszy. Np. automatyczną skrzynię do nowego passata potrafią zrobić tylko w gajosie. groblewski i kulikowski tylko rozlożyli ręce.

Poza tym musisz się przygotować na spory wydatek jeśli chcesz naprawić auto w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto sie dzisiaj pojawi na spocie??

Ja aktualnie jestem w domy,ale niedlugo wyjezdzam do gda.O 20 melduje sie na matarni. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak Gili :mysli:,stajesz dziś na kresce z Aloną :naughty:

czy wymiękasz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...