Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

bez nerwów Alona bo będzie główka bolała :naughty:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ładna prosta na Gdyńskim :naughty:

Opublikowano
  • Autor

bo gdańskiego tam nie ma ;)

e tam, mógłby być... Ale pewno przespaliśta akcję :evil:

prosta jest niezła, nie wiem tylko czy jest sens kolejny miejski robić... W Singapurze bądź co bądź są szersze ulice :cool1:

Opublikowano

pytanko gdzie jest srodowy spot...? i o której?

co do toru to niema sensu w miescie robic...

pozatym jest 1 mega plus toru poza miejskiego, inne zawody na nim oraz mozliwosci wjazdów prywatnych... poza wyscigami

Opublikowano

Matarnia, o 20 :kox::naughty::kox::naughty:

Opublikowano

pytanko gdzie jest srodowy spot...? i o której?

co do toru to niema sensu w miescie robic...

pozatym jest 1 mega plus toru poza miejskiego, inne zawody na nim oraz mozliwosci wjazdów prywatnych... poza wyscigami

To prawda ale koszta są ogromne i na pewno nie możemy liczyć na podobne inwestycje. Szczególnie gdy wszyscy są zajarani euro 2012. Wiem że swego czasu był pomysł budowania toru F1 w gdańsku a jego pomysłodawcą był sprzedawca subaru z naszego miasta ale już chyba nic z tego ;(.

Opublikowano

Serwus chlopaki,

Jeszcze nigdy na 3miejskim spocie nie bylem, jak rozumiem matarnia 20, a w ktorym miejscu stacjonujecie?

Czy bedzie okazja podpiecia sie do vaga, bo cos mi turbina :mysli: niedomaga i przy okazji bym skorzystal?

:pali:

Opublikowano

Serwus chlopaki,

Jeszcze nigdy na 3miejskim spocie nie bylem, jak rozumiem matarnia 20, a w ktorym miejscu stacjonujecie?

Czy bedzie okazja podpiecia sie do vaga, bo cos mi turbina :mysli: niedomaga i przy okazji bym skorzystal?

cookiemonster Data rejestracji: 23 Kwiecień 2006, 13:26

jak vag potrzebny to wszystko się da,co :naughty::cool1:

:thumbdown:

Opublikowano

jak ja czegoś takiego nienawidze.... :sick3: :sick3: :sick3:

kolego cookiemonster niestety nikt u nas VAG'a nie posiada :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ktoś sobie przypomniał o istnieniu A4-klubu bo w aucie coś się sypie... kpina

Kolego cookiemonster SPOT TO NIE DARMOWE VAGOWANIE !!!!!!!!!

Opublikowano
  • Autor

oj dajcie spokój, nie wyciągajcie pochopnych wniosków :decayed:

Opublikowano

Serwus chlopaki,

Jeszcze nigdy na 3miejskim spocie nie bylem, jak rozumiem matarnia 20, a w ktorym miejscu stacjonujecie?

Wszystko masz napisane w pierwszym poscie tego tematu :no: nawet pogrubione zostalo :gwizdanie:

Opublikowano

Serwus chlopaki,

Jeszcze nigdy na 3miejskim spocie nie bylem, jak rozumiem matarnia 20, a w ktorym miejscu stacjonujecie?

Wszystko masz napisane w pierwszym poscie tego tematu :no: nawet pogrubione zostalo :gwizdanie:

przyjedż to zerkniemy na twoje auto :good:
Opublikowano

FAZY co to Ty taki jesteś prospołeczny?? :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

FAZY co to Ty taki jesteś prospołeczny?? :kox: :kox: :kox:

kandyduję w wyborach do europarlamentu :polew:
Opublikowano

FAZY co to Ty taki jesteś prospołeczny?? :kox: :kox: :kox:

kandyduję w wyborach do europarlamentu :polew:

u mnie masz poparcie :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.