Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jezu.gdzie ja jestem??? ;(

Nie wiem co pijesz ale ogranicz to.... bierz przykład z Mydła oddaje coraz kilka skrzynek ale nie skarży się, że nie wie gdzie jest :naughty:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Raz na jakis czas trzeba sie zresetowac... :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Raz na jakis czas trzeba sie zresetowac... :gwizdanie: :gwizdanie:

reset - resetem ...ale to na jakiś akt desperacji mi wyglądało :gwizdanie:

Opublikowano

Kocky, dokładnie - jesteś dobrym psychologiem. :)

oj Bieniek, Bieniek... wiedziałam, ze to ta druga opcja... :confused4:

Nie pij tyle więcej :tongue4:

Opublikowano

nie sluchaj ich :wink4:

jak bedziesz wiecej pil to organizm sie w koncu przyzwyczaji :naughty: wtedy bedziesz mogl wypic jeszcze wiecej :evil:

Opublikowano

nie sluchaj ich :wink4:

jak bedziesz wiecej pil to organizm sie w koncu przyzwyczaji :naughty: wtedy bedziesz mogl wypic jeszcze wiecej :evil:

Popieram popieram :kox:

Opublikowano

Popieram popieram :kox:

pamiętaj że mam ograniczoną ilość pustych skrzynek :cool1:

Opublikowano

A Ty Tomaszu gdzie mnie widziałeś i jakim pudłem jechałeś za mną????

Opublikowano

A Ty Tomaszu gdzie mnie widziałeś i jakim pudłem jechałeś za mną????

ok 11 na lewym pasie Morskiej,jechałem w drugą stronę :cool1:,a jechałem tym niesamowicie pięknym 2,5TDI :evil:,którego tak mi zazdrościsz,że szukasz pocieszenia w alkoholu :gwizdanie:

Opublikowano

Popieram popieram :kox:

pamiętaj że mam ograniczoną ilość pustych skrzynek :cool1:

rozumie ze dla kazdego forumowicza ilosc skrzynek jest taka sama :naughty:

Opublikowano

gdyby tak było fuso, to Tomek musiałby zmienić swój sklep w skup butelek :)

Opublikowano

Popieram popieram :kox:

pamiętaj że mam ograniczoną ilość pustych skrzynek :cool1:

rozumie ze dla kazdego forumowicza ilosc skrzynek jest taka sama :naughty:

Fuso,dla ciebie przygotuję specjalną skrzynkę :tongue4:

sosnową :gwizdanie:

Opublikowano

ty zmieniasz branze czy wszystko ci w sklepie pozdychalo ze juz sosnowe skrzynki chcesz szykowac?? :polew:

Opublikowano

A Ty Tomaszu gdzie mnie widziałeś i jakim pudłem jechałeś za mną????

jechałem tym niesamowicie pięknym 2,5TDI :evil:,którego tak mi zazdrościsz

łeeee, nic dziwnego że nie zauważyłem za takimi paździerzami się nie oglądam. A dzisiaj w województwie wejherowskim widziałem nowe RS6 :kox:

Opublikowano

wejherowo ma swoje wojewodztwo?? :kox: sie kurna ustawili... :hi:

Opublikowano

Chciałbym się dowiedzieć gdzie leży województwo wejcherowskie :mysli:

Opublikowano

w powiecie wejcherowskim w gminie wejcherowo

Opublikowano

ooo widzę że nowe województwo powstało na Pomorzu :shocked:rozwijamy się :polew:

Opublikowano

podobno sam prezydent je ostatnio poświęcił :decayed:

Zawineli czołg z pod Lidla i będą święty pomnik stawiać ,żeby się źle nie kojarzyło. :wink4:

Nazywać się będzie pewnie Przelotowe :cool1:

Dobra koniec bajek. Tomeks zima powraca czas na zmiane oponek ,bo twoje piękne 2.5 ,będzie musiało stać w garażu :tongue4:

Opublikowano

Dobra koniec bajek. Tomeks zima powraca czas na zmiane oponek ,bo twoje piękne 2.5 ,będzie musiało stać w garażu :tongue4:

nigdy :evil:

nie mam garażu :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.