Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

niema jak ori 16 na zimę :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja brzykie felgi :naughty: :naughty:

to musiałbyś zobaczyć te,które mam teraz ja :gwizdanie:

Opublikowano

dzieki za SPOTA!!! :notworthy:

yyy czy mnie nie było jednak??? :kox: :gwizdanie:

kurcze musze odstawic prochy albo brać połowe...

Opublikowano

A ja już zmieniłem :naughty:

znowu 15" ?

Opublikowano

znowu 15" ?

Nie, 22 zol in chrome mit spiner :kox:

Opublikowano

Jaki śnieg u mnie za oknem wiosna jak nic, grama śniegu niema. skąd wy mieszkacie :decayed: macie nagrabione tam w górze

Opublikowano

ale jestem zjebany :kwasny:

pierdóle,auta już nie sprzątam :przebiegly:,ledwo sam się ogarnąłem,byłem nawet u fryca :cool1:

PS.ap ropo fryca,wiem że to nieprawdopodobne,w zasadzie niemożliwe,ale ostrzygłem się i jestem jeszcze bardziej przystojny :shocked:

dacie wiarę :rolleyes:

Opublikowano

PS.ap ropo fryca,wiem że to nieprawdopodobne,w zasadzie niemożliwe,ale ostrzygłem się i jestem jeszcze bardziej przystojny

tak powiedziało lustro czy fryzjerka :naughty:

Opublikowano

teraz będziesz wyglądał tak :afro:

Opublikowano

ale jestem zjebany :kwasny:

nie tylko Ty :confused4: niedługo na chwile w kime i będzie mam nadzieje lepiej

Opublikowano

w Gdyni śnieżek ładnie sypie :decayed:

ciekawe jak będzie na trasie :rolleyes:

Opublikowano

Ch*j nie snieg :decayed: znika szybciej niż się pojawia :tongue4:

Opublikowano

Ch*j nie snieg :decayed: znika szybciej niż się pojawia :tongue4:

chyba w Rumuni :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dobła pany, miłego "wypoczynku" w górach, bezpiecznej jazdy również życzę :)

Opublikowano

ALONA cy musisz mieć akurat grill od RS4 ;(

Opublikowano

ewentualnie od S4 :tongue4:

a poza tym dla zainteresowanych, jeżeli chodzi o okres mojego Paździoszka, dzisiaj dopiero byłam u mechanika i okazało się, że mam walniętą uszczelkę pokrywy zaworów, heh :wallbash:

dopiero na poniedziałek będzie niestety, bo Pan od części był leniwy i nie chciało mu się dogłębnie przeszukac magazynu i nie znalazł tej co była na stanie

koszt 80 zł bez zniżki u Grobla, a robocizna pewnie 2 razy tyle bo mój biedny mechanik pewnie cały silnik umyc będzie musiał :kwasny:

cala oslone z dołu zawalona mialam i zdjął mi ją w ogóle, jeżdzę bez i teraz mi nic nie kapie póki co, stan oleju tez mam ok, nie wiem o co chodzi hehe

mam nadzieję, że po wymianie uszczelki bedzie si :gwizdanie:

Opublikowano

alona

zapodaj mi nr tej uszczelki to moge Tobie w aso zapodać po rabatach

Opublikowano

nie mam tego nru, bo nie pomyślałam :kox:

rabat z 80 zł?? moge miec na miejscu 10%, bo moj ojciec ma tyle u Grobla, ale co to za różnica, 8 zł, to nawet wacików za to nie będzie hehe

No chyba że masz 50% rabatu, to co innego :evil:

Opublikowano

Alona dla Ciebie moge mieć i 100% rabatu :naughty:

przy kwocie 80zł to nie bedzie dużego rabatu ale zawsze na tester markowej szminki będzie :tongue4::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.