Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jestem za. :)

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to środa 27.10?

Opublikowano

Ja niestety odpadam w tym tygodniu, niestety praca nie pozwoli się pojawić.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 13.01.2019 o 18:46, Tomeks napisał:

O następny...

 

moze by ogarnąć jakiś spocik oldboy

To ja znowu odgrzeje kotleta 

co tam słychać u staruszków 

Opublikowano
19 godzin temu, mydlo napisał:

To ja znowu odgrzeje kotleta 

co tam słychać u staruszków 

Sam jesteś staruszek...., myślisz, że ktoś tu jeszcze zagląda?

Opublikowano
50 minut temu, mateogda napisał:

Sam jesteś staruszek...., myślisz, że ktoś tu jeszcze zagląda?

Na przykład ja, @MaTeo85, @lewiatan1989 , @Biggi . :whistling:

Opublikowano
1 godzinę temu, george napisał:

Na przykład ja, @MaTeo85, @lewiatan1989 , @Biggi . :whistling:

Piłem bardziej do "staruszków".

Opublikowano
W dniu 6.01.2022 o 17:56, mateogda napisał:

Piłem bardziej do "staruszków".

:dziura:

Opublikowano
13 godzin temu, Łepski napisał:

:dziura:

:thumbup1:

Opublikowano
6 godzin temu, mateogda napisał:

:thumbup1:

A jednak :kox:

Opublikowano
W dniu 6.01.2022 o 15:20, mateogda napisał:

...., myślisz, że ktoś tu jeszcze zagląda?

:hi::whistling::wink:

Opublikowano
W dniu 6.01.2022 o 16:12, george napisał:

Na przykład ja, @MaTeo85, @lewiatan1989 , @Biggi . :whistling:

Ja zaglądam :) stary pewnie już jestem, ale niestety nie stażem na spotach :decayed:

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A czemu nie ustawić jednego stałego dnia w tygodniu na zlocik.

Każdy by wiedział że w ten dzień można jechać w ciemno i nie tracić czasu na dyskusje na forum tylko z góry by się wiedziało że np.

Czwartki o 19:00 w każdym tygodniu odbywają się spotkania.

miejsce3m-parking-podziemny-sektor-b10-ch-matarnia

Co wy na to ?

Opublikowano

Świetnie, tylko problem w tym że niewiele ludzi w ostatnich czasach bywało więc jak pojedziesz 2x w ciemno i nikogo nie zastaniesz, to więcej już nie będziesz chciał przyjechać, więc może lepiej wcześniej napisać na forum i dogadać większą grupę?

Ja sam ze względu na pracę bywam nie regularnie w domu i już samo to komplikuje mi kalendarz ewentualnych spotkań.

Opublikowano
2 godziny temu, MaTeo85 napisał:

Świetnie, tylko problem w tym że niewiele ludzi w ostatnich czasach bywało więc jak pojedziesz 2x w ciemno i nikogo nie zastaniesz, to więcej już nie będziesz chciał przyjechać, więc może lepiej wcześniej napisać na forum i dogadać większą grupę?

Ja sam ze względu na pracę bywam nie regularnie w domu i już samo to komplikuje mi kalendarz ewentualnych spotkań.

 2-3 spoty wstecz było nas raptem 3 osoby. Przy regularnej frekwencji i większej grupie miałoby to sens. 

Opublikowano

Dziś jest zlot spontanicznie wszyscy 21:15 start zlot organizują VAG Performance i inni 

parking galeria Klif Gdynia - na przeciwko włoskiej restauracji 

Edytowane przez dRACoNIx

Opublikowano
W dniu 5.01.2022 o 20:04, mydlo napisał:

To ja znowu odgrzeje kotleta 

co tam słychać u staruszków 

:pali:

Opublikowano
W dniu 22.01.2022 o 21:46, Tomeks napisał:

:pali:

To żeś się rozpisał….

Opublikowano
W dniu 26.01.2022 o 07:48, mydlo napisał:

To żeś się rozpisał….

Jak zwykle jesteś niemiły…

Opublikowano
W dniu 28.01.2022 o 15:12, Tomeks napisał:

Jak zwykle jesteś niemiły…

Polecam się na przyszłość…

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.