Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hmm bylem w aso sie pytac i mowili ze z doswiadczenia to nie chca pokryc z AC wymiany wkladek wszystkich. :( jutro mam podjechaćdo kolesia co zajmuje sie zamkami w audi i VW. Potem chce do ubezpieczalni jechac sie dowiedziec czy pokryją wymine wszystkich.

jaki zonk

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hmm bylem w aso sie pytac i mowili ze z doswiadczenia to nie chca pokryc z AC wymiany wkladek wszystkich. :( jutro mam podjechaćdo kolesia co zajmuje sie zamkami w audi i VW. Potem chce do ubezpieczalni jechac sie dowiedziec czy pokryją wymine wszystkich.

jaki zonk

tylko żebyś na zniżce nie stracił więcej niż to warte :cool1:

Opublikowano

z tego co wiem to czasem tak robia ze kradna wkladke dorabiaja klucz i potem maja klucz do stacyjki wiec nie wiem czy na wymianie wkladek w drzwiach powinienes poprzestac bo immo to juz potem nie problem :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

dobrzy ludzie, gdzie znajdę takie konektory ?

może być Trójmiasto albo allegro, żaden serwis motoryzacyjny, bo drogo i długo się czeka :disgust:

dsc05827x.th.jpg dsc05816.th.jpg dsc05817.th.jpg

dsc05818x.th.jpg dsc05819.th.jpg dsc05820.th.jpg dsc05824p.th.jpg

Opublikowano

a co,mikser się popsuł :gwizdanie:

Opublikowano

dobrzy ludzie, gdzie znajdę takie konektory ?

może być Trójmiasto albo allegro, żaden serwis motoryzacyjny, bo drogo i długo się czeka :disgust:

.

.

.

Jacktronic - ul. Wita Stwosza 32a

Aprovi - ul. Hallera 169/17 (budynek obok biedronki, na 1 piętrze)

:mysli:

Opublikowano

dobrzy ludzie, gdzie znajdę takie konektory ?

może być Trójmiasto albo allegro, żaden serwis motoryzacyjny, bo drogo i długo się czeka :disgust:

dsc05827x.th.jpg dsc05816.th.jpg dsc05817.th.jpg

dsc05818x.th.jpg dsc05819.th.jpg dsc05820.th.jpg dsc05824p.th.jpg

we wrzeszczu koło "wysepki" (sklep rowerowy) na przeciwko jest sklep elektroniczny

lub

http://www.aprovi.com.pl/

Opublikowano
  • Autor

a co,mikser się popsuł :gwizdanie:

:naughty: oj ty, ty... :cool1:

potrzebuję "takie cuś" to żony auta, w obu autach trwają równolegle prace modernizacyjne :przebiegly:

Jacktronic - ul. Wita Stwosza 32a

Aprovi - ul. Hallera 169/17 (budynek obok biedronki, na 1 piętrze)

yhmy, w ten deseń... спасибо хороший человек

we wrzeszczu koło "wysepki" (sklep rowerowy) na przeciwko jest sklep elektroniczny

lub

http://www.aprovi.com.pl/

i Tobie też :)

Opublikowano

yhmy, w ten deseń... спасибо хороший человек

Toć Ci dokładne adresy podałem :decayed:

Opublikowano

Przemas a u Nas w MAGSERVIE nie mają???

Opublikowano
  • Autor

yhmy, w ten deseń... спасибо хороший человек

Toć Ci dokładne adresy podałem :decayed:

nie no, spoko :) Ja jakimś cudem myślałem o innych sklepach, nie pomyślałem o 'zwykłych elektronicznych' :sesese:

Przemas a u Nas w MAGSERVIE nie mają???

nooo... nie sprawdzałem :nose:

dzięki panowie :beach:

Opublikowano

Czy nasza trójmiejska część a4 klubu ma może jakiś ustalony kanał na CB na którym można pogadać ? Wiem że niektóre kluby innych marek coś takiego wprowadziły w życie i sobie plotkują o autach w trasie :kox:

Opublikowano

Niet.a po co?

Opublikowano

Jak to nie :?: Mamy ich 40 :decayed:

Opublikowano

Tyy Łepski co Ty miales za sprawe ?;]

Opublikowano

Tyy Łepski co Ty miales za sprawe ?;]

o alimenty :decayed:

jakaś rumunka go podała

Opublikowano

Przemek jak w 3-mieście nie dostaniesz to poszukaj tutaj:

http://www.tme.eu/pl/

duże prawdopodobieństwo jednak że skończy się na ASO - podobych pinów szukałem do tempomatu, najbliższe były te z kostek komputerowych ale jednak to nie to, nie ta długość nie taki ząbek pod mocowanie w kostce.

Opublikowano

Witam

Ja szukałem tych złączek jak podłączałem CANy do radia

Skończyło się na tym że wziąłem złączki ze szrotu

Opublikowano

Tyy Łepski co Ty miales za sprawe ?;]

o alimenty :decayed:

jakaś rumunka go podała

dobra Tyyy to jak o to kaman to spoko ... sprawa zalatwiona hhehee :P

Opublikowano
  • Autor

pany, mam na zbyciu filtr Knechta OX 143D za 20zł (w IC za niecałe 30zł)

Pasuje do AWX, AVF, AJM

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.